Samsung Galaxy A53 5G

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
Danes sem dobil nov službeni telefon Samsung Galaxy A53 5G. Nastavljal sem aplikacije itd... in posodabljal programsko opremo. Nastavljeno sem imel tako, da telefon odklenem s prstnim odtisom. Ko sem je zadeva nadgrajevala kar naenkrat zahteva geslo, ki ga sploh nimam nastavljenega. Ko želim telefon ponovno zagnati, ali pa izključizi, vedno zahteva geslo. Telefona ne morem niti ugasniti. Nimam pojma kaj se je zgodilo in tuid ne kako lahko zadevo spet odklenem. Prosim za pomoč kaj storiti?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
če nisi sam nastavil gesla, potem je morda kako univerzalno samsung geslo? 12345, 0000, al kaj podobnega?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
Sem že rešil. Dejansko sem vnesel geslo (PIN) preko katerega sem potem lahko izbral odklepanje s prstnim odtisom. Sem se spomnil in zadevo odklenil. Hvala vseeno za pomoč.

Lep večer
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in zino

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.214
113
Sem že rešil. Dejansko sem vnesel geslo (PIN) preko katerega sem potem lahko izbral odklepanje s prstnim odtisom. Sem se spomnil in zadevo odklenil. Hvala vseeno za pomoč.

Lep večer
In to vse v 7 min. Dober hacker si!

p.s. torej lahko vstopaš s kodo ali prstnim odtisom?
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Kot je že takoj povedal Samo Izoliranc: "prstnega odtisa ne moreš nastavit brez gesla"
Če pa to takoj pozabiš, imaš pa res spomina kot človeška ribca in potem greš takoj jokat na forum, to je dost patetično.
Ko pa je zino napisal komentar mu je pa prišlo:cheer:
Predlagam, da si za nobeno stvar ne nastavljaš gesla, ker to pač ni zate.

Ko sem je zadeva nadgrajevala kar naenkrat zahteva geslo, ki ga sploh nimam nastavljenega.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
Kot je že takoj povedal Samo Izoliranc: "prstnega odtisa ne moreš nastavit brez gesla"
Če pa to takoj pozabiš, imaš pa res spomina kot človeška ribca in potem greš takoj jokat na forum, to je dost patetično.
Ko pa je zino napisal komentar mu je pa prišlo:cheer:
Predlagam, da si za nobeno stvar ne nastavljaš gesla, ker to pač ni zate.
Borg, jaz pa ti predlagam da popušiš sam sebi, da ne bom samo jaz patetičen.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
Danes so nam prišli nastavit pošto na telefon.
Na PC uporabljamo Outlook in tudi na telefonih je bilo do sedaj enako. Tip iz podjetja, ki nam ureja zadeve glede računalnikov, mi je pošto nastavil tako, da mi sedaj deluje preko Gmail-a. Pravi da se ne da drugače in da mu Exchange sploh ne ponudi. Outlooka sem osebno bolj vajen in mi je tudi bolj všeč. Vendar tip pravi, da izgleda na novih telefonih ne deluje. V to močno dvomim, zato me zanima kako imate to ostali urejeno?
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63
Daj reci kakšno o telefonu. sicer imam A51 pa me mika da bi prešaltal na A53.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Borg, jaz pa ti predlagam da popušiš sam sebi, da ne bom samo jaz patetičen.
Ja saj kaj drugega kot pušiona ti ne gre. Boljš da se držiš limanja nagih bab, vsaj tam je neka korist od tebe.
Nč bat meni ga puši kera druga tako da ni treba, da si ga sam. Očitno imaš ti take fetiše.;)
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.568
6.180
113
Ja saj kaj drugega kot pušiona ti ne gre. Boljš da se držiš limanja nagih bab, vsaj tam je neka korist od tebe.
Nč bat meni ga puši kera druga tako da ni treba, da si ga sam. Očitno imaš ti take fetiše.;)
Sinko, odjjebi v troskoku.
Če nimaš kaj pametnega napisati, se ne oglašaj.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
528
15
18
Daj reci kakšno o telefonu. sicer imam A51 pa me mika da bi prešaltal na A53.
Jaz ga uporabljam skoraj 3 mesece. Super telefonček.
-baterija zdrži 1.5 dneva ob zmerni uporabi, ob mučenju preživi bp celi dan(podatki in bluetooth imam vključen skozi celoten dan)
-vmesnik deluje tekoče brez zatikanje
-slike in videi so presenetljivo dobre kakovosti, tako podnevi kot ponoči. Tudi ko jih preneses na računalnik
-zagotovljene posodobitve do androida 16, oktobra&novembra dobi 13ko
-zvočnik lahko res pohvalim, ker je precej glasen z dobrim razponom visokih in nizkih tonov. Pri gledanju videa ali poslušanju glasbe uporablja tudi zgornji zvočnik od slušalke.

Če te še kaj zanima kar vprašaj
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Danes so nam prišli nastavit pošto na telefon.
Na PC uporabljamo Outlook in tudi na telefonih je bilo do sedaj enako. Tip iz podjetja, ki nam ureja zadeve glede računalnikov, mi je pošto nastavil tako, da mi sedaj deluje preko Gmail-a. Pravi da se ne da drugače in da mu Exchange sploh ne ponudi. Outlooka sem osebno bolj vajen in mi je tudi bolj všeč. Vendar tip pravi, da izgleda na novih telefonih ne deluje. V to močno dvomim, zato me zanima kako imate to ostali urejeno?
Vse se da ;)
Samo kaj bi ti govoril, ko pa boš čez 5 minut pozabil :p
To je mal preveč zate, zato se ne obremenjuj preveč in pusti tako kot so ti nastavili. Tip iz podjetja že ve. Takoj, ko te je videl je vedel, da je to še najboljš zate:valjamse:
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
200
63
Slovenija
sicer imam a52s, ampak na njem delujejo vsi poštni klienti, tudi Outlook na Exchange. Res pa je, da meni kot skupni email klient (tudi za Exchange) najbolj ustreza Spark, ki je tudi free. Edino, kar mogoče koga moti, ni v slovenščini ...
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Danes so nam prišli nastavit pošto na telefon.
Na PC uporabljamo Outlook in tudi na telefonih je bilo do sedaj enako. Tip iz podjetja, ki nam ureja zadeve glede računalnikov, mi je pošto nastavil tako, da mi sedaj deluje preko Gmail-a. Pravi da se ne da drugače in da mu Exchange sploh ne ponudi. Outlooka sem osebno bolj vajen in mi je tudi bolj všeč. Vendar tip pravi, da izgleda na novih telefonih ne deluje. V to močno dvomim, zato me zanima kako imate to ostali urejeno?
Pri meni na s22 dela outlook bp. Tip najbolj ne ve kako se nastavi exchange ;)
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Tudi sam tako mislim.
:rolleyes: Ni tle fora, da tip iz podjetja ne zna nastavit exchange, toda v "podjetju" obstajajo neki varnostni protokoli, ki ne dovolijo namestitev določenih aplikacij na telefon oziroma določene aplikacije ne podpirajo teh nastavitev.
Če veš "podatke" za namestitev lahko namestiš svoj službeni mail na domala skoraj vsako mail aplikacijo. Vprašanje pa je kaj se bo zgodilo, če to ugotovijo v podjetju.
 
  • Haha
Reactions: zino