Telemach!!!

hdx

Guru
1. jun 2011
1.541
2.259
113
Za tiste ki imate Samsung TV je najlažje, če si programe izvozite na USB in s programom SamsChannelEditor na PCju razvrstite programe ter skopirate nazaj na TV.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Ali tej CIGANI Telemachovi sploh še dvigajo telefon? Včeraj 5 klicev ob različnih urah in zdaj spet. Sto let odzivnika da dobiš obljubo o nekem povratnem klicu ki GA NI. Golazen kurceva.

Kaj se grejo tej kreteni s sporedom? Moja 90 letna babica me ima na speeddial ker ji ne vem kolk kanalov sploh ne dela ker ni programa.
 

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
475
38
28
okolica MB
siol ima trenutno v ponudbi 22 xxx kanalov
hysterical-1.gif


fakat niso resni ej
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
pa kaki UHD ? Pol bi mogoče bila kvaliteta slike primerljiva z HD pri Telemachu
Jaz če bi hotel res spremljati HD ali UHD programe posebaj si raje satelitsko nabavim. Pa uživam v pravem HD in UHD.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
pomagal je zadnje ponedeljkovo premetavanje po frekvencah , ko jim bojo telefoni pregorel, pa tut fuul folka v poslovalnicah...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Prokleto govno z IQjem kolerabe na "helpdesku".

Pokličem spet dons telemach potem ko sem pognal polno iskanje vseh programov pri babici. In še vedno je preskakovalo iz kanala 14 na kanal 19. Pokličem telemach, tehnična pomoč za TV: "povečana količina klicev, dobite povratni klic". Mater jim jebem. Pokličem še enkrat in izberem naročila za TV. In una baba tm mi govori da nimajo oni NIČ veze s tem preskakovanjem. Da je to problem TVja in da se moram poglobiti v navodila TVja za rešitev problema.

Sej ne da je na točno tej pofukani shemi od sade tudi luknja med 14 in 19. GNOJI.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Dej umir se in pejd navodila od TVja brat - na kratko: RTFM!
evil.gif


ON

A se prav, da ne rabim zaenkrat iti še enkrat pognat iskanje kanalov?
Bo kdo prosim tolko prijazen in objavil, ko bodo vsi "online"? Od TM itak ne bo obvestila.
crazy1.gif
 

mocco

Pripravnik
28. sep 2008
120
0
16
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Prokleto govno z IQjem kolerabe na "helpdesku".

Pokličem spet dons telemach potem ko sem pognal polno iskanje vseh programov pri babici. In še vedno je preskakovalo iz kanala 14 na kanal 19. Pokličem telemach, tehnična pomoč za TV: "povečana količina klicev, dobite povratni klic". Mater jim jebem. Pokličem še enkrat in izberem naročila za TV. In una baba tm mi govori da nimajo oni NIČ veze s tem preskakovanjem. Da je to problem TVja in da se moram poglobiti v navodila TVja za rešitev problema.

Sej ne da je na točno tej pofukani shemi od sade tudi luknja med 14 in 19. GNOJI.

http://telemach.si/Binary/1044/Digi-Shema-EPG-4-2016-NET.pdf
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.140
113
Dobil novo položnico za 67 eur in obrazložitev napake. Glede na nekaj novih programov
evil.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
moj.telemach ga spet serje. Pri Unifon ne morem odjaviti naprave (ko kliknem "odjavi", mi napiše: naprava ni bila uspešno odjavljena, prosimo poskusite znova), ker bom aplikacijo z isto mobilno št. uporabljal na novem telefonu, posledično tudi na novem telefonu ne morem aktivirati aplikacije. Recimo da so mi prejšnji telefon ukradli - ne morem odjaviti aplikacije in mi lopov preko Unifon lahko nabija stroške... ???????

Ko pogledam stanje pri napravah D3GO, mi od 4 naprav za zadnji dve piše da sem jih registriral leta 2017... Da ne omenjam njihovih podatkov o zadnjem dostopu. 3 od štirih sem nazadnje uporabljal v prihodnosti, dve sem nazadnje uporabljal leta 2017, eno pa oktobra 2016...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.328
113
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Dobil novo položnico za 67 eur in obrazložitev napake. Glede na nekaj novih programov
evil.gif

tile hd fastboyz zate bodo vklopljeni samo 2 meseca.
evil.gif


Tako da ne se veselit prehitro
hysterical-1.gif