Vojna v Ukrajini 2

Floki

Guru
6. sep 2007
10.075
3.158
113
Evo zamenjali šefa, če je bilo dobro bo pa čas pokazal. Podporo med vojakim ima sigurno večjo kot Budanov.


Colonel General Oleksandr Syrskyi will be the new Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine.



Ne nima, Zaluzhny je veljal za narodnega heroja, Syrski pa med vojaki ni priljubljen sploh zaradi nesmiselne obrambe Bakhumuta ko je bil že napol obkoljen. Ampak Zaluzhny se z Zelenskim ni več strinjal sploh glede Avdivkein branjenja za vsako ceno in je moral iti, verjetno ne naključno ravno v teh dneh. Se ne bom čudil da bo Syrski v naslednjih dneh pošiljal vse rezerve v branjenje mesta ki ga čaka enaka usoda kot Bakhmud. Med vojaki ima vzdevek Mr. 200 če veš kaj to pomeni.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.187
-2.042
113
Ne nima, Zaluzhny je veljal za narodnega heroja, Syrski pa med vojaki ni priljubljen sploh zaradi nesmiselne obrambe Bakhumuta ko je bil že napol obkoljen. Ampak Zaluzhny se z Zelenskim ni več strinjal sploh glede Avdivkein branjenja za vsako ceno in je moral iti, verjetno ne naključno ravno v teh dneh. Se ne bom čudil da bo Syrski v naslednjih dneh pošiljal vse rezerve v branjenje mesta ki ga čaka enaka usoda kot Bakhmud. Med vojaki ima vzdevek Mr. 200 če veš kaj to pomeni.
Ni Zelenski odstranil Zalužnega ampak so to naredili Američani.
Nulandova, ki se te dni mudi v Kijevu pa je je Zelenskemu samo prinesla ukaze in navodila.

Američanom se gladko hebe za življenja ukrajincev, in jim je način obrambe za vsako ceno ljubši. Do zadnjega ukrajinca. Saj je razumljivo, saj nimajo američani mrtvih, ampak neki slovani. Več se jih pobije na obeh straneh, toliko boljše zanje.
Tudi jaz pričakujem v naslednjih dneh pošiljanje rezerv v branjenje mesta z ogromnimi žrtvami, ki ga čaka enaka usoda kot bakhmut.
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.835
2.215
113
Se nisem kaj veliko zmotil, edino vprašati bi moral Putlerja po zemljevidu UA 1919. Zgleda, da ne pozna dobro zgodovino...


The main points of the interview with terrorist putin by American propagandist Tucker Carlson:


We in russia consider everything that happened after 2014 a coup d'etat;

After the collapse of the USSR, Ukraine took with it everything it had received from russia's lordly shoulder;

In 2014, russia was forced to take Crimea under its protection because the peninsula was under threat;

Ukraine is an artificial state created by Stalin's will;

The name "Ukraine" was invented by the Poles;

Ukrainians have the right to consider themselves a separate nation, but not on the basis of Nazism and Nazi ideology;

russia and Ukraine agreed during negotiations in Istanbul in 2022 that neo-Nazism would be banned by law in Ukraine;

Negotiations with Ukraine in 2022 were almost completed, but after the withdrawal of russian troops from Kyiv, Ukraine threw away all the agreements;

Ukraine started the war, russia's goal is to end it;

The entire left bank of the Dnipro, including Kyiv, is historically russian land;

Ukrainians still feel like russians, what is happening is an element of civil war;

GF4J5-WXoAAaA4H.jpg
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.075
3.158
113
Sem mal poslušal. Ta Putin res ni diht. Če tako govori za Ukrajino zakaj potem pozablja na Vzhodno Prusijo. Tist ni bila nikoli ruska. Naj da nazaj Nemcem

Mogoče zato ker so se meje v EU na zadnje določale po drugi svetovni vojni. V takem primeru bi morala nemčija dobiti še 150 km Poljske od meje na Odri. Pa tudi mi nekaj eč morja. Ampak mej nismo mi risali ampak "zmagovalci" 2 svetovne vojne.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska
Ne nima, Zaluzhny je veljal za narodnega heroja, Syrski pa med vojaki ni priljubljen sploh zaradi nesmiselne obrambe Bakhumuta ko je bil že napol obkoljen. Ampak Zaluzhny se z Zelenskim ni več strinjal sploh glede Avdivkein branjenja za vsako ceno in je moral iti, verjetno ne naključno ravno v teh dneh. Se ne bom čudil da bo Syrski v naslednjih dneh pošiljal vse rezerve v branjenje mesta ki ga čaka enaka usoda kot Bakhmud. Med vojaki ima vzdevek Mr. 200 če veš kaj to pomeni.
Dobro da si ti tako dobro obveščen. Mogoče veš kdaj gre srat? Me ne bi nič čudilo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jonny77 in jest5

Floki

Guru
6. sep 2007
10.075
3.158
113
Dobro da si ti tako dobro obveščen. Mogoče veš kdaj gre srat? Me ne bi nič čudilo.

Mogoče zato ker precej več stvari pogledam in preberem kot večina tu gor. Ampak najlažje je pametovat in samon nekaj napisat kar ti pač paše. Srat gre skoraj vsak dan če te že zanima, običajno po kofetu :evil:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.771
6.231
113
Ampak češnja na tortici.

Plinovod so razstrelili američani. Pakako so ga, če pa so našli ukrajinske dokumente v jadernici v nemškem pristanišču? Saj so nam dohtarji youtuba to povedali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.878
5.623
113