Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.180
-2.024
113
Enaka bolanija se dogaja sedaj, 85 let kasneje...

Ruske žene, rodite nam mnogo otrok, da bomo fante lahko imeli za bojevanje, mi pa se bomo v Kremlju mastili s kaviarjem in mladenkami...
Mi bomo pa arabske migrante raje uvažali, pa še za naše penzije bodo delali, nam je bilo obrazloženo. Sami doktorji in inženirji.
Wilkommen je rekla Merklova, Leynova pa jim je ponudila pomoč pri transportu na EU celino.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

corsol

Guru
11. mar 2010
2.853
892
113
Mi bomo pa arabske migrante raje uvažali, pa še za naše penzije bodo delali, nam je bilo obrazloženo. Sami doktorji in inženirji.
Wilkommen je rekla Merklova, Leynova pa jim je ponudila pomoč pri transportu na EU celino.
.....1 bodo mogli.....pač premal otrok nardimo in nismo samozadostni glede tega.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.147
4.692
113
Na današnji dan pred 84 leti, začetek "zimske vojne" takrat so Rusi prikazali lažni napad Finske na Rusijo,
kot povod za napad Rusije na Finsko, vojno so izgubili...


Določene stvari se ponavljajo, predvsem ta Ruska mislenost o superiornosti...

Stalin planned the war to be over in 12 days, but despite superior military strength,
especially in tanks and aircraft, the Soviets suffered heavy losses and made barely any headway.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.750
-8.632
113
Na današnji dan pred 84 leti, začetek "zimske vojne" takrat so Rusi prikazali lažni napad Finske na Rusijo,
kot povod za napad Rusije na Finsko, vojno so izgubili...
No ja...
Zgubili? Kakor pogledaš. Žrtev so imeli več, so pa pridobili ozemlje.
Hostilities ceased in March 1940 with the signing of the Moscow Peace Treaty in which Finland ceded 9% of its territory to the Soviet Union.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.920
4.188
113
Torej podpiraš migrante iz Ukrajine, samo si v celofan zavil, kao da so begunci.

Tisti, ki niso iz vojnih območij, niso nobeni begunci, temveč ekonomski migranti. Za tiste iz vojnih območij, pa velja da so begunci do prve varne države, čeprav bi mirno lahko živeli v predelu ukrajine, ki ni vojno območje.

Sem spoznal eno takšno "begunko" z otrokom, doma tam pri poljski meji, do Slovenije ima bližje, kot do prve fronte. Tu živi od začetka spopadov na naše stroške. No njena mama doma ni bila nič ogrožena do lani jeseni, dokler ni zbolela, potem je pa še mama pribežala sem, da se zdravi na na naše stroške.
In to ti podpiraš.

Tudi rusija je v vojni, ali je tista, ki pribeži iz Vladivostoka v EU zaradi vojne zate potem tudi begunka?
Mirić Rusija ni napadena država?
A ti ločiš to?
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.903
2.505
113
Cilj je bil pre kratkim spuščen v Črno morje.

1701341475235.png


Govora je o tujcih. Pri nas je govora o Slovencih!

1701341071790.png


Mirsi, podpiraš muslimaske migrante!

1701341124352.png
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.150
2.332
113
Torej podpiraš migrante iz Ukrajine, samo si v celofan zavil, kao da so begunci.

Tisti, ki niso iz vojnih območij, niso nobeni begunci, temveč ekonomski migranti. Za tiste iz vojnih območij, pa velja da so begunci do prve varne države, čeprav bi mirno lahko živeli v predelu ukrajine, ki ni vojno območje.

Sem spoznal eno takšno "begunko" z otrokom, doma tam pri poljski meji, do Slovenije ima bližje, kot do prve fronte. Tu živi od začetka spopadov na naše stroške. No njena mama doma ni bila nič ogrožena do lani jeseni, dokler ni zbolela, potem je pa še mama pribežala sem, da se zdravi na na naše stroške.
In to ti podpiraš.

Tudi rusija je v vojni, ali je tista, ki pribeži iz Vladivostoka v EU zaradi vojne zate potem tudi begunka?
Ukrajina je cela država v statusu vojne, rusija pa ne, Putin pravi da je to posebna vojaška operacija. Ukrajinec lahko torej legitimno pričakuje da je obravnavan kot begunec, rus pa ne.

PS rusija je še večja država kot ukrajina, če bi slučajno hotel potem ruskega migranta iz sibirije imenovat kot begunec, po tvoji logiki žal ne gre.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.375
113

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.180
-2.024
113
Ukrajina je cela država v statusu vojne, rusija pa ne, Putin pravi da je to posebna vojaška operacija. Ukrajinec lahko torej legitimno pričakuje da je obravnavan kot begunec, rus pa ne.

PS rusija je še večja država kot ukrajina, če bi slučajno hotel potem ruskega migranta iz sibirije imenovat kot begunec, po tvoji logiki žal ne gre.
Ali je nekdo begunec ali ne, ni odvisno samo od tega, ali je država v vojni ali ne, ampak tudi od drugih stvari. Nemška ministrica Baerbokova pravi, da je EU v vojni z Rusijo.

Tudi Ukrajina je velika država, če rus iz Sibirije ne more bit begunec, potem tudi ukrajinka iz zraven polske meje ne more biti begunka.

Kako Rusija ni v vojni, če vsak dan limate, kako ukrajinci pošiljajo drone, rakete... na ozemlje rusije, pa napadajo vlake, Belgorod..... A to so tisti izstrelki iz EU mirovnega sklada?

Khmm, če praviš da je Ukrajina v vojni, s kom pa je potem v vojni, če praviš da Rusija ni v vojni? Za vojno sta pač potrebna najmanj dva.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte