Vivid money - nova nemška banka

Alter8Ego8

Pripravnik
18. jul 2015
72
8
8
Evo meni so pa zdaj dali akcijo da dobi vsak 10 eur nazaj pa 100 eur cashbacka. Traja pa samo še 72 ur od zdaj. Kdo bo moj prvi povabljenec sploh? Hihi sem na voljo za pomoč.


Registrirajte se preko spodnjega linka.
 

Alter8Ego8

Pripravnik
18. jul 2015
72
8
8
Pa res...ja očitno je potem več časa. ;)
Včeraj preizkusil več Hofrov a še vedno mi ne prime kot Aldi.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.681
1.019
113
1642004884390.png
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Kar se Hoferja tiče. Cash back je uradno za Aldi, je pa kar precej Hoferjev, ki imajo plačilni terminal z napisom Aldi. (npr. Ljubljana, Dunajska cesta pri Gospodarskem razstavišču - blagajna čisto na levi) pa še v Hoferju v BTC tudi dobim Cash back 17%.
Seveda, najbolj prav pa mi pride Spar 18% Cashback, tam bom kupil tudi elektronsko vinjeto. :) Cash back je še na Aliexpresu 16%, DM 19%, OBI 12%.
Še moja koda za 10 EUR dobroimetja in Super deals do 100 EUR.

To sporočilo je namenjeno novim članom. Po registraciji preko zgornjega linka čimprej kupi in plačaj nekaj za vsaj 20 EUR. Prvo plačilo je z vstavitvijo kartice in vnosom PIN kode. Lahko pa plačuješ tudi s telefonom preko Gpay. V enem ali dveh dneh za tem, ko je plačilo potrjeno, dobiš 10 EUR nagrade oz dobroimetja in možnost nakupa s Cash backom (poglej v aplikaciji pod Super Deals in klik na ALL). :) Pa pohitite, v Sparu in Hoferju je ta akcija do 25. januarja 2022.
Takrat se ponavadi odpre akcija v kaki drugi trgovini.
 

borelij

Pripravnik
20. feb 2008
100
17
18
Kako se registriraš, če imaš v naslovu ČŽŠ ?

Ne pusti mi poštne številke, ker jo samo izpolne 1230 Domžale, potem pa javi, da so neznani karakterji
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Kako se registriraš, če imaš v naslovu ČŽŠ ?

Ne pusti mi poštne številke, ker jo samo izpolne 1230 Domžale, potem pa javi, da so neznani karakterji
Hm. Probaj različne verzije, probaj izpolnjevat na računalniku. Verjetno se tudi ž ne more naknadno popravit v z. Jaz doslej sicer vedno izpolnjujem brez šumnikov, izgleda so spremenili obrazec.

Kaj pa če najprej napišeš Kraj? Sicer pa je treba javit na podporo. Želim ti, da uspeš. :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Evo, sveža novica. Sem danes kupil v Sparu nekaj za 56 EUR. Vračilo je bilo okroglih 10 EUR kot je omejitev, namesto 10,08 EUR, kolikor pride 18%.
Se strogo držijo napisanega. :)
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
350
95
43
Še eno začetniško vprašanje: Ali ste v štartu izbrali Vivid Prime ali Standard? Jaz sem dal Standard in nato plačal 1 EUE za virtualno kartico, da sem lahko takoj pričel z uporabo. Sedaj pa vidim, da je virtualna v Prime zastonj, pa 1 mesec traja testno obdobje. Cshback limit je pri Prime 200 EUR, pri Standard pa 20 EUR.
 

grea

Zelenc'
6. okt 2021
6
0
1
Še eno začetniško vprašanje: Ali ste v štartu izbrali Vivid Prime ali Standard? Jaz sem dal Standard in nato plačal 1 EUE za virtualno kartico, da sem lahko takoj pričel z uporabo. Sedaj pa vidim, da je virtualna v Prime zastonj, pa 1 mesec traja testno obdobje. Cshback limit je pri Prime 200 EUR, pri Standard pa 20

Še eno začetniško vprašanje: Ali ste v štartu izbrali Vivid Prime ali Standard? Jaz sem dal Standard in nato plačal 1 EUE za virtualno kartico, da sem lahko takoj pričel z uporabo. Sedaj pa vidim, da je virtualna v Prime zastonj, pa 1 mesec traja testno obdobje. Cshback limit je pri Prime 200 EUR, pri Standard pa 20 EUR.
Ko sem jaz odprl račun pred več kot letom sem izbral Prime, po 3 mesecih me je avtomatsko preklopilo na Standard.
 

hogan

Fizikalc
10. okt 2011
350
95
43
Na novem računu je prime nekaj mesecev zastonj. Ne vem zakaj ga ne bi izkoristil.
Ja, sem sedaj vklopil to opcijo.
Torej za nove stranke: po odprtju računa vklopite Vivid Prime, izberite zastonj virtualno kartico ter jo oddaje v Google Pay ali Apple Pay in lahko že isti dan naredite transakcijo za vsaj 20 EUR. Lahko pa tudi počakate, da pride Metal card po pošti, če jo potrebujete.

Še prošnja z moje strani, če se me kdo usmili in mi podaljša cashback za 1 mesec, je tu moj link:

Vsakemu nakažem dodatnih 10 EUR, komunikacija prek zasebnih sporočil!
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Ja, sem sedaj vklopil to opcijo.
Torej za nove stranke: po odprtju računa vklopite Vivid Prime, izberite zastonj virtualno kartico ter jo oddaje v Google Pay ali Apple Pay in lahko že isti dan naredite transakcijo za vsaj 20 EUR. Lahko pa tudi počakate, da pride Metal card po pošti, če jo potrebujete.
A je ta metalna še vedno zastonj?