Vojna v Ukrajini 2

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
Nam ni treba, hodi NATO namesto nas osebno, za razliko oz rusije, ki pošilja mladince v mesoreznico. Rusija je dežela pa-pa naslednjih 30 let, sprijazni se.
Ukrajinci imajo tudi enormne žrtve, ampak je tišina, ker to je katastrofa za javnost.

Napoleon, Hitler, nekoč... tile niso pozabili, kak so jih fasali v Rusiji.

Danes EU (Nemčija+Francija) in podpihovalec ZDA, ma kakšen NATO, ne obstaja NATO = ZDA.

Sedaj jih pa bo še ta ekipa fasala, ker Rus bo tu šel do konca, ne glede na žrtve, to je drug svet, ne kot pri nas, ko je ugovor vesti in solze, če blazina pretrda.

Meni je žal tako mladega Rusa kot Ukrajinca, ki se zaradi judovskega kapitala koljeta za brezveze.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
41
48
Valparaiso
Ko vam bodo naslednjič rekli "ni denarja":



271 milijard dolarjev poslali v črno luknjo na Zemlji.
Burned.

Naslednja postaja: nekaj milijonov prostovoljcev, kot kot v ww1 (Galicija) ?
1708874309262.png

Hrvati so tudi v "Grande Armee" NATO?

Bolane države ne pozabijo epskih porazov, to postane živo kot da se je danes zgodilo.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.154
2.332
113
Ukrajinci imajo tudi enormne žrtve, ampak je tišina, ker to je katastrofa za javnost.

Napoleon, Hitler, nekoč... tile niso pozabili, kak so jih fasali v Rusiji.

Danes EU (Nemčija+Francija) in podpihovalec ZDA, ma kakšen NATO, ne obstaja NATO = ZDA.

Sedaj jih pa bo še ta ekipa fasala, ker Rus bo tu šel do konca, ne glede na žrtve, to je drug svet, ne kot pri nas, ko je ugovor vesti in solze, če blazina pretrda.

Meni je žal tako mladega Rusa kot Ukrajinca, ki se zaradi judovskega kapitala koljeta za brezveze.
Vsi vemo, da imajo tudi ukrajinci visoke izgube, ampak oni branijo svojo državo, putin pa egoistično svoje ideale. Razlika je velika, ne samo semantična. Če je ne vidiš ti, si bogi na umu. Koliko nedolžnih ruskotov bo se moralo umreti za putinovo trmo?

Nato z ali brez zda zdaj tu ni debata.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.774
3.501
113
Ukrajinci imajo tudi enormne žrtve, ampak je tišina, ker to je katastrofa za javnost.

Napoleon, Hitler, nekoč... tile niso pozabili, kak so jih fasali v Rusiji.

Danes EU (Nemčija+Francija) in podpihovalec ZDA, ma kakšen NATO, ne obstaja NATO = ZDA.

Sedaj jih pa bo še ta ekipa fasala, ker Rus bo tu šel do konca, ne glede na žrtve, to je drug svet, ne kot pri nas, ko je ugovor vesti in solze, če blazina pretrda.

Meni je žal tako mladega Rusa kot Ukrajinca, ki se zaradi judovskega kapitala koljeta za brezveze.
Pa saj Rusija (še) ni do Atlantika.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.634
-281
113
Ukrajinci imajo tudi enormne žrtve, ampak je tišina, ker to je katastrofa za javnost.

Napoleon, Hitler, nekoč... tile niso pozabili, kak so jih fasali v Rusiji.

Danes EU (Nemčija+Francija) in podpihovalec ZDA, ma kakšen NATO, ne obstaja NATO = ZDA.

Sedaj jih pa bo še ta ekipa fasala, ker Rus bo tu šel do konca, ne glede na žrtve, to je drug svet, ne kot pri nas, ko je ugovor vesti in solze, če blazina pretrda.

Meni je žal tako mladega Rusa kot Ukrajinca, ki se zaradi judovskega kapitala koljeta za brezveze.


ampak.... saj ua in zahod niso v rusiji? za razliko od hitlerja in napoleona, ua ne mašira proti rusiji.

a napolen in hitler sta se ziva, da se nista pozabila?

zadnji stavek bi te popravil, ....., ki se zaradi putinove ideologije koljeta za brezveze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj

corsol

Guru
11. mar 2010
2.868
901
113
:fredi:
Si naiven, če misliš, da so podatki točni.
Je pa že 30.nov 2022 Leynova povedala, da ima ukrajina 100.000 žrtev. In tudi ona, tako kot zelenski pozna točne številke.

Pravi podatki pa niso za javnost. V javnost pridejo podatki za zavajanje javnosti.
A Laynovi ti drgač vse verjameš, al sam selektivno tu pa tam , kar se ti zdi ?
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Saj vsi vemo da so rusi pobili vse Ukrajince. Nekatere celo 3 krat.
Murglskagaraža preSS
Si naiven, če misliš, da so podatki točni.
Je pa že 30.nov 2022 Leynova povedala, da ima ukrajina 100.000 žrtev. In tudi ona, tako kot zelenski pozna točne številke.

Pravi podatki pa niso za javnost. V javnost pridejo podatki za zavajanje javnosti.
 
rov te čaka, zakaj se obiraš
no njega čaka rov, sam po drugi strani ti tud jodlaš kolk je vse drago itd..torej če z dohodki ne (z)moreš normalno čez mesec, vlado išče najemnike za bolš pare kt jih ti zdaj dobivaš + vsi bombončki ki pridejo zravn..tko da on rov, ti pa k vladotu..da ne bomo brali tvojega stoka o tvojih fiančnih nezmnožnostih
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.634
-281
113
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe