Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.190
-2.042
113
Japonci z pomočjo...

"Ukrajina je sprožila preiskavo o domnevnem streljanju osmih neoboroženih ukrajinskih vojakov v ruskem ujetništvu"

Temu se reče zastraševanje svojih vojakov, da se nebi predajali, ampak bi se morali boriti do konca.
Preiskava haha, kaj je ugotovila prejšnja preiskava, kdo je sestrelil avion in kaj je bilo v njem? Je kar potihnilo?????

Bi rekel da je ujeti vojak več vreden od mrtvega. Ujeti kaj sčveka, ga zamenjaš za kaj drugega....
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.982
10.391
113
samo v avdivki jih je šlo 47kilo rusov, v bakhmutu pa 80kilo... tud ce pol ni res, je še vedno bizarno od bizarnega, kaj to dela v glavah rusov.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Clancy

Steve

Guru
13. avg 2007
9.949
1.831
113
Spodaj je ena lepa tabela, ki lepše nebi mogla prikazati kako podkupljeni so naši mediji. Ob Navalnem se jim bo odpeljalo, danes nov futer...rusi so pospravili izdajalca in cela drama.... front page stuff...

Vem da 99.9% ki zdaj to berete, se sprašujete " kdo pri peesdimaterni je Gonzalo Lira?" V naših medijih ob njegovi smrti nisem zasledil niti enega članka.

To je bil ameriški novinar, ki iz UK ni poročal po pravilih. In ker je bil skeptičen do koruptnega vogue modela, je bil v ukrajinskem zaporu mučen do smrti. Ampak ker so uk naši, good guys, standwithukraine pa to....niti ene samcate omembe v glavnih medijih.

Še 1x...počasi berite...ameriški novinar, ki je mučen do smrti in....nič. Ne od usa vlade, medijev....nič.

In vi tem istim medijem zvesto verjamete vse idiotizme, ki vam jih dnevno servirajo. Samo še nekaj miljard in rusi so gotovi. Samo še to novo orožje in so gotovi. Samo še malo sankcij in so res gotovi....

Screenshot_20240220-074926.png
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.982
10.391
113
lol, kak novinar, sem pogledal tega liro, pred dvema letoma, kak se je norca delal iz vsega kar je kijev sproduciral in da so napadi fake pa take fore.. Tega bi morali na ukrajinskem mestu, na dan 1 sterat iz ukrajine...

Kako pa veš da so ga mučili, pa zakaj bi ga mučili, tip je bil itak bolan, pa se slinil tam v enmu hotelu v Kijevu?
Isto iz riti potegnjeno.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.707
40
48
Valparaiso
samo v avdivki jih je šlo 47kilo rusov, v bakhmutu pa 80kilo... tud ce pol ni res, je še vedno bizarno od bizarnega, kaj to dela v glavah rusov.

Gre za spopad NATO : Rusija, ki se dogaja v Ukrajini.

Ukrajinci niso pripravljeni toliko žrtvovati, računajo na potuho zahoda, zahodnjaki pa sploh niso pripravljeni za sovjetske rove.

Vmes je še poligon testiranja orožja. Ukrajina ni bila uspešna s protiofenzivo, fronta je nekako stagnirala, čas je, da se ta neumnost neha, vse je v rokah zahoda, ki financira to pedstavo in mastno služi na truplih.

Naši mediji o Ukrajini kaj dosti ne poročajo, o vojni pa sploh ne. Internet imamo cenzuriran, vse se je podražilo, da peče itd.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.629
-195
113
samo v avdivki jih je šlo 47kilo rusov, v bakhmutu pa 80kilo... tud ce pol ni res, je še vedno bizarno od bizarnega, kaj to dela v glavah rusov.


povedano ze 25x. ni pomembna stevilka mrtvih. pomembna je osvojitev ozemlja. tam bo zdej rusija se naslednjih nekaj desetletji. za mrtve bojo postavili en spomenik in gremo naprej.

in ce zahod ne misli pojacat pomoci, oz nekaj konkretno spremenit, je res cas za pogajalsko mizo. ker tako mrcvarjenje za neke vasi je res cisto nepotrebno. ce ne morjo ene vasi obdrzat, kako bojo en bahmut osvobodil? zahod je zasral na zacetku, ker so zavlacevali s pomocjo, zdej pa naj pozrejo se ta poraz. rusi so ocitno premocno vkopani, in se jih ne bo premaknilo. jebat.ga. zal je tako. ukrajinci bojo pa prezivel tud brez tistega ozemlja. potem pa ua hitro v nato in tam postavit obrambno linijo, da se ne bo rus cez 15 let spet spomnil, da kje trpi ruski narod.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

hermann

Guru
19. mar 2014
9.590
6.418
113
lol, kak novinar, sem pogledal tega liro, pred dvema letoma, kak se je norca delal iz vsega kar je kijev sproduciral in da so napadi fake pa take fore.. Tega bi morali na ukrajinskem mestu, na dan 1 sterat iz ukrajine...

Kako pa veš da so ga mučili, pa zakaj bi ga mučili, tip je bil itak bolan, pa se slinil tam v enmu hotelu v Kijevu?
Isto iz riti potegnjeno.
Zdaj se že vsakemu pajacu, ki na jutubu stresa bedarije, reče novinar al kako? Temu gre v plus kvečjemu to, da ni bil woke, drugače pa očitno andZ no.2, ki je mislil, da živi v Sloveniji, kjer je vse kar ti pade na glavo, če vsepovprek stresaš bedarije, ptičji drek. Priznam tudi, da se nisem dovolj trudil, da bi našel "kredibilne vire" kako so ga mučili do smrti.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.982
10.391
113
a ni neke pljučnice dobil, pa ga je stisnilo..

ampak ne bil je novinar pa take fore... z odprtimi usti.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.949
1.831
113
lol, kak novinar, sem pogledal tega liro, pred dvema letoma, kak se je norca delal iz vsega kar je kijev sproduciral in da so napadi fake pa take fore.. Tega bi morali na ukrajinskem mestu, na dan 1 sterat iz ukrajine...

Vidim da si lepo izšolan...ko nekaj ne paše v sliko...instantna diskreditacija. In tvoje izjave torej upravičujejo njegovo smrt?

En redkih "naših" medijev, ki je pisal o tem

 
  • Všeč mi je
Reactions: roly

Steve

Guru
13. avg 2007
9.949
1.831
113
Zdaj se že vsakemu pajacu, ki na jutubu stresa bedarije, reče novinar al kako? Temu gre v plus kvečjemu to, da ni bil woke, drugače pa očitno andZ no.2, ki je mislil, da živi v Sloveniji, kjer je vse kar ti pade na glavo, če vsepovprek stresaš bedarije, ptičji drek. Priznam tudi, da se nisem dovolj trudil, da bi našel "kredibilne vire" kako so ga mučili do smrti.

Naslednji v vrsti...ne paše v sliko....diskreditacija. Mater ste res lepo izšolani, nimaš kaj. Daj povej, kako točno si predstavljaš, da boš dobil kredibilne vire? Od koga? Zelenski režima? CNN?? Daj razloži, me res zanima. Od rusov? To je avtomatsko ruska propaganda
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.949
1.831
113
Predstavljajmo si, da bi ta tip v istem stanju in pod enakimi pogoji umrl v ruskem zaporu. O tem bi brali in poslušali 24/7 vsaj 2 tedna, biden bi trobil da rabimo dodatne miljarde, zasedala bi krizna skupina UN....ampak ker je umrl na pravi strani...nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

hermann

Guru
19. mar 2014
9.590
6.418
113
Ok, pustimo sedaj njegovo koristnost ali škodljivost za propagandne namene, ker propaganda je dejstvo, ki smo mu podvrženi vsi. Ti poskusaš prikazat kot propagandno prikrivanje resnice smrt nekega nepomembnega pajaca, ki je sral na jutubu in vse kar je pri njemu v tej zgodbi pomembnega je, da je imel čilsko-ameriško državljanstvo.

Model je stresal bedarije v državi v vojni o državi v vojni in so ga pač zaprli. Povsem pravilno, o tem ni potrebno debatirat. Še vedno me pa zanimajo ta dejstva o strahotnem mučenju itd., ker vse kar jaz najdem je, da je bil pač hudo bolan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.680
5.834
113
Czech Prime Minister Petr Fiala has claimed farmers protesting against EU agriculture policies, environmental requirements and high energy prices are “supporters of Russia”.


Potem so nemški, francoski, belgijski, nizozemski kmeti tudi v tej kategoriji.


Budala
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.680
5.834
113
Ruska posla...

Lahko da so ga kar ukr&co sami, ena priča in lačna usta manj.

Lahko tudi da so ga Rusi, zaradi njegovega prebega sta umrla dva njegova kolega, tako da krog osumljencev je širok.
 
  • Haha
Reactions: delter333

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.982
10.391
113
Vidim da si lepo izšolan...ko nekaj ne paše v sliko...instantna diskreditacija. In tvoje izjave torej upravičujejo njegovo smrt?

En redkih "naših" medijev, ki je pisal o tem

sploh ne, kje pišem, da kaj upravičujem...ti si upravičeval da bi ga zahodni mediji morali upoštevati, jaz pa pravim da ne, ker je drkal na dan ena na ruse, kak je fajn da napadajo ukrajino in da to ni nič takega. Tu se je meni končalo.

drugače pa na linku, prvi odstavek in to je to...

Jaz ne vem da se čudimo, če zaprejo nekoga ki je proti državi v kateri živi sploh ko je v direktni vojni. Ti se čudiš, jaz se ne. Verjetno je res bil na neki ruski paylisti. Vsaj take po izjavah sodeč ki jih je produciral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.190
-2.042
113
Zdaj se že vsakemu pajacu, ki na jutubu stresa bedarije, reče novinar al kako? Temu gre v plus kvečjemu to, da ni bil woke, drugače pa očitno andZ no.2, ki je mislil, da živi v Sloveniji, kjer je vse kar ti pade na glavo, če vsepovprek stresaš bedarije, ptičji drek. Priznam tudi, da se nisem dovolj trudil, da bi našel "kredibilne vire" kako so ga mučili do smrti.
Bolj je bil Gonzalo Lira novinar, kot pa Navalny vodja opozicije.

A zdej je vsak, ki na volitvah dobi par procentov že kar vodja opozicije?

Zakaj hudiča pa zahod sedaj tako joka in stoka za njim? Za nekim, za rusijo nepomembnim politikom, ki na volitvah dobi par procentov, na prihajajočih pa še kandidiral ni? Za zahod pa še vdova tolk pomembna, da jo vlačijo po ministrskih sestankih?

Dajmo raje rečt, da je bil Navalny Cia sodelavec, ki je bil v ZDA izšolan in plačan, da v rusiji zanetinemire, demonstracije, mavrično revolucijo, vrže oblast.... potem bi ga pa ustoličili za predsednika. (isti scenarij kot v Ukrajini) Bogve koliko miljonov ali miljard so investirali v njega in v njegovo delo, potem je pa splavalo po vodi. Sedaj pa edino njegova smrt pred volitvami lahko še koristi zahodu v propagandne namene. In ga gonijo po MSM.

Zakaj je iz Nemčije šel nazaj v Rusijo? To je jasno, ker so mu gospodarji tako naročili, iz nemčije ne more izpeljat mavrične revolucije, protestov....., to lahko samo v rusiji, Ne gre to tko, pokasiraš denar za delo, potem pa spizdiš iz rusije ne da bi delo opravil. Če so za ukrajino do 2014 američani po besedah Nulandove investirali 5 miljard da za spremembo tamkajšnjega režima, - potem so za nekajkrat večjo in bogatejšo Rusijo najbrž še veliko več, bi rekel.

Praviš nisi našel kredibilnih virov, ki bi potrdili, da je bil Gonzalo Lira v zaporu mučen. Kaj pa kredibilne vire, da je Navalnyja ubil Putin, (kar trdijo tudi top zahodni politiki, že od prve ure po objavi smrti ) si dobil? Ali si zgolj dobil stare izjave njegovih odvetnikov, kako je Navalny bolan, pa bi ga že zaradi tega morali spustit iz zapora?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Steve

Guru
13. avg 2007
9.949
1.831
113
EU karikature zahtevajo humanitarno pauzo v Gazi


Ni zanimivo, da ti isti klovni še 1x niso isto zahtevali v ukrajini? Ali da bi se vsedli za pogajalsko mizo? Človek bi za trenutek pomislil da si celo želijo te vojne...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.190
-2.042
113
Še 1x...počasi berite...ameriški novinar, ki je mučen do smrti in....nič. Ne od usa vlade, medijev....nič.

In vi tem istim medijem zvesto verjamete vse idiotizme, ki vam jih dnevno servirajo. Samo še nekaj miljard in rusi so gotovi. Samo še to novo orožje in so gotovi. Samo še malo sankcij in so res gotovi....
V bistvu je tako kot pri odvisnikih v kazinoju - samo še na tole številko stavim, pa bom zadel in obogatel. in potem spet in spet... do bankrota

Tu pa... samo še javelini pridejo pa zmagamo, potem pa samo še Leopardi, Himarsi, Patrioti... F16 pridejo, pa zmagamo
V resnici pa Rusi trdno držijo fronto in zavzemajo Mariupol, Bahmut, Avdejevko..... ampak samo še par miljard damo, pa so rusi gotovi, streliva jim je itak zmanjkalo že pred dvema letoma, gospodarstvo sesuto, vojaki demoralizirani...
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.680
5.834
113
Navalny vodja opozicije ???
Ruske sigurno ne.

Parlamentarni stranki Jabolko in Liberalci predstavljata slednjo.