Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

BrunoMars

Fizikalc
9. jan 2020
224
50
28
Se že govori o novem modelu Corolle? Pride sam facelift na vrsto? Zadnjič sem zasledil, da naj bi imela nova generacija hibridov večjo baterijo (druga tehnologoja), ki bo omogočala hitrejše polnjenje in praznenje. Jaz sem zaenkrat zasledil le Corollo Cross.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Klasika, po treh letih pride facelift, potem po 6ih pride nov model.
Glede na to, da Toyota v ZDA lobira zoper električarje, verjetno neke strašne revolucije ne bo. Bo pa hibridna baterija manjša, lažja in cenejša. Cena novega modela pa še vedno višja od starega. :)
 

Toporisic

Fizikalc
6. apr 2019
110
84
28
Tisti, ki uporabljate MyT aplikacijo - ali vam zadeva zadnje čase deluje?
Pri meni so zadnji podatki z dne 12. 7. zjutraj, popoldanske vožnje ni več noter. Kot da avto ne bi več pošiljal podatkov na strežnik.
E-call izgleda povezan (preko te povezave naj bi se pošiljali podatki). Na Toyota chatu so rekli, da "strokovnjaki iščejo napako". No, to zdaj počnejo že en mesec in nič ne izgleda, da jim uspeva...

Toporisic
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Ja, sem jim zatežil tudi sam že 2x. In jim napisal, da se reševanje tovrstnih težav rešuje v urah in ne mesecih. :D
Je bil potem komentar, da težave niso zgolj površinske narave in da celovito rešujejo problem. Karkoli bi to že naj pomenilo...
So me potem vprašali če mi deluje e-cal in vzeli dodatne podatke in dali naprej. Kaj zdaj počnejo pa ne vem.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Če je zastonj je vse ok. Huje je, ko mojstri računajo naročnino in reč več ne dela kot pa dela. Primer VAG.

Se pa fino navadiš kako bo to izgledalo čez par let, ko bojo naročnine za pol funkcionalnosti avta. Bo lušno, ko se bo pri 45 stopinjah spuntal server za klimo. Ali avtopilot odločil, da ne najde licence.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

kdk

Pripravnik
25. feb 2014
188
23
18
okoli MB
Meni deluje z občasnimi "zamudami". trenutno so v MyT podatki od danes zjutraj. Popoldanska pot še ni registrirana ( avto se "premika") , čeprav je že 2 uri doma.
Najdaljši izpad sinhronizacije je bil 2 dni pred ca 2 tednoma. Drugače v 1 letu ni bilo problemov.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Ampak dela :evil: . Kaj ti pomaga aplikacija oh in sploh, če ne dela :).

PS: Samo malo poživljam debato, pojma nimam ali ima Renault sploh aplikacijo.:valjamse:
Renaultove niti ne rabis, ker je neuporabna. Tudi ce dela. Iz lastnih izkusenj pisem.
Saj roko na srce, tudi pri toyoti bi lahko dodali kaksne funkcije.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Si ti ziher, da bi omogočal vžiganje avta preko aplikacije?
Sem ziher, da bi se slej ko prej kdo zadušil v garaži.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Webasto, luči, stekla, zaklepanje... to gre pri vagu. Je pa treba obisk servisa za "overovitev".

Realno pa bmk za vse to in za spremljanje porabe in podatkov o vožnji. Par mesecev je bilo zanimivo potem sem pa pozabil.