Tisti ki ste pljuvali stardecovo "kislico"...

drmr

Pripravnik
27. feb 2009
379
0
16
dolenska
Citat:
Uporabnik volk_S pravi:
Ja čestitam, lepo da skrbiš za slovensko uberkulturo pitja alkohola.
nahrung002.gif



f_funnyglassom_7b3fb91.jpg
To je taprav kozarc.
467716-post_slo.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kozarc je že taprav, ampak vino, niti flaša pa nista taprava.

Mi je pa zdaj padlo na pamet nekaj.
Tukajšnji alter "poznavalci" cvička pravjo, da je cviček kis za v solato.
Naj omenim, da Renski rizling velja za kralja belih vin, pa je tudi kislo vino. Renski rizling slovi po kislosti in izraziti aromatičnosti. Pa noben tukajšnji altrer majster ne pljuva po tem kislem kralju belih vin. Čudno.
 

drmr

Pripravnik
27. feb 2009
379
0
16
dolenska
Saj jast nič ne pluvam po nobenmu niti nism kakšn hud poznavalec vin ampk kakšn kozarc cvička pa rad spijem.Sej če bi biu jast na sliki bi tale kozarc precej manjši zgledau.Zadnič mi ga je en kolega prpelav tam nek iz okolice Obrežja ne vem točno iz kirga kraja pa se mi kar dopade če je pa še kašna klobasa zdravn al pa špeh pol sm pa sploh zmagau.LP
zmaga.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Cviček gre odlično k prekajenemu mesu, ker je to "težka" hrana. Zato je cviček odlična pijačka za zraven.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
V petek sem v Žužemberku prvič v življenju pil dober cviček, po katerem me ni bole želodec.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Cviček gre odlično k prekajenemu mesu, ker je to "težka" hrana. Zato je cviček odlična pijačka za zraven.

pa si razmišljal da je žečas da nas povabiš da malo pri tebi degustiramo?
nahrung002.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Kozarc je že taprav, ampak vino, niti flaša pa nista taprava.

Mi je pa zdaj padlo na pamet nekaj.
Tukajšnji alter "poznavalci" cvička pravjo, da je cviček kis za v solato.
Naj omenim, da Renski rizling velja za kralja belih vin, pa je tudi kislo vino. Renski rizling slovi po kislosti in izraziti aromatičnosti. Pa noben tukajšnji altrer majster ne pljuva po tem kislem kralju belih vin. Čudno.


Hja vsi se ne spoznamo na vse stvari. In kot si že sam ugotovil so tudi vina eno takšnih področij. Ampak namesto bi nas malo razsvetlil na tem področju, za katerega praviš da si strokovnjak. Skrivnosti vsega rajši obdržiš zase in drugim soliš pamet, namesto bi jim povedal kako pa kaj. Se bojiš da bi ti kdo preveč konkurence naredil, če bi svoje znanje spravil na dan ?
Si prepričan da nisi z gorenjske ? Namesto bi povabil na en Alter cviček fest in razložil kako pa kaj, se skrivaš za tipkovnico in se bojiš za tistih 10l. Ne pozabi da je forum v prvi vrsti namenjen izmenjavanju znanja
wink-1.gif


Lp
Andrej
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.567
5
38
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Cviček gre odlično k prekajenemu mesu, ker je to "težka" hrana. Zato je cviček odlična pijačka za zraven.

pa si razmišljal da je žečas da nas povabiš da malo pri tebi degustiramo?
nahrung002.gif

Mogoče bi lahko naslednje Alter srečanje naredili v zidanici
evil.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
Citat:
Uporabnik paci pravi:
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Cviček gre odlično k prekajenemu mesu, ker je to "težka" hrana. Zato je cviček odlična pijačka za zraven.

pa si razmišljal da je žečas da nas povabiš da malo pri tebi degustiramo?
nahrung002.gif

Mogoče bi lahko naslednje Alter srečanje naredili v zidanici
evil.gif

Itak sam stardec povabi in mi gasa proti zidanci!
nahrung002.gif

Kaj praviš na to stardec ti si na potezi!
grims-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
pa si razmišljal da je žečas da nas povabiš da malo pri tebi degustiramo?
Sem razmišljal. In še razmišljam. Nikol ne veš. Lepo se obnašaj, pa bomo vidli kaj se da narest.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:

Hja vsi se ne spoznamo na vse stvari. In kot si že sam ugotovil so tudi vina eno takšnih področij. Ampak namesto bi nas malo razsvetlil na tem področju, za katerega praviš da si strokovnjak. Skrivnosti vsega rajši obdržiš zase in drugim soliš pamet, namesto bi jim povedal kako pa kaj. Se bojiš da bi ti kdo preveč konkurence naredil, če bi svoje znanje spravil na dan ?
Si prepričan da nisi z gorenjske ? Namesto bi povabil na en Alter cviček fest in razložil kako pa kaj, se skrivaš za tipkovnico in se bojiš za tistih 10l. Ne pozabi da je forum v prvi vrsti namenjen izmenjavanju znanja
Nič ne solim pamet. Le otepam se nekaterih tukajšnjih kljukcev, ki kar tako nekaj na pamet pljuvajo po cvičku in men, pa sploh še dobrega vina nikol niso pili. To je refleksna reakcija. Itak pa tukaj ni veliko vinogradnikov, da bi lahko kakšno moško okol vinograda in rujne kapljice razdrli.
Kot vidite, cviček postaja Slovensko in vino. Zdaj bi Vipavci radi naredili nek ponaredek cvička, ker njihova vina niso tako pitna. Kaj češ z vinom, če ga pa pit ne moreš?