Telemach!!!

Najednik

Pripravnik
1. maj 2013
118
0
16
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Dobil novo položnico za 67 eur in obrazložitev napake. Glede na nekaj novih programov
evil.gif

tile hd fastboyz zate bodo vklopljeni samo 2 meseca.
evil.gif


Tako da ne se veselit prehitro
hysterical-1.gif
Kaj je to Fast Boyz HD? Igrica ali pedri
sprasujem se.gif

Google ne najde nič pametnega...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
Nekaj mi povejte dečki.

Če ima človek od telemacha router, kaj se zgodi v primeru, da zadeva crkne. Jo menjajo ali je strošek na strani stranke?

Kaj pa, če bi ta stranka podaljšala naročnino pri telemachu, recimo vzela nov paket, kjer je spet router brezplačno. Ga dobi zastonj ali vidijo, da se gre za "staro stranko ki router že ima" in ga ne dajo v tem primeru?
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.140
113
Router je njihov in ga imamo mi v uporabi, tako da če crkne, ga menjajo.

Če vzameš nov paket, dobiš nov router, če je ta potreben, sicer pa ne, vsaj tako so mi rekli, ko sem naročeval nov paket (vprašal sem, če pride nov router in je rekel ded na drugi strani da ja, mora bit drugi).
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Kolikim na območju Šiške Ljubljana ne deluje omrežje Telemacha . V soseski Mostec ne dela nič ne TV ne Tel ne NET in to že od 21 h in sedaj še kar nič. ?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Še vedno ne dela. Helpdesk je itak nedosegljiv in v kakršnihkoli problemih itak kot da ga sploh ne bi bilo.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Žal pa ko sredi Ljubljane njihova omrežja ne delujejo 12 ur od včeraj od 21 h do danes do 9 h se vprašaš, kaki šalabajzerji to so, da nimajo nobene dežurne službe, ki bi vsaj na www straneh kaj pojasnila ob zadovoljivem času, skratka šalabajzerji, ko so dopoldne prišli v službo jim je uspelo, nekaj namalati na www stran, sicer pa briga njih za stranke, rajo:(.

Elektro podjetja za distribucijo elektrike imajo dežurne, ki po potrebi od 2 h zjutraj pridejo menjati varovalko, Telemachu se pa to ne zdi vredno niti ko odleti precejšen del Ljubljane, pač je praznik oni delajo šele v četrtek ..........

Me pa zanima, koliko bodo to odšteli pri računu, verjetno nič, vendar jim bom sam zavrnil račun, ker storitve vsaj 1/64 časa v mesecu niso delovale in naj dajo potem popust + ustrezno dodatno nadomestilo za škodo, ki so jo povzročili. Pričakujem vsaj 10% popust na mesečni račun, sicer bom menjal operatetrja ali pa od njih zahteval dodatek k pogodbi z točno določeno odškodnino, za čas, ko njihove storitve ne delujejo.
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
ko boš to storil, nam tukaj povej kakšen je bil odgovor. Sam nimam takih problemov, a me zanima kako se bodo odzvali!
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Višja sila se zgodi 1 x na 5 let, pri njih se pa to dogaja na vsaj par mesecev. Zanima me, ali sploh imajo kake izdelane protokole, kako in po kakih prioritetah rešujejo take težave, ko jim ven vrže pol Ljubljane, kot kaže si enostavno rečejo, danes je praznik ali pa konec delavnega dne, naše stranke, kot pojasnijo tudi po odzivniku, po domače "jeb...." se , sedaj ne moremo prevzeti klica, če vas ne pokličemo nazaj, probajte z ponovnim klicem jutri ... Mislim HALLO ???

Zanima me zato, ker delati z "šalabajzarji " ??? Potem rabiš pri njih nujno stalno redundanco, kar pa stane .... torej ?

Skratka pop.... zato, ker to ni prvič, pač imajo tak BEDEN odnos do svojih komitentov in ja potem me vabijo z mobilno telefonijo, pa čakajte malo, a se hecate, da bo pojasnilo, dela ko dela in kjer dela, ostalo je pa VIŠJA SILA.... , malo dežka in snegca VIŠJA SILA , samo vedite, nimamo dežurne 24 H službe za reševanje težav, tako nam več mastnega dobička ostane na koncu, ker se nam dejankso JE... za naše stranke ......
frown-1.gif
. Pa niso monterji krivi in vzdrževalci, pač pa GNILO VODSTVO, ki ne zna stvari organizirati tako, kot se to dela v današnjem času.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.439
332
83
34
V čem je fora, da na D3GO ni Kanala A in Pop-a v HD-ju?

Ciscota v povezavi z Avastom še vedno meče ven 2x dnevno.
uf-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Matofill, ko boš 10% mesca (se pravi 3 dni) odsekan od interneta boš upravičen do 10% popusta. Oz. da ti drugače povem, sorazmerni delež prekinitve lahko zahtevaš. Moraš pa vedet, da tudi Telemachu ni v interesu, da so uporabniki velik časa brez storitev. V obzir pa vzami tudi, da so prazniki...