TMC v Sloveniji part #2

gr69

Guru
15. dec 2009
11.547
2.605
113
še v SLO - ampak komaj
no ja - mogoče sem res malo prenapel
wink-1.gif
in odlutal od teme

(sam vseen mislim, da je mama država dolžna in odgovorna, da zagotavlja pretočnost prometa - saj pobira davke (in to ne male
cry12bpy.gif
))
 

dbest

Pripravnik
24. sep 2007
254
0
16
prav nič ga ne biksa. čist točno je povedal. ko pridem v avstrijo kot turist mi tmc dela in ne čutim komerciale. in to je za avstrijo očitno dobro - da ima manj zastojev, da so turisti zadovoljni. pri nas pa zadevo že v štartu zjebejo. en takšen državni servis bi moral biti zastonj in amen - kmalu bodo verjetno prenehali z obveščanjem po radiju da bo ja čimveč folka kupilo garmina in naročilo tmc :). mi smo res bolan narod, vse enostavne stvari zakompliciramo, no to je pa definicija genija se mi zdi :)
 

jurejen

Zelenc'
6. avg 2009
29
0
1
TMC do sedaj kar lepo deluje. Zunaj Ljubljane recimo lepo, znotraj oz. v bližnji okolici pa bolj kar. Moti me namreč, da na sveh ardijskih postajah lepo zjutraj in popoladn oznanjajo zgoščen promet na cesti proti Medvodam naprimer, TMC pa mi tega ne pokaže.... Potem pa se vprašam kakšni so kriteriji za zgoščen promet. Več kot 5 avtov? Več kot 10? Če stojiš v koloni od semaforja do semaforja najmanj 3 minute? 5? 10? Ni kritika ampak bolj dobronamerno pisanje da če že je, naj bo kolikor toliko verodostojen da ne bo slabe volje če padeš v "gužvo" pa da je ni bilo na TMC-ju.....
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik dbest pravi:
prav nič ga ne biksa. čist točno je povedal. ko pridem v avstrijo kot turist mi tmc dela in ne čutim komerciale. in to je za avstrijo očitno dobro - da ima manj zastojev, da so turisti zadovoljni. pri nas pa zadevo že v štartu zjebejo. en takšen državni servis bi moral biti zastonj in amen - kmalu bodo verjetno prenehali z obveščanjem po radiju da bo ja čimveč folka kupilo garmina in naročilo tmc :). mi smo res bolan narod, vse enostavne stvari zakompliciramo, no to je pa definicija genija se mi zdi :)

kar e pa še huje je, da mi na gorenjskem sporoča kaj se dogaja v avstriji....
bonk.gif

v svoji državi pa ne dobim sporočil, ker moja znamka automobila ni podpisala neke jebene pogodbe z ne vem kom....
bonk.gif



ma mi smo še hujši od balkana....mamo pa nimamo
bonk.gif