Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.377
113
veš kako prepoznaš ljudi, ki ne poslušajo radija, ne gledajo tv in/ali so vegani?

sami ti povejo.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
hm, prejle sem sicer pri CH-R-ju nekaj v konfiguratorju sestavljal, pa sem imel DAB pri prvi opremi hibridne opcije za dodat zraven, kljub temu, da sem gledal "osnovno" opremo ...

tudi navigacije so ponekod ze zraven, vem pa ne tocno. :) bolj me moti, da je HUD ocitno pri Corolli na voljo zgolj v najvisjih dveh stopnjah opreme ...

se pa strinjam, niso tako zelo ugodne, kot sem upal, da bodo, sem pa danes bil v BTC-ju, ker sem moral it nekaj na servis se zmenit, pa sem med cakanjem malo Corolle pogledal - so sicer vse tri variante v visjih opremah, kakopak, ampak avto izgleda zelo dobro tudi notri. bi pa vseeno videl vsaj Luna opremo, ne samo visje opreme ...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.377
113
meni recimo je sport čisto ok oprema, ampak brez dab in brez ogrevanih sedežev ali volana to ni to

še tri jurije zraven samo zaradi tega mi pa tudi ni
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
Jaz sem corollo spravil na 36k eur. Pač komplet naložen karavan z 2.0 motorjem kot bi ga imel, če že...
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.438
1.875
113
Sicer kar lepa oprema že v osnovi. Ampak zakaj, zakaj so ogrevani sedeži in blindspot monitoring samo v top top paketu. Debilno, res!
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Cene so pač malo navite. Železo se kuje, dokler je vroče.
Zakaj je BSM in DAB samo v najdražjem paketu, zato, da pade več novcev v blagajno. Vsaj za začetek.

Treba počakat kako leto do dve, da se zadeve umirijo, pridejo spremenjeni paketi, pa akcije in popusti.
Vmes bo pa tudi konkurenca naredila svoje. V začetku enko z navitimi cenami novih modelov, kasneje pa akcijein popusti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: hermann

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
po moje bodo ob zacetku zagotovo kake akcije in kaki akcijski "first edition" paketi, ceprav, glede na to, da so v salonu trije avti, en ze prodan in vsi ki so v salonu ob mojem obisku bili, pa so se zanimali za Corolle, imam obcutek, da so to vroce zemljice, ki bodo vsaj v zacetku sle zelo dobro v prodajo in posledicno ne bo popustov in akcij.

sem pa vceraj opazil se eno zadevo - vsaj med Corollo Sedan in Corollo HB so dolocene razlike med enakimi stopnjami opreme, vsekakor je potrebno biti pozoren ...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.577
6.377
113
pri toyoti je najbolj verjetno maslo tovarne, ker oni pač tako optimizirajo proizvodnjo in stroške

pač filozofija, ki je za nekoga dobra, za drugega pač ne. meni je zmišljevanje za vsak šrauft tudi del experienca nakupa avtomobila. pa še počutim se, da sem prišparal, če lahko za dab in ogrete sedeže plačam recimo 400€ namesto 3 jurje in naprej za executive corollo.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
mnja, ne vem ce. ko sem kupoval Priusa, rabljenega, je moj iz uvoza (Belgija) in so bili tam drugacni paketi, kot pri nas, in smo mojega tezko uvrstili tocno, kater paket ima glede na slovenske pakete opreme. recimo, taksne notranjosti, kot je bila v mojem, je bila v paketu sol, ampak nas sol je imel se soncno streho in 15" pnevmatike, moj pa tega ni imel in je imel 17" (morda ni bilo cisto tako, se ne spomnim vec tocno, ampak je bilo nekako tako, da so se dolocene stvari krizale).

tudi, ko zdaj malo gledam za novejsim Priusom 3. generacije na mobile.de opazam, da so vmes drugacni paketi, ki jih pri nas nisem zasledil - comfort, business, life, life+ ...