Telemach!!!

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Morda kdo ve, ali je bilo v paketu MIX M na kablu (sklenjen je bil dve leti nazaj) v paketu tudi časovni zamik?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.258
2.416
113
Pomurje
Povej javno in naglas, da ta zadeva ne deluje kot bi morala. Imate določene težave (preobremenjenost?), ki so vzrok, da zamik ne dela.


@atacar poskusi večkrat zaporedoma, tam do 10 krat, enkrat bo sigurno prijelo.
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Ja, saj sama tehnična pomoč na Telemachu nima rešitve za ta problem- kot je omenil jonny77 ti preostane samo pritiskanje na tipko daljinca vsaj 10x, sicer včasih vseeno takoj čudežno deluje.

Mora pa biti ta problem povezan s CISCO 4682, saj na d3go aplikaciji zadeva deluje.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
D3go uporablja drugačno tehnologijo za streamanje (druge strežnike)... in ker je na d3go manj uporabnikov kot na klasični televiziji, tam ni težav s preobremenitvami...
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Povej javno in naglas, da ta zadeva ne deluje kot bi morala. Imate določene težave (preobremenjenost?), ki so vzrok, da zamik ne dela.


@atacar poskusi večkrat zaporedoma, tam do 10 krat, enkrat bo sigurno prijelo.

Ne povsod...
Po večini so strežniki že nadgrajeni in za to sem tudi prosil za naročniške podatke.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Kaj se pa z UNIFI dogaja ? Ste zadevo nadgradili ? Ker mi doma najde omrežje Telemach WIFI 5G in UNIFI 5G. Nisem še pa pretestiral, od kje mi to sploh lovi.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Dajte že naredit neko pošteno nadgradnjo za CISCO 4682, da bo hitreje premikalo kanale in da se po kakršni koli nadgradnji cisco samodejno ponovno zažene in ne da ga je potrebno vsakič odzadaj ugašat, da začne delat.

Tako kot za D3go imate očitno tudi za Cisco neke programerje, ki niso vredi počenega groša.
Ljudi z izobrazbo in znanjem kolikor hočeš a vi imate očitno najslabši kader zaposlen.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
@atacar pošlji mi podatke na ZS,da pogledam.
Meni tudi časovni zamik ne dela že par dni. sem klical v klicni center in so rekli, da so težave zaradi nadgradnje sistem. Okolica Domžal,ja?

Tole je že urejeno.
 

tagelind

Pripravnik
2. sep 2007
228
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Dajte že naredit neko pošteno nadgradnjo za CISCO 4682, da bo hitreje premikalo kanale in da se po kakršni koli nadgradnji cisco samodejno ponovno zažene in ne da ga je potrebno vsakič odzadaj ugašat, da začne delat.

Tako kot za D3go imate očitno tudi za Cisco neke programerje, ki niso vredi počenega groša.
Ljudi z izobrazbo in znanjem kolikor hočeš a vi imate očitno najslabši kader zaposlen.

Ja Cisco očitno zaposluje same nesposobneže očitno :p Si res optimist, če misliš, da se bo firma sama zajebavala z firmwarom...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Temu se reče strokovno zniževanje stroškov
evil.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik tagelind pravi:
Ja Cisco očitno zaposluje same nesposobneže očitno :p Si res optimist, če misliš, da se bo firma sama zajebavala z firmwarom...

Če kupiš v trgovini neko stvar in za njo potem ugotoviš, da ne dela kot bi morala, uveljavljaš garancijo ali stvarno napako.

Cisco že od vesga začetka dela probleme in mi še sedaj ni jasno zakaj Telemach ne pošlje nazaj teh škatl ali zahteva nov FW, ki bo deloval brez zatikanj in podobnega kar se dogaja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.872
113
Zato, ker verjetno telemach moral po kolenih do ciscota, da so dobili sploh to opremo.

Ni telemach tu zdaj nek velik player, da bi ga cisco sploh jebal 5 posto, pa čeprav ima cel balkan preko, je to še vedno premalo.