Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
pač ker. Ker hočeš nekaj drugega, ker mu nekaj manjka al pač kaj je, ker pač lahko.

Bravota sem, ker ni bil dizl ker so me uspeli prepričat kak je dizl oh in ah.
Lybro, ker sem Cromo dobil za smešn dnar. Cromo ker mi je dizl dopizdo in ker ni bla avtomatik, pa ker sem htel radarski tempomat in led luči.
Vozis se pa iz zgornje siske cez celovsko v alejo na siht verjetno? Ugibam, da ti je samo prius vsec :)
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Zato, ker se trudim razumeti komu je prius vsec. Ja delujes res kot zabar. Ceprav bi bil lahko tudi stajerc, maribor pobrezje ali pa tezno
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
a0ab096fb7b52ba144f9250834780800a3438df4d0e2411cb7bb78c6c841dc91_1-jpg.97103
 
  • Haha
Reactions: hermann in sad

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Zato, ker se trudim razumeti komu je prius vsec. Ja delujes res kot zabar. Ceprav bi bil lahko tudi stajerc, maribor pobrezje ali pa tezno
Mater ej zaj si že 4x mimo vsekal :)

Če govorimo oblikovno mi definitivno ni všeč, če gledamo kot avto pa vse kaj rabim naredi več kot odlično. Je benciner, avtomatik, 7 sedežev, pije malo, leder, led, hud, radar, webasto. Plac za vso srf robo v avtu, trije sedeži, ki se ločeno nastavljajo in podrejo zadaj.

Pokaži alternativo, ki bi jo kupil 5 let nazaj pod 100k km za 17k eur. Hvala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Generik

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
Mater ej zaj si že 4x mimo vsekal :)

Če govorimo oblikovno mi definitivno ni všeč, če gledamo kot avto pa vse kaj rabim naredi več kot odlično. Je benciner, avtomatik, 7 sedežev, pije malo, leder, led, hud, radar, webasto. Plac za vso srf robo v avtu, trije sedeži, ki se ločeno nastavljajo in podrejo zadaj.

Pokaži alternativo, ki bi jo kupil 5 let nazaj pod 100k km za 17k eur. Hvala.
Zdaj pa bodo nekateri začudeni, kako to da voziš priusa pa nisi EKO naci :)
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Zdaj si pa vse povedal. :valjamse::valjamse::valjamse:

Vsakič, ko obrneš ključ TOYOTE, se za trenutek spomniš svojih najbolj skritih sanj, in si predstavljaš, da sediš za volanom Hiluxa (kristalne krogle niso delali japonci in ni čisto jasno, če gre za letnik '85 ali pa 2015) nekje v brezpotjih Afganistanskih gora, s partizanskim turbanom na glavi in z Zastavino M70 na sredinskem tunelu. :cool:

Ker takšne sanje goji vsaj polovica pisočih v tej temi, prišepnem še: samo še opanke si obujete, pa boste že skoraj tam. :p
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Kaj si zdaj to zabluzil?
Pa si ves čas en tak puščoben zagrenjenež? Daj no, petek je dons. (Da še nisi videl milijona zajebantskih slik, kjer "svobodoljubni glavorezci" osvobajajo države s Toyoytinimi pickupi ti nikakor ne verjamem. Tako dobra reklama so, da jih bo vsak čas tovarna dala za pozdravno sliko Toyotinih navigacij.)

Nehaj se jemati tako prekleto resno, da ne bo zaradi tebe cel svet umrl od dolgčasa. To je avto forum, ne simpozij žalujočih vdov.

Veš mojster, v življenju sem moral prebrati ogromno dolgovezne, zanič napisane literature, ki se je jemala stokrat preveč resno. In takšno pisanje mi gre zato do amena na k....., in zato si vsaj na forumu vzamem pravico vse pisati obrnjeno na šalo. Zanalašč (in, ne boš verjel, ne zato, ker drugače ne bi znal.)

Če bi Ivan Vidav znal pisati tako kot priča vice George Carlin, ta država ne bi bila tako v riti.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
Pa si ves čas en tak puščoben zagrenjenež? Daj no, petek je dons. (Da še nisi videl milijona zajebantskih slik, kjer "svobodoljubni glavorezci" osvobajajo države s Toyoytinimi pickupi ti nikakor ne verjamem. Tako dobra reklama so, da jih bo vsak čas tovarna dala za pozdravno sliko Toyotinih navigacij.)

Nehaj se jemati tako prekleto resno, da ne bo zaradi tebe cel svet umrl od dolgčasa. To je avto forum, ne simpozij žalujočih vdov.

Veš mojster, v življenju sem moral prebrati ogromno dolgovezne, zanič napisane literature, ki se je jemala stokrat preveč resno. In takšno pisanje mi gre zato do amena na k....., in zato si vsaj na forumu vzamem pravico vse pisati obrnjeno na šalo. Zanalašč (in, ne boš verjel, ne zato, ker drugače ne bi znal.)

Če bi Ivan Vidav znal pisati tako kot priča vice George Carlin, ta država ne bi bila tako v riti.
Največja ironija je, da tvoje pisanje ni prav nič smešno. Od kod si zdaj potegnil toyotine pickupe iz bližnjega vzhoda pa tudi najbrž veš zgolj ti. To naj bi bil nek črni humor ali kaj? :)
Evo ti enga...
1629465902090.png
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Np, ti bom narisal: ker je človek povedal, da ima doma dve toyote. In sem zajebantsko povedal zakaj jih ima.

In še, TOYOTA (z velikimi tiskanimi) aludira na napis na zadnjem koncu kesona T. pickupov teh borcev za svobodo.

Kaj je smešno, je relativno. Ker sem se danes cepil z 2. dozo, je tale slika smešna. Ampak pazi se pogroma unih iz teme "Cepiva". (Psst, nasvet za vse "prizadete" :fredi::cheer:: odšravfajte mu iz hibrida 12V akumulator, in mu niti hibridna baterija ne bo pomagala! Peš bo šel domov! Še kolcalo se mu bo po opankih... :valjamse: :valjamse: :valjamse:)
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
No, eno stvar pa priznam Toyoti: naučila se je delati avte, ki dobro izgledajo. Danes sem parkiral zraven črne corolle in nos avta je v primerjavi z mojim (prav tako japanskim) pičipokijem pravi space shuttle.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
:evil:Na nobenem avtu noče nič crknit. :valjamse:

Hmmm, če kupim kakšno toyoto, bom imel še več časa za zaje6ancijo čez Talibane... Hmm... :sprasujemse:
Kak te ne? Boš lahko diplomiral zakaj Toyota app ne dela v redu. Tu maš od potencialnih težav na mobilcu, do ponudnika spleta, datacentra v Jošimuri, koderja na Kitajskem. Za eno leto si komot brez prostega časa. Če malo nategneš tudi leto in pol.
 
  • Haha
Reactions: Ginginova