Vegani zopet v akciji

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.576
113
Naslednjo akcijo predlagam, da izvedejo na štajerskem koncu. Garantiram, da bodo s kmetije leteli posrani spredaj in zadaj. So pa res malo ubogi, s tem jokanjem. Kolikor vem, se v naših koncih žival pred zakolom omami, tako ali drugače. Naj gredo vsiljevati svoj prav tja, kjer pa živali res trpijo, preden ne izkrvavijo... kjer uporabljajo halal način... Za tja pa ni jajc.

Sem že rekel da bi povsod drugje razen sredi ljubljane kmetje ta problem rešili ročno, brez medijev in policije. Torej tudi brez reklame za vegane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Floki

Guru
6. sep 2007
9.901
3.021
113
Sem že rekel da bi povsod drugje razen sredi ljubljane kmetje ta problem rešili ročno, brez medijev in policije. Torej tudi brez reklame za vegane.

Kmet tudi ni neumen da bo šel zaradi desetih idiotov ki bi jih polomil sedet v zapor. No nekaj jih je takih ampak na srečo malo in jih ti reveži niti našli ne bodo ker so predaleč iz centra Ljubljane.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.173
3.092
113
Pa kako patrolo več, saj miganje utrdi telo. Občasno pa vegane v mešane patrulje.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: B81

B81

22. jul 2007
34.528
8.970
113
Lej ti to, v sloveniji je najmanjši % vegancev in tile butli se spravijo v slovensko štalo. Pa saj to ti jasna pamet kaže, da nimajo pojma, kaj delajo, da iščejo le pozornost.... in ko pogledaš, koli milijard v človeški rasi uživa meso, je jasno, da zaradi teh lumpov ne bo niti promil prenehal z mesom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
aDgZ4Lx_700bwp.webp
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in zaseka

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Po nekih teorijah naj bi bili mesojedi bolj agresivni. No, tule je dokaz, da so vegani bolj agresivni od mesojedih...

 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Seveda. Stara resnica je, da - bolj je vojska močna, slabšo kuhinjo ima. Na ta način držiš pokonci bojno moralo, ki mora biti kar se da nabrušena. :fredi:
Če si sit, si dobre volje, kdo se bo šel torej tja pretepat?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če si lačen, si slabe volje. Torej si pripravljen koga namahat :p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če si sit, si pa dobre volje ... torej si pripravljen, da te nekdo drugi namaha :cheer: .
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Dolgo časa ste vegane obtoževali za neke pičke hipsterske jokice. Zdej ko so pa pokazali malo več jajc se pa prec počutite ogrožene :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz ne vem, kako zahojeno izobraževanje imate danes mladina, če vam pa osnovni principi filozofije delajo take težave. :D

Cel svet se je 6 let matral z nemci, komaj so jih zličkali, nemški vojak pa futran s kislim zeljem in četrt kile komista v ruzaku :p .
Francoske vojake je pa nemec zjahal v parih dneh - seveda, ko so jih futrali s pašteto iz račjih jetric in šampanjcem. :cheer: