Telemach!!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ja prej je bil tušmobil le kot virtualni operater @ tušmobil, zdaj pa je "pravi" operater
wink-1.gif


Ugibam samo...pač še en dodaten način da se striže ovce, zakaj pa ne.

Če pa je pisal, da ima že zdaj MOB paket=telemach in bil šeč na več.

Pri istem je nonstop.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.870
113
Ma kaj veš kako imajo to. Vseeno je "lastnik" mobitel omrežja nova firma "telemach mobil". Posledično klici iz telemacha na telemach mobil tudi niso brezplačni, ker se smatra za drugo omrežje.

tako da lahko da kaj mutijo okoli tega.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik JackSparrow pravi:
Seveda lahko. Pri prijavi izbereš pri katerem internetnem ponudniku imaš HBO. Preveril v službi in dela. Na wifi od simobila.

Hvala za odgovor, pa je to tudi v redu, če imam pri Telemachu samo TV (Razširjeni paket z HBO dodatkom), pri Telekomu pa internet, katerega ponudnika interneta potem izberem pri prijavi HBO.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ma kaj veš kako imajo to. Vseeno je "lastnik" mobitel omrežja nova firma "telemach mobil". Posledično klici iz telemacha na telemach mobil tudi niso brezplačni, ker se smatra za drugo omrežje.

tako da lahko da kaj mutijo okoli tega.

Si prepričan? Kolikor vem to ne drži.

Če pa pravilno razumem ostale poste v tej temi, gre nekako tekole. Če imaš enega od starih paketov Tušmobila (sedaj Telemach Mobil in še vedno isti operater), enostavno plačaš menjavo paketa na enega od paketov VEČ (torej teh 19,9€). V primeru, da imaš sedaj enega od starih paketov Telemacha (virtualni operater na Tušmobilovem oziroma sedaj Telemach mobilovem omrežju), pa plačaš prenos številke in aktivacijo (torej teh 12€). Tehnično greš iz starega virtualnega operaterja k novemu Telemach mobilu. Je to to ali se motim?

Zdi se logično in vrjetno gre zgolj za to, da se počasi vse poenoti. Za končnega uporabnika pa tudi ne vem, kakšen nateg bi bil to, če za "menjavo paketa" tako plača namesto 20€, tistih 12€, torej v resnici pride skozi ceneje, kot če bi imel prej Tušmobil. V končni fazi bo vrjetno potrebno vse uporabnike tako ali drugače preseliti na Telemach mobil, ki naj bi se potem tudi pravno pripojil Telemachu v eno podjetje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.870
113
Ne vem, hudo je zakomplicirano, ampak mama ima telemach, jaz imam telemach mobil in je ne morem dodati med prijatelje, ker omrežje ni "isto".
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Pac tak postopek zdruzevanja traja vec kot le par mesecev, bo trajalo se nekaj casa da res vse finese, kot so recimo klici med prijatelji zdruzijo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:


Nujno obvestilo

Telemach Mobil obvešča uporabnike, da bodo v noči s četrtka, 1.10.2015 na petek, 2.10.2015, med 23:00 in 05:00 uro potekala dela na sistemih, zato so možne kratkotrajne motnje v delovanju storitev. Uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje. Telemach Mobil


Citat:


Napovedan izpad: Vsi hubi (vsa področja) - DOLENJSKA, ELEKTRO TURNŠEK, ...

Datum: 8. 10. 2015
Čas: od 00.00 do 8.00
Kje: Vsi hubi (vsa področja) - DOLENJSKA, ELEKTRO TURNŠEK, ELEKTRO TURNŠEK - KOROŠKA, GORENJSKA, KABEL TV, LJUBLJANA, MMDS, POMURJE, PRIMORSKA, SAVINJSKA, ŠTAJERSKA, VELENJE.
Storitve: VoD, CUTV.
Razlog: Načrtovana dela na opremi.

Datum: 7. 10. 2015
Čas: od 00.00 do 8.00
Kje: Vsi hubi (vsa področja) - DOLENJSKA, ELEKTRO TURNŠEK, ELEKTRO TURNŠEK - KOROŠKA, GORENJSKA, KABEL TV, LJUBLJANA, MMDS, POMURJE, PRIMORSKA, SAVINJSKA, ŠTAJERSKA, VELENJE.
Storitve: VoD, CUTV.
Razlog: Načrtovana dela na opremi."
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
4.008
339
83
www.svetidej.com
Sedaj sta Telemach d.o.o. in Telemach Mobil d.o.o. dve različni firmi.

Konec leta bo Telemach Mobil d.o.o. bil pripojen Telemach d.o.oo. po tem bo tudi na paketih mob menjava bila 19,90 in ne več 12 eur (sedaj greš iz telemach d.o.o. na Telemach Mobil d.o.o.)
 

emirATes

Pripravnik
9. apr 2012
159
7
18
hja, po novem še marsičesa ne moreš. Poglej zgodovino telefonskih klicev - vse je pobrkano, tud dohodne klice zaračunavajo???? pa klic naj bi prišel iz tvoje številke
bonk.gif
 

Davorle

Zelenc'
25. sep 2015
11
0
1
Jaz sem jim ravno zaradi tega reklamiral juliski račun ,pa mi do danes še niso odgovorili.
 
Nazadnje urejeno:

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.439
332
83
34
Pa dobro, čisto vse je narobe na tem Telesmehu! Najprej mi telefon ne zvoni, ko je na LTE-ju, sedaj se prijavim v moj telesmeh in imam v PDF-ju položnico od nekoga iz Savinjske doline.
bonk.gif