Vojna v Ukrajini 2

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.705
39
48
Valparaiso
Poznam mestne ljudi, ki imajo v najemu vrtove ali celo mini parcele, da si čimveč pridelajo. Pač delati treba, ne pa jokat.


Ne ti men, da ne moreš v lastni gozd po drva, že celo življenje hodimo po drva v lastni gozd. Še 2 tedna nazaj smo imeli logarja v gozdu, označil 40m3 za sečnjo. A po tvoje delamo nelegalne stvari? :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:



Spet lažeš oz. si nepoznavalec na tem terenu. Vse lahko imaš, uradno ali pa neuradno. ;)
beri, kaj pišem

svojih drv ne smeš kurit v mestu...

maš pa bogo šumo, da za drva sekaš
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
839
469
63
kamne v rokah so meli...

rusi so zagnali izjemno vojaško industrijo, štepali tanke, letala, topove...

nimaš pojma, manj glej disney kanale

švaba že pred Moskvo šolan...
Pa veš zakaj je bil "Švaba" pred Moskvo šolan? Zato ker je bila vmes Ukrajina. Kasneje je pa prišla še huda zima.... Zima je tudi zaustavila Napoleona.
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.261
113
V Rusiji je vse poceni, ampak povprečen rus še vedno zmrzuje celo zimo.
Imajo naravna bogastva, ampak njihov obrok je vodka.

živela rusija
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska
sej... najprej pišeš smiselno. pol začneš pa z nuki...

Rezultat bo tak, da bo RU izgubila svoj ugled s svetu in bojo imeli američani mir naslednjih 10 let in se bojo lahko ukvarjali s Kitajsko.

Kako to misliš uničena ukrajina? 20% jo je uničene. ostalo vse laufa, in kot že neštetokrat napisano - varnost stane. če so se odločili prodat zahodu, so to storili samovoljno in zavestno. In glede na to, da se že 2. leto upirajo okupatorju, jih očitno zahod res ne moti.
Sem se pogovarjal z ukrajinsko novinarko. Pomenljivo mi je dejala, kako na zahodu mislimo da ZDA izkorišča Ukrajino nihče pa ne pomisli da je ravno obratno. Ukrajina bo izkoristila vsakogar in vsako priložnost da se reši izpod ruskega jarma. Povedala je tudi kako je prišlo do večje ruske populacije na vzhodu. Tega naši rusofili - troli nikjer ne omenjajo.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
Dela na novih projektih oz. mednarodnih projektih zadnjih 9 let, na začetku pa na nekem diagnostičem oddelku, pisarna Eles Ljubljana. Živi 1km izven Kamnika, 4 lete stara hiša, 3 froce, najstarejša šla v 2 letnik, vozi CLA250 črne barve. Poznaš? Vpraš teh 80 tvojih ;)

Tako da njemu več verjame glede plinskih turbin kot pa tebi, ki veliko veliko več prebereš na internetu.;)

Tega ki bi bil s kamnika v pisarni v Ljubljani pa ne bi poznal ker je na Hajdrihovi samo še Razvoj in direktorji vse ostalo je že v Beričevem. Pa tudi v razvoju od tistih za ketere vem noben en sicer vozi mercedes sam ni iz kamnika in nima otrok drugi ki imajo otroke pa vozijo audi, bmv, kia....

to bi morali nujni pri nas zgradit in bi imeli mir

pa nekako pitbulle namestit okoli, da nam bi golobe odgnali od korita

Tega ne ampak to kar so madžari, VVER-1200, s tem da jih bosta dva reaktorja zelo verjetno stala manj kot nas eden čez 10+ let.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in H19ED

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska
Lej Zwergschnauzer, vsem si že dokazal v preteklih izjavah, da si rusofil. Ni nič narobe, samo če ti kaj ne paše v Sloveniji, lepo spakiraš in greš na lepše izven Slovenije, kjer so boljši standardi. Mene nič ne moti v SLO

Smo videli, kako so vodilni za pizdarije pri Donbasu in Krimu povozili RU propagando, RU propaganda pa vedno trdila, da je UA vse kriva. Samo vprašanje je še, kdo vse bo odprl usta, samo prej mora zapustiti RU, drugače ga gulag čaka.
Pojavil se je nov trol predlagam ignore! ;)
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
839
469
63
Drugače pa ne navijam za nobeno stran, vsaka ali pa vse vojne do sedaj so se končale s pogajanji ali pa mirovnim sporazumi. Te vojne ne prinesejo nič drugega kot ogromno enega gorja in to predvsem za navaden narod ker bogatuni znajo preklemano dobro poskrbeti za sebe pa ni važno na kateri strani so. To so ti vojni dobičkarji in ko bo enkrat nastopil mir bodo postali ugledni politiki in farbali narod.

Naprimer vojna med Korejama ni bila nikoli končana pa je od zadnjega srela minilo že 71 let. Podpisano je samo premirje...
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.548
2.261
113
kolko amerof je revežev?
Veliko manj kot v Rusiji. Povprečen američan živi dostojno življenje, medtem ko v Rusiji živijo slabše kot slovenec na minimalcu.

Sosed v Rusiji je bil gradbinec, njegova žena natakarica, hodila je tudi pospravljat premožnim, pa sta komaj shajala z dvema otrokoma. Ker sta bila prijazna do mene in mi veliko pomagala, sem jaz otrokoma vsako leto kupil vse šolske potrebščine, ker sta komaj shajala s povprečno plačo.

V ZDA so po ulicah večinoma đankiji.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska
Vzhod oziroma SZ, kjer je bila vsa vojna mašinerija, je imela 50 mio žrtev.

Brez vzhoda ne bi bila uničenja Berlina.

Zahod pa je kaj zmogel, amfibijski napad, ki se je skoraj ponesrečil ...

In seveda, naciji so raje sodelovali z zahodom ...

Poglej priponko 79545
povej mi, kdo je tip na sliki...

in kako je to možno
Kaj bi ti izbral na njegovem mestu? Verjetno mati rusijo. Ah odgovarjati trolu.:rolleyes:
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.705
39
48
Valparaiso
Veliko manj kot v Rusiji. Povprečen američan živi dostojno življenje, medtem ko v Rusiji živijo slabše kot slovenec na minimalcu.

Sosed v Rusiji je bil gradbinec, njegova žena natakarica, hodila je tudi pospravljat premožnim, pa sta komaj shajala z dvema otrokoma. Ker sta bila prijazna do mene in mi veliko pomagala, sem jaz otrokoma vsako leto kupil vse šolske potrebščine, ker sta komaj shajala s povprečno plačo.

V ZDA so po ulicah večinoma đankiji.
v zda 38 mio revežev, v rusijo 11 mio

zda najbogatejša država... lepo za svoje poskrbijo
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
839
469
63
v zda 38 mio revežev, v rusijo 11 mio

zda najbogatejša država... lepo za svoje poskrbijo
.... Te številke pomenijo za ene in druge cca 10%, ok, pri Rusih mogoče malo manj kot 10 ampak kaj pa je enota ali merilo da si revež? 10% ljudi je tudi v Sloveniji revežev samo nekateri tega nočejo pokazati. Jih je pač sram.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.823
1.523
113
Notranjska
.... Te številke pomenijo za ene in druge cca 10%, ok, pri Rusih mogoče malo manj kot 10 ampak kaj pa je enota ali merilo da si revež? 10% ljudi je tudi v Sloveniji revežev samo nekateri tega nočejo pokazati. Jih je pač sram.
Ta ruska statistika je plod rusostata in sodeč po njihovih objavah se v rusiji cedita med in mleko. Naša vladna košarica je v bistvu copy paste temu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in nacek