Težava Samsung A22 5g

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če misliš mene, sem poklical na šiht našega informatika, ko sem mu razložil problem, mi je svetoval, naj stran vržem kratke hlače in za vsak slučaj uporabljam za odpiranje telefona prepoznavo obraza. :cool:
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Če misliš mene, sem poklical na šiht našega informatika, ko sem mu razložil problem, mi je svetoval, naj stran vržem kratke hlače in za vsak slučaj uporabljam za odpiranje telefona prepoznavo obraza. :cool:
Ja koga pa :bonk: Kdo pa je odprl to temo! Kaj je tebi svetoval tvoj informatik :rolleyes: mene nič ne zanima, ker to kar ti je svetoval je kr neki, še slabše kot prej.
Zanima pa me kako si rešil zadevo glede na to da si ostal na 8h zadnji tvoj komentar. Če že enkrat odpreš tako temo se spodobi da potem vsaj poveš kako si rešil zadevo da bo še komu koristilo. Če ne brezveze splohh odpirat take teme.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pa kaj bi ti rad zdaj od mene. Lepo sem ti napisal, kaj sem naredil, da sem rešil problem. Že nekdo prej je napisal, da so bile pri njemu problem določene kratke hlače, ki so odpirale telefon. Pri meni je bilo isto. Od takrat naprej mi dela ok.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Kaj si povedal? Nič nisi povedal. Jokal si kot mala punčka kaj naredit. Rešil si problem s kratkimi hlačami :bonk:
To je tvoj zadnji "normalen" komentar.
Končno se mi je telefon odklenil in me celo povprašal o PIN kodi. Ko sem jo (pravilno!) odtipkal, pa se mi je zaklenil za nadaljnih 8 ur....:bonk::obesise:
Potem naprej nisi povedal kako si rešil problem razen to s kratkimi hlačami :bonk: Kako si ga odklenil po 8h-16h, da se ti ni več zaklenil. Kako si prišel v telefon, če se ti je takoj spet zaklenil, ko si odtipkal pin? A bo šlo!
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Na tvojega prvega pa se čakamo. Povedal je, kar je imel na to temo za povedat. Kako kaj, kar bi pomagalo dodaš, ampak tolkanje po glavi to ni. Tega imaš, verjemi mi, že preveč...
Kaj si ti njegova mamica. Na tvojega tudi še čakamo :rolleyes: Prvi komentar v temi pa še ta :bruh: Mi je pa jasno ja, očitno kaj več nista zmožna.
Jaz nisem, zato tudi sprašujem. Tudi komu drugemu bi prišlo prav.
Tako da takih komentarjev se v bodoče lahko vzdržiš :obesise:
Všečki so pa zato namenjeni, ker verjemi, če bom drugače povedal boš užaljen in potem spet v jok in na drevo.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.654
113
Pa kaj bi ti rad zdaj od mene. Lepo sem ti napisal, kaj sem naredil, da sem rešil problem. Že nekdo prej je napisal, da so bile pri njemu problem določene kratke hlače, ki so odpirale telefon. Pri meni je bilo isto. Od takrat naprej mi dela ok.
Haha, no sem ti rekel da so kratke hlače krive.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Haha, no sem ti rekel da so kratke hlače krive.
Ja to vsi vemo. Samo še vedno pa ne vemo kako je rešil problem. Razen tega, da sedaj hodi okol v gatah:valjamse:
Kaj vse bo sedaj krivo (poleg kratkih hlač) ko ima vklopljeno prepoznavo obraza. Ker pri meni recimo je bil pa ravno to problem. Senzor-kamera je za vsako malenkost zaznal "obraz" in "odklepal" telefon. Tako da sem to izklopil.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Senzor kamere je v žepu hlač zaznal obraz? Jasno, izgledaš kot k...c! :cool:









Sorry, moral sem!!!
A to je vse kar zmoreš :bonk:Res si beden. Če tudi krščen duš še vedno lepši kot ti. Pa vsaj napiši tako kot je treba, če te je kaj v hlačah lolek.

Zaznal je preden sem ga dal v žep jakne, hlač, torbice... Potem je telefon ostal odklenjen, kaj se je potem vse dogajalo si lahko predstavljate