Vegani zopet v akciji

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Čakam situacijo da bi vegani z žaganjem lojtre na lovski preži s svojim dejanjem usmrtili enega rdečega borca.
To bi bilo šokantno za Hanzi TV ker ne bi vedeli na katero stran se naj postavijo. V glavnem bi bil medijski molk in hišne preiskave ljudske milice kdor bi si upal pisat o tem.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.186
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Vegani o lovcih:
dumb-people-stupid-stupidity-funny6.jpg
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
V soboto mislim da si jih bomo lahko ogledal na presercu. Bodo ozavescali.
TO SOBOTO v Ljubljani! :D
Opis dogodka:
"Pridruži se nam, tudi če si samo radovedna_en ali pa še malo nesigurna_en, ali je to tvoj prvi dogodek, lahko tudi samo opazuješ.

Sicer pa je dogodek zasnovan tako, da bomo mimoidoče s posnetki opozarjali na problematiko pravic živali in jih skozi pogovor ozaveščali o resnični ceni živinoreje.
Čez usta si bomo nadeli črn trak, ki ga bomo priskrbeli mi.
Imeli bomo tudi nekaj letakov za razdajo, prav tako bomo za dogodek pripravili okusne veganske prigrizke, ki jih bomo ponudili zainteresiranim obiskovalcem - lepo vabljen_a, da tudi sam_a kaj pripraviš in se vidimo to soboto ob Prešernovem trgu, prosim pridi 15minut pred začetkom dogodka, da pripravimo stvari in se skupaj pogovorimo o poteku. "

Všečkaj & Komentiraj & Deli! Hvalaa :zaljubljen:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Oh glej no glej, organizatorka pa je tista, ko je zadnjič militantno zasedla kmetijo ter bridko zajokala, ker so kravce v hlevu... a bo tudi tokrat treba uvažati vegane iz tujine?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Do tega pač pride, ko ima mladina polne riti vsega in jim ni treba delat za preživetje. Potem imajo čas, da iščejo smisel življenja v nekih drugih zadevah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in McGiver

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Kokr jaz poznam vegane bi se jim strgal in bi nas bili pripravljeni pomorit, ce bi s tem resili eno mlado, socno, mmmmmmm, piscancje bedrce pred kruto pogubo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in Hanzi

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.910
274
83
tam ko se terc po tori rola
  • Všeč mi je
Reactions: Matey