Vivid money - nova nemška banka

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113
Če bi se banka ukvarjal s čem drugim kot z bonusi tudi ne bi bilo nobene škode... recimo hitri prenos sredstev med bankami samo še njim manjka, pa taka brezveznost kot so potrdila o plačilu imajo videz iz leta 1998 in mi jih je sram okoli pošiljat, da ne omenjam da imajo potrdila gor dejansko oglas.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.633
490
83
41
povsod malo
55€ maš ne 75!
Screenshot_20220120_084915_vivid.money.jpg
 

Alter8Ego8

Pripravnik
18. jul 2015
72
8
8
Če klikneš link piše 55. Probaj posodobit aplikacijo?

Vivid omogoča direct debit če prav razumem.. je to trajnik - k pač pri operaterju izpolneš obrazec in ti pol avtomatsko tragajo?

Če se že gremo.. mam js tud do 110 (10/100)€ do konc mesca. :norec::norec::norec::norec:
 
Nazadnje urejeno:

Alter8Ego8

Pripravnik
18. jul 2015
72
8
8
Js sm dobu enga v začetku januarja. :) hvala mu..hihi
Predvidevam, da so drugi bolj uspešni. :)
Noben ne ve če se da met trajnike?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Jaz nobenega, ker se mi ne da novačit ljudi. En kolega se je dejansko sam javil, da bi imel, pa se na koncu ni mogel registrirat, ker ne podpirajo šumnikov v naslovu, hkrati pa sami predizpolnejo kraj s šumniki na podlagi poštne in se ne da spremenit, support pa tudi ne zna pomagat, tako da je obupal....
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Jaz imam na spisku dva člana že kar nekaj časa, ki še niso dokončali celotnega postopka. Očitno ne bo nič.

Bom razložil. Takoj po uspešni registraciji in naročilu kartice (lahko tudi virtualne) naj si nov član čimprej preko banke na svoj TRR pri Vivid money nakaže vsaj 20 EUR (raje 21 EUR) in s kartico plača v trgovini (lahko tudi preko spleta npr. Aliexpres) najbolje v enem kosu nekaj za vsaj 20 EUR. Ko postane to plačilo potrjeno (morda naslednji dan) novi član pridobi nagrado npr. 10 EUR in takrat se odpre Superdeals vračilo denarja v določenih trgovinah.

Trenutni Cash backi: Spar 18%, Hofer 17%, Bauhaus 10%, Mc Donalds 15%, LIDL 16%. Nekateri so omejeni do 10 EUR. Se spreminja različno. Ko klikneš na posamezno trgovino, se vidi, do kdaj velja in ali je omejena z 10 EUR ali npr. s 17%. Tako lahko nakupe načrtuješ.

Zgodi se, da nekje zaškriplje. Vemo, da je cash back v Aldiju in ne v Hoferju. Klikneš na plačilo Hofer hvala, Report an issue in čisto spodaj izbereš Super deals cash back. Potrdiš, izbereš pravo trgovino Aldi. V nekaj urah bodo vsi Hofer hvala spremenjeni v Aldi in dobiš denar. :)

Denar se nalaga v Pockets rewards v nekih delnicah, npr. izbral si Tesla. Kadarkoli lahko z ukazom Redeem čisto spodaj preneseš v glavni Main Pocket, ki ga lahko uporabiš za plačilo. :)
Pa še moja Vivid money bank super_deals koda Se priporočam. Hvala.
 
Nazadnje urejeno:

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
Pozdravljeni,

Odprl sem si račun na Vivid bank. Očitno rabim fizično kartico, da jo dodam v Apple Pay?

Kot vidim imam sleče možnost: brezplačna plastična kartica vendar moram imeti v tem primeru na računu 200EUR, virtualna kartica, ki stane 1 EUR (ali to lahko dam v Apple Pay?) in pa Metal kartica, ki je del Preme pakete.

Ali lahko grem za en mesec na Prime paket, dobim kovinsko karstico in potem skenslam in grem na navadno, brezplačno naročnino?
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
To skoz spreminjajo. Enkrat sem bral, da če na prime vzameš brezplačno metal in ga potem prekineš, ti jo vseeno zaračunajo.
Kar sem že testiral je:
- brezplačna navadna kartica, ko daš gor 200€ (teh 200€ lahko potem takoj dol vzameš)
- brezplačna virtualna na promo prime paketu, ta ti ostane tudi ko prekineš prime in ti nič ne zaračunajo; virtualna prime v apple in google pay brez problema
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

j4nm4n

Pripravnik
22. jan 2021
49
14
8
Trial se da skenslat. Izbereš drugo opcijo pri prime. Jaz sem lani naredil tako kot si opisal. Skenslal sem pa prime po 1 mesecu. Ene parkrat sem ga vključil naknadno da sem dobil večji Cashback pri Bookingu, ki mi je pokril Prime. Mislim, da če želiš metal card lahko tudi naknadno jo naročiš in na začetku pač izbereš plastično.

Takoj ko boš naročil kartico boš dobil njeno številko in jo lahko dodaš v Google Play app in jo že takoj uporabljaš preden jo fizično dobiš (meni je delalo) preko nfc ali za spletna plačila.
 

Alter8Ego8

Pripravnik
18. jul 2015
72
8
8
Noben ne ve če se da met trajnike - oziroma če je to direct debit?

j4nm4n - Booking si dobil 10%, 2 meseca po zaključku bookinga, si rezerviral direkt preko aplikacije ali lahko tudi na booking.com?