Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.180
-2.014
113
Vsak svoje !
Ne. Mi ukrajinsko korupcijo plačujemo z miljardami našega davkoplačevalskega denarja, ruske pa ne. V Rusijo ne pošiljamo nobene pomoči, nobenega denarja, nič jim ne podarjamo, rusom smo nabili celo sankcije, kar je za nas čisti avtogol.
z podpiranjem le teh se pa strinjaš!
Spet podtikanje.
Ne, ne podpiram ukrajinskih migrantov - za razliko od vas ukrofilov, in desne EU vlade, ki s podpiranjem vojne tudi uspešno skrbi, da je ukrajinskih migrantov vse več.
In tudi palestinskih migrantov ne podpiram, za razliko od vas, in desne EU vlade, ki navijate, da Izrael izžene palestince iz Gaze - ki bodo potem šli v EU. Saj drugje jih ne marajo, in tudi oni bi najraje šli v EU.
In tudi ilegalnih migrantov in združitev družin večinoma ne podpiram, Sem že zgoraj napisal, da če bi bilo po moje, bi jih poslal nazaj.
In tudi legalnih migrantov in združitev družin večinoma ne podpiram.

Podpiram pa kaznovanje tistih, ki jih ilegalno vozijo v EU, vključno s policaji, ki so jih v nasprotju z zakoni vozili od ene do druge meje in jim nudili pomoč in oskrbo, in tudi najvišje EU komisarje, ki so dali policajem navodila, da kršijo zakonodajo. Willkommen je rekla Merklova in EU jih je sprejela odprtih rok..

In očitno ste vi drugačnega mnenja od mene, da vseskozi tolčete po meni. :evil:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.735
6.166
113
1701256516817.png
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Ne. Mi ukrajinsko korupcijo plačujemo z miljardami našega davkoplačevalskega denarja, ruske pa ne. V Rusijo ne pošiljamo nobene pomoči, nobenega denarja, nič jim ne podarjamo, rusom smo nabili celo sankcije, kar je za nas čisti avtogol.

Spet podtikanje.
Ne, ne podpiram ukrajinskih migrantov - za razliko od vas ukrofilov, in desne EU vlade, ki s podpiranjem vojne tudi uspešno skrbi, da je ukrajinskih migrantov vse več.
In tudi palestinskih migrantov ne podpiram, za razliko od vas, in desne EU vlade, ki navijate, da Izrael izžene palestince iz Gaze - ki bodo potem šli v EU. Saj drugje jih ne marajo, in tudi oni bi najraje šli v EU.
In tudi ilegalnih migrantov in združitev družin večinoma ne podpiram, Sem že zgoraj napisal, da če bi bilo po moje, bi jih poslal nazaj.
In tudi legalnih migrantov in združitev družin večinoma ne podpiram.

Podpiram pa kaznovanje tistih, ki jih ilegalno vozijo v EU, vključno s policaji, ki so jih v nasprotju z zakoni vozili od ene do druge meje in jim nudili pomoč in oskrbo, in tudi najvišje EU komisarje, ki so dali policajem navodila, da kršijo zakonodajo. Willkommen je rekla Merklova in EU jih je sprejela odprtih rok..

In očitno ste vi drugačnega mnenja od mene, da vseskozi tolčete po meni. :evil:

Toliko napisal, pa še kar nisi napisal, ali podpiraš ruske migrante. Glede na napisano, bi rekel, da jih podpiraš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.920
4.184
113
Ruski kmeri
Mogoče Pernati to svobodo tudi pri nas začne uveljavljati...., ker mu ne kaže dobro?
1701259572694.png
 
  • Haha
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.879
9.546
113
Katere tujce to mislijo? Kitajce, ki jih bodo pokupili?
Samo Putin je spregledal, da bodo Kitajci njemu dali podpisati njihove ''sporazume'', ne pa da bo on kaj diktiral. Saj se spomnimo, kako je na srečanu s Šijem kakšno leto nazaj, le temu lepo lizal rit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

hdx

Guru
1. jun 2011
1.540
2.257
113
Ne. Mi ukrajinsko korupcijo plačujemo z miljardami našega davkoplačevalskega denarja, ruske pa ne. V Rusijo ne pošiljamo nobene pomoči, nobenega denarja, nič jim ne podarjamo, rusom smo nabili celo sankcije, kar je za nas čisti avtogol.

Spet podtikanje.
Ne, ne podpiram ukrajinskih migrantov - za razliko od vas ukrofilov, in desne EU vlade, ki s podpiranjem vojne tudi uspešno skrbi, da je ukrajinskih migrantov vse več.
In tudi palestinskih migrantov ne podpiram, za razliko od vas, in desne EU vlade, ki navijate, da Izrael izžene palestince iz Gaze - ki bodo potem šli v EU. Saj drugje jih ne marajo, in tudi oni bi najraje šli v EU.
In tudi ilegalnih migrantov in združitev družin večinoma ne podpiram, Sem že zgoraj napisal, da če bi bilo po moje, bi jih poslal nazaj.
In tudi legalnih migrantov in združitev družin večinoma ne podpiram.

Podpiram pa kaznovanje tistih, ki jih ilegalno vozijo v EU, vključno s policaji, ki so jih v nasprotju z zakoni vozili od ene do druge meje in jim nudili pomoč in oskrbo, in tudi najvišje EU komisarje, ki so dali policajem navodila, da kršijo zakonodajo. Willkommen je rekla Merklova in EU jih je sprejela odprtih rok..

In očitno ste vi drugačnega mnenja od mene, da vseskozi tolčete po meni. :evil:
Seveda plačuješ rusko korupcijo. Pa ne samo rusko, ampak svetovno. Zakaj pa misliš da obstajajo centralne banke? Zame in zate? hehe
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Jah, napisal nisi, tako da nisi bil nedvoumen.

Če podpiram ukrajinske migrante ali begunce? Glede na vojno stanje v državi Ukrajini, so to bolj begunci, čeprav niso vsi iz bojnega območja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ateis

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.670
5.832
113
Pomoje bo hud naval:


Leaflets appeared in Kyiv encouraging old people to go to the front:

zgoraj levo
“ You've already lived your life - go to the front! »

zgoraj desno
“ It’s never too late to enroll in the Armed Forces of Ukraine! »

spodaj levo
“ A happy old age is possible. Update your data in TCC! »

spodaj desno
“ Age is only in your head. Join the ranks of the Armed Forces of Ukraine! »

And the old people are still waiting for the drug addict to let them live out their lives in peace.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.180
-2.014
113
Jah, napisal nisi, tako da nisi bil nedvoumen.

Če podpiram ukrajinske migrante ali begunce? Glede na vojno stanje v državi Ukrajini, so to bolj begunci, čeprav niso vsi iz bojnega območja.
Torej podpiraš migrante iz Ukrajine, samo si v celofan zavil, kao da so begunci.

Tisti, ki niso iz vojnih območij, niso nobeni begunci, temveč ekonomski migranti. Za tiste iz vojnih območij, pa velja da so begunci do prve varne države, čeprav bi mirno lahko živeli v predelu ukrajine, ki ni vojno območje.

Sem spoznal eno takšno "begunko" z otrokom, doma tam pri poljski meji, do Slovenije ima bližje, kot do prve fronte. Tu živi od začetka spopadov na naše stroške. No njena mama doma ni bila nič ogrožena do lani jeseni, dokler ni zbolela, potem je pa še mama pribežala sem, da se zdravi na na naše stroške.
In to ti podpiraš.

Tudi rusija je v vojni, ali je tista, ki pribeži iz Vladivostoka v EU zaradi vojne zate potem tudi begunka?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte