TomTom Traffic service tudi v Sloveniji

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Po doolgoletnih dopisovanjih s TomTom podporo mi/nam je le uspelo!

IMG-5696.jpg


Deluje pa zelo dobro (nekaj slik):

IMG-4903.PNG



IMG-4904.PNG



IMG-4908.PNG


IMG-4919.PNG
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.297
3.407
113
Ja končno se bomo lahko vozili po naši okolici mimo zastojev,
Pa upam da dobi TOMTOM pri nas čim več uporabnikov ,ki bodo javljali Policijske zasede ,ker ta funkcija mi je po Nemčiji in Avstriji sigurno privarčevala denarja za kakšen dopust.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Spodbudit bi bilo treba uporabnike, da pričnejo uporabljati TomTom GO navigacijo na svojim mobilnih napravah. Morda se bo kdo pritoževal, da zakaj bi plačal za neko navigacijo, če pa ima brezplačno Google navigacijo.

Po eni strani ima prav, če mu to zadostuje, potem ne potrebuje druge. Jaz pa sem tak, da rad "experimentiram" in raziskujem, zato mi tistih 12€ na letno ni težko plačati (to je 1€ na mesec).

Dobiš pa polno funkcionalno navigacijo:
- redno brezplačno posodabljanje zemljevidov (na vsakih nekaj dni so posodobitve)
- prikaz izvozov (junction view v posebni 3D simulaciji)
- 2D in 3D prikaz stavb
- polno funkcionalnost za Android Auto
- polno funkcionalnost za Apple Carplay
- meni in govorno vodenje v Slovenskem jeziku
- po novem pa tudi TomTom Traffi services

Obstaja tudi povsem brezplačen preizkus, mislim da 30 dni.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Spodbudit bi bilo treba uporabnike, da pričnejo uporabljati TomTom GO navigacijo na svojim mobilnih napravah. Morda se bo kdo pritoževal, da zakaj bi plačal za neko navigacijo, če pa ima brezplačno Google navigacijo.

Po eni strani ima prav, če mu to zadostuje, potem ne potrebuje druge. Jaz pa sem tak, da rad "experimentiram" in raziskujem, zato mi tistih 12€ na letno ni težko plačati (to je 1€ na mesec).

Dobiš pa polno funkcionalno navigacijo:
- redno brezplačno posodabljanje zemljevidov (na vsakih nekaj dni so posodobitve)
- prikaz izvozov (junction view v posebni 3D simulaciji)
- 2D in 3D prikaz stavb
- polno funkcionalnost za Android Auto
- polno funkcionalnost za Apple Carplay
- meni in govorno vodenje v Slovenskem jeziku
- po novem pa tudi TomTom Traffi services

Obstaja tudi povsem brezplačen preizkus, mislim da 30 dni.
13£ na leto.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Sam sem pred leti TomTom postavljal zelo visoko, celo na vrh. Potem me je počasi prevzel Google Maps, ki postaja odličen v kombinaciji z drugimi stvarmi (asistent, vrhunski iskalnik naslovov, povezave z odpiralnimi časi, trenutna stanja ...), vseeno pa mi je TomTom blizu. Še posebej zato, ker uporabljam njihov AmiGO, ki ga mirno dodaš Google Maps navigaciji, želel pa bi si, da ga uporablja čim več ljudi pri nas. Mogoče bo tole sedaj dodalo vetra v jadra, saj AmiGO tudi uporablja njihove prometne storitve.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
drugace, TT traffic dela v PSA navigacijah v slo ze nekaj casa. je pa res da so to navigacijski sistemi v avtu od francozov pa aktivacijo je treba v uk narest.

je pa super tole