Teslo v Tesli Y

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.570
-1.401
63
Ce startamo z Jeprco...
Mogoče ga zmedeta dve tabli za avtocesto tik pred odcepom?
1000014845.jpg
1000014847.jpg
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.622
6.346
113
Tole bremzanje kar ti opisuješ se je meni zgodilo mogoče 3x, pa še to je bilo avtošolsko upravičeno. Po mojem je bilo dovolj prostora, avto se je pa odločil da ni varno.

Brisalci mi od prvega dne delajo bp

Včasih je težava v napačnih nastavitvah in/ali razumevanju kako deluje dotični avto.

Ob normalni vožnji in uporabi dela super.

Tudi moja boljša polovica je šla iz analognega na ta digitalni avto in je bilo prvih 14 dni vse narobe, oziroma drugače. V glavnem skor smo že prodajal, zdaj je pa top avto.

Problem je dostikrat v "cudnih" uporabnikih

Ja, to smo takoj najprej obdelali... Vnaprej...
Pa dobr, to sem jaz... Pocak 10 postov, da se jasno in glasno pove, da jaz ne vem in ne znam in da je to feature, ne bug... In spet bo vse prav na tem svet...

Drgac pa sem se malo zlagala, ce gres iz kranja proti Jeprci, po Meji ve, da je spet 90... Torej oba vesta...
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.118
728
113
EU
Jaz sicer pri Toyoti nimam tako napredne funkcije, da bi se ravnal po znakih, imam le prepoznavanje, ampak itak prepoznavanje znakov deluje tako na pol. Ene znake kamera zajame, spet druge ne.

Pri navigacijah na splošno, pa ima vsaka kakšno posebnost oz. da nekje nek odsek ceste ni pravilno vnešen - moj zadnji primer z google maps je bil v Ljubljani na Pot Roberta Blinca (iz Večne poti na Pot Roberta Blinca proti Poti za Brdom), kjer nikakor ni zaznalo, da je tam omejitev 50 km/h (kje itak ni table, ker je pač še mesto), po spominu je mislil, da tam lahko vozim 90 km/h. Ne spomnim pa se, ali sem potem testiral še ostale navigacije.

Skratka katerikoli avtopilot bi praviloma moral imeti težave s tem na poti; sicer bi načeloma lahko vedel, da če je v območju mesta, da pač 90 km/h ni ravno vsakdanja možnost na navadnih cestah. Kar pa človek dejansko počne, če ni ravno pijan, al pa na drogah:p se vpraša, "hudiča kle sem zavil na eno stransko cesto, kjer poln folka neki čez cesto skače, pa sami kolesarji naokrog, valda nom tuki pelu 90 km/h?! Aja b'k, sej sm itak še v mestu, pol je kr 50 km/h."
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.927
9.588
113
Tole bremzanje kar ti opisuješ se je meni zgodilo mogoče 3x, pa še to je bilo avtošolsko upravičeno. Po mojem je bilo dovolj prostora, avto se je pa odločil da ni varno.

Brisalci mi od prvega dne delajo bp

Včasih je težava v napačnih nastavitvah in/ali razumevanju kako deluje dotični avto.

Ob normalni vožnji in uporabi dela super.

Tudi moja boljša polovica je šla iz analognega na ta digitalni avto in je bilo prvih 14 dni vse narobe, oziroma drugače. V glavnem skor smo že prodajal, zdaj je pa top avto.

Problem je dostikrat v "cudnih" uporabnikih
Tako je, uporabnik je vedno kriv, Tesla je top shit.
Da obstaja morda možnost, da se nekdo vozi po ozkih cestah, kjer Tesla “nori”, to ni možno, ne? Je uporabnik (v tem primeru Jabe) kriv.
Pa Guinness tudi ne zna po teslino brisalce pravilno uporabljat. Pač ti uporabniki niso za Teslino super duper tehnologijo, ampak za 20 let stare kante, to so še sposobni uporabljati.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.397
6.545
113
pri taščici
Daj ne strasi.
Sem zdele v senozetih ostal odprtih ust. Sploh ni hotel vec zmanjsat iz 70 na 50. Wtf
Je to prinesl 2024 32?
Moram naslednji se enkrat preveriti
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.897