Vojna v Ukrajini 2

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.771
6.231
113
Ker je vseeno. Pri razpadu SZ so se podpisali dogovori. Takrat se je priznavalo državne meje. 20, 30 let kasneje pa gremo tu nulirati, ker med leti X do Y to ni bilo tako. Pa nato, pa eu, pa amerika, pa globohomo, pa nacisti, pa ogroženi rusi. Buhtli kot si ti pa pametarijo po spletu.


Kaj bomo mi? Bomo aneksirali Avstrijo na meje Karantanije ali pa bomo upoštevali drugo obdobje in prepustili primorsko italjanov in prekmurje madžarom? Sprašujem. Prosim, objasni mi z tvojo logiko.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.187
-2.042
113
Ker je vseeno. Pri razpadu SZ so se podpisali dogovori. Takrat se je priznavalo državne meje. 20, 30 let kasneje pa gremo tu nulirati, ker med leti X do Y to ni bilo tako. Pa nato, pa eu, pa amerika, pa globohomo, pa nacisti, pa ogroženi rusi. Buhtli kot si ti pa pametarijo po spletu.


Kaj bomo mi? Bomo aneksirali Avstrijo na meje Karantanije ali pa bomo upoštevali drugo obdobje in prepustili primorsko italjanov in prekmurje madžarom? Sprašujem. Prosim, objasni mi z tvojo logiko.
Ob razpadu SZ ko se je priznavalo meje, Krim ni bil več del Ukrajine. (referendum jan 1991)

Kaj bomo mi?
Meje Jugoslavije so tudi bile že določene, pa smo jih mi 1991 šli spreminjat in jih spremenili. In to ne na osnovi nekega preteklega obdobja, ampak na novo. Torej kreiranje novih mej ni nekaj nemogočega in ni nekaj nesprejemljivega.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

LarryClay

Guru
10. feb 2023
1.091
1.095
113
Evropa bo morala sama poskrbet za svojo varnost.
ZDA so umirajoča velesila. Kongresu vladajo senilni bedaki, ki se jim gre samo za lastne privilegije. Beli Hiši pa tudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333 in B81