Vojna v Ukrajini 2

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.972
10.385
113
se noben ne sekira, ker imajo zadaj nastavljene ljudi, ki že zdaj furajo politiko. Bolj je problematičen trump za administracijo.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.677
5.833
113
Mobilizacija v Ivano-Frankovsk regiji

In the Ivano-Frankivsk region, the entire village gave battle to the military

->
evo ga, mali debeli Hitlerček ima ideje
Former commander of the "Aidar "* Dikiy said it is necessary to "clean up" the village of Kosmach in the Ivano-Frankivsk region, where residents oppose the general mobilization

According to the Nazis all dissatisfied people should be tried for treason.And if they don't, then "the army will solve the problem."

If they chew, excuse me, snot there, then we will see more and more such cases, and then the civil authorities will throw up their hands and tell the army to solve the problem.Believe me,the army will solve it.But I really would not want Kosmach to be considered enemy territory," he said


run Forrest
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.187
-2.042
113
Pa kaj je tem rusofilskim ukrajincem v Ivano-Frankivski regiji ?
A jim nihče ni povedal, da sta Krim in Donbas njihova domovina, četudi še v življenju niso bili tam, tako daleč od doma, pa da če se ne bodo borili in dali življenja, bodo rusi okupirali Krim in Donbas, mogoče še njih, potem bodo pa morali pod rusko oblastjo, tako kot prebivalci Krima trpeti z 2x višjimi plačami in standardom, kot preostali del ukrajine, pa še čaščenje Bandere odpade :)

Js bi rekel, da tisti, ki se ne odzovejo mobilizaciji, si zaslužijo, da jih rusi okupirajo.

Kakšna nesramnost, mi jim pošiljamo miljarde, orožje, obveščevalne podatke, skrbomo za propagando, imamo inflacijo, draginjo.... jim damo plače, vse da bodo sesuli ruse, oni pa zdej nočejo streljat na ruse. A je bilo tako dogovorjeno? Tisti Dicky ima prav. :)

A vi to razumete?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.773
3.500
113
Pa kaj je tem rusofilskim ukrajincem v Ivano-Frankivski regiji ?
A jim nihče ni povedal, da sta Krim in Donbas njihova domovina, četudi še v življenju niso bili tam, tako daleč od doma, pa da če se ne bodo borili in dali življenja, bodo rusi okupirali Krim in Donbas, mogoče še njih, potem bodo pa morali pod rusko oblastjo, tako kot prebivalci Krima trpeti z 2x višjimi plačami in standardom, kot preostali del ukrajine, pa še čaščenje Bandere odpade :)

Js bi rekel, da tisti, ki se ne odzovejo mobilizaciji, si zaslužijo, da jih rusi okupirajo.

Kakšna nesramnost, mi jim pošiljamo miljarde, orožje, obveščevalne podatke, skrbomo za propagando, imamo inflacijo, draginjo.... jim damo plače, vse da bodo sesuli ruse, oni pa zdej nočejo streljat na ruse. A je bilo tako dogovorjeno? Tisti Dicky ima prav. :)

A vi to razumete?
Kaj, če vse to damo Rusom?