Uporabni programi za Symbian + opis + slike

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik brunobruno pravi:
Hackaj ga...Naložil si jo mimo trgovine in nima certifikata.

ma že par dni si razbijam glavo kako ga shackati. Končno naložim Nortona, noče instalirat tistega ROM patcherja....končno instaliram ROM patcherja, pa zdaj ne morem namestiti installserver.exe to C:/Sys/Bin. Hočem poinstalirat X-Plorer, pa mi spet teži zaradi certifikata...za znoret.

Okej resno, kako naredim tale korak?

Citat:
4. Now we're in the last step. To completely eliminate ''certificate error'' pop-ups, we need to copy installserver.exe to C:/Sys/Bin. Bring X-Plore to foreground.

Delam pa po teh navodilih

Imam installserver.exe ampak ga ne vem kako premaknit v C:/Sys/Bin in celo ne vem kako naj ga poženem, če pa ne vidim tega folderja. X-Plorerja nimam.

Če se mi ne bi šlo za starša bi že zdavnaj odnehal
crazy1.gif
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.710
77
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
@spirit

Programi za Symbian morajo biti podpisani in zato potrebuješ Certifikat, ki sem ga jaz dobil na strani https://www.youtube.com/watch?v=X53n9bpXeNg

Meni je to delovalo mnoga leta, ko sem še imel Nokije. Na koncu pa se mi je vse skupaj za....žalo in sem nad Symbianom obupal in po testiranju in primerjanju ostalih sistemov, pristal na Androidu, kjer je vse mnoooogo bolj enostavno, hitrejše in učinkovitejše.

Pa veliko sreče s certifikatom (upam, da stvar še deluje!)
 

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
Bi mi znal kdo razložiti, zakaj na Nokii C7 ne deluje Viber. Oziroma, lahko se pošilja SMS-e, nemogoče je pa klicati. Vsem uporabnikom Viber-ja prikaže novi stik (vse OK), ni pa mmožno poklicati uporabnika ali da bi uporabnik klical (tudi, ko je na Wifi-ju)?


Hvala in lp
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik Yagi pravi:
Bi mi znal kdo razložiti, zakaj na Nokii C7 ne deluje Viber. Oziroma, lahko se pošilja SMS-e, nemogoče je pa klicati. Vsem uporabnikom Viber-ja prikaže novi stik (vse OK), ni pa mmožno poklicati uporabnika ali da bi uporabnik klical (tudi, ko je na Wifi-ju)?
Hvala in lp

Zgleda da so se razvijalci tako odločili..ker platforma to omogoča, pa tudi delefoni niso podhranjeni..
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Viber tudi jaz zelo pogrešam na C7.

Drugače pa ima C7 praktično vse(razen zaslona) kar ima Samsung S4, ki je desetkrat dražji.
Še posebej sem navdušen, ker mi dela Garmin navigacija.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik HrabiaMol pravi:
Citat:
Uporabnik Yagi pravi:
Bi mi znal kdo razložiti, zakaj na Nokii C7 ne deluje Viber. Oziroma, lahko se pošilja SMS-e, nemogoče je pa klicati. Vsem uporabnikom Viber-ja prikaže novi stik (vse OK), ni pa mmožno poklicati uporabnika ali da bi uporabnik klical (tudi, ko je na Wifi-ju)?
Hvala in lp

Zgleda da so se razvijalci tako odločili..ker platforma to omogoča, pa tudi delefoni niso podhranjeni..

Enake težave imam na Noki 700
frown-1.gif
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Program Best Private Conversation for S60 3rd edition version 1.05 je odličen,žal pa mi na Symbian 40 ne dela. Mi lahko svetujete,kako bi rešil problem ? Varianta,da Symbian nadgradil ne gre,edino če obstaja kakšna starejša verzija programa,ki ga iščem.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
561
5
18
Citat:
Uporabnik jesen pravi:
Program Best Private Conversation for S60 3rd edition version 1.05 je odličen,žal pa mi na Symbian 40 ne dela. Mi lahko svetujete,kako bi rešil problem ? Varianta,da Symbian nadgradil ne gre,edino če obstaja kakšna starejša verzija programa,ki ga iščem.
Imam telefon Nokia Asha 302 ,na katerega bi instaliral prej omenjen program.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ne, pozabi na poganjanje programov za S60. S60 je Symbian, S40 pa ni. Če najdeš kako aplikacijo napisano v Javi bo še šlo, aplikacije za Symbian pa so tu neuporabne.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Obstaja kakšen (free) push email client za Nokia c7 rm-675 (belle refresh) ?
Obstoječi synca vsake 5 minut minimalno, manj ne moreš nastaviti.Idioti.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Sam imam sinhronizacijo izklopljeno in grem pošto pogledat po potrebi oz. ko imam čas.

E-pošta itak običajno ni namenjena nujnim stvarem, ki rabijo takojšen odziv in je običajno čisto vseeno ali jo pogledaš takoj ali pa čez tri ure.

Za takojšnja sporočila so smsi, skype, viber....
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Obrnil cel net na glavo in ni nikjer nič pametnega od alternative (emuze lahko namestim, vendar ne najde ponudnikov pošte) ali Nokije (ni čudno da jih je android povozil, če se poštenega mail odjemalca ne znajo skupaj spacati za zadnje verzije osja) in namestil komercialni profimail
http://www.lonelycatgames.com/?app=profimail&page=symbian/manual

Edini minus programa je ta, da nima možnosti auto-start, ga moraš ročno zagnati ko prižgeš telefon (ali se reboota).
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Za c7 sicer ne vem, ampak na nokii 5230 je bil privzeti (najden v sporocilih) odjemalec cist ok, je delal push. Prav tako sem imel 2 tedna nazaj nokio 515, pa je zopet push delal, tako da more tudi na c7 nekaj delati 100%.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.568
113
Vgrajeni nokia mail odjemalec lahko synca minimalno vsake 5 minut (nastavljeno za imap), ko gledam loge vidim da dobesedno to dela, torej sync, se izklopi data povezava in čez 5 minut ponovi vajo.To ni noben imap.


Na prastari 6120c je tudi meni push email delal kot mora preko nokia odjemalca "Email for Nokia – 10 Accounts v9.6.0.24" (sem ga stankal na hdd, ko je še bil na voljo v ovi store
evil.gif
), tudi na emoze je delal.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Nokiini telefoni so bili super, žal pa so opustili Symbian, nehali delati aplikacije in vse lepo se je končalo;(