Uporabni programi za IPHONE + opis + slike

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ne, ni varjante, vse sem probal pa ne gre. Oz. gre s FB se avtenticirat, ampak logirat pa potem ne.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Kje to poskušaš? Samo na iOS? Jaz uporabljam spotify tudi preko https://play.spotify.com/ Tu sem že prej naredil registracijo. Instaliran pa moraš imeti media hint plugin, da fejka IP.

Meni lepo špila na iPhonu in iPadu. Naredil sem pa samo login preko FB ikonce.

Edit:

Sem zdaj poskusu kreirat novi account, pa res ne gre
frown-1.gif
Javi samo, da je prišlo do napake.
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
bom probal dans prek mediahint se registrirat, pa da vidim če mi rata. Oz. še prej moram VPN One click si še na telefon naredit pa da probam prek VPN bit na USA IP in se registrirat, pa če bo potem brez VPN delalo dalje.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.833
730
113
www.jernej.org
LoL?!?

iOS aplikacije tečejo v svojem peskovniku (beri: nimajo dostopa do drugih aplikacij ali sistema). Antivirusni program brez tega nima smisla. Tudi virus bi bilo zelo zelo težko (skoraj nemogoče) spraviti na App Store. Pa tudi če bi ga komu uspelo, bi bil v zelo kratkem času odstranjen. Torej ni potrebe po antivirusnih programih (zame so antivirusni največji virusi).

Druga zgodba je pa, če imaš jailbreak... ampak tudi tam je to bolj ko ne brezveze.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Zakaj tako "posmehovanje", sam če česar ne razumem povprašam. Menim, da je ravno temu namenjen forum.
Pa vseeno hvala za pojasnilo v drugem delu.

Jailbreak-a ni. Vem, da je bilo skozi leta veliko napisanega, da antivirusni niso potrebni. Vsekakor pa sem pomislil, da dodatna previdnost in vprašanje ni odveč. V pametnih telefonih, tablicah je en kup občutljivih podatkov, na spletu je "svega i svašta" in nikoli ne veš kdaj naletiš na mino. Posledično me je zanimalo ali se z AntiV lahko naredi kaj v smeri, ali nima smisla.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Preko app stora sem kupil sygic,.... sedaj sem pa zamenjal telefon (druga 5ka), samo ne vidim,d a bi kupil sygica,... a je kaksna sansa nekako ga dobiti nazaj?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Nakup je vezan na AppleID. Če se prijaviš z istim ID-jem, kot si ga kupil, bi ti moral ponuditi DL.