Vojna v Ukrajini 2

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Ali je nekdo begunec ali ne, ni odvisno samo od tega, ali je država v vojni ali ne, ampak tudi od drugih stvari. Nemška ministrica Baerbokova pravi, da je EU v vojni z Rusijo.

Tudi Ukrajina je velika država, če rus iz Sibirije ne more bit begunec, potem tudi ukrajinka iz zraven polske meje ne more biti begunka.

Kako Rusija ni v vojni, če vsak dan limate, kako ukrajinci pošiljajo drone, rakete... na ozemlje rusije, pa napadajo vlake, Belgorod..... A to so tisti izstrelki iz EU mirovnega sklada?

Khmm, če praviš da je Ukrajina v vojni, s kom pa je potem v vojni, če praviš da Rusija ni v vojni? Za vojno sta pač potrebna najmanj dva.
Ja to vprašaj pa tvojega kolega putina, kako je mogoče da rusija ni v vojni, saj po tvojem je tudi rusija v vojni. Ampak putin pravi, da je to posebna vojaška operacija. Besede vojna v rusiji nihče ne sme uporabljati.bake je prepovedano in faseš deportacijo v sibirijo. Imaš pa prav, Ukrajina je v vojni z Rusijo in zato lahko pošilja drone kamor želi, rusija pa ne sme, ker ni v vojni z ukrajino. Tako si hotel napisat?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.180
-2.024
113
Čiščenje zasneženih ulici se je namreč za pristojne mestne organe izkazalo za težavno nalogo, potem ko je danes zjutraj latvijsko prestolnico prekrila več kot 20 centimetrov debela snežna odeja.
Kaj so vse lopate v Rusijo poslali?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.263
791
113
V Ukrajini so za posel pobiranje ljudi po cestah in podjetjih in pošiljanja na fronto začeli najemat tuja podjetja, ker je domačih ljudi za to delo zmanjkalo.
Samo razlika je, da UKR kliče v vojsko zaradi napada na državo, med tem ko RU izvaja prisilno mobilizacijo zaradi pomankanja redne vojske in ker tako uspešno napadjajo sosdenjo državo..
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.180
-2.024
113
Putin lahko uporablja besedo vojna. Povprečen Sergej pa dobi kazen ali celo zapor
Tu ni debata, ali v rusiji Sergej ali Vladimir lahko uporabita besedo vojna ali ne, ampak je debata ali mi smatramo, ali je v rusiji vojna ali ni, in glede na to kar mi smatramo, obravnavamo begunca oz. migranta ki prihaja iz Rusije.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Tu ni debata, ali v rusiji Sergej ali Vladimir lahko uporabita besedo vojna ali ne, ampak je debata ali mi smatramo, ali je v rusiji vojna ali ni, in glede na to kar mi smatramo, obravnavamo begunca oz. migranta ki prihaja iz Rusije.
Hm, kolikor vem, to ne drži. Ali je država v vojni, je stvar dotične države, saj je to interni razglas