Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Ja pol pa imaš razdelilec signala kot jaz, mogoče malo drugačen ampak tudi tisti lahko crkne. Pri meni je "stal" tri obiske servisa Tlelemach, enih deset klicev, moje zajebavanje tri mesece in na koncu sem poizkusil še zadnjo možnost in voila.
Hvala!
Ker z drugim routerjem dela BP je lahko po moje samo problem z routerjem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa kaj tale linksys še vedno delajo?

Ker mam doma samo še modele brez antene.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Pa kaj tale linksys še vedno delajo?

Ker mam doma samo še modele brez antene.
Delajo in mislim, da so še vedno najbolj prodajani model
wink-1.gif
Jaz osebno ga nikoli več ne kupim, ker imam sedaj probleme že z drugim WRT54gl-jem v roku dveh let
 

Compomania

Pripravnik
8. jan 2008
52
0
6
Pred dnevi sem tudi jaz postal naročnik in na žalost po dveh dneh tudi prekinil pogodbo. Razlog nedelovanje in nezmožnost odprave napake.

Sedaj me pa držijo 30 dni, ker naj bi bil tolikšen odpovedni rok. Je imel kdo tako izkušnjo? Sam se sklicujem na 8 dnevni rok v katerem lahko stranka prekine pogodbo, če ni zadovoljna s storitvijo.

Imam kaj možnosti takojšnje prekinitve ali ne? Problem nastane, ker uradno Telemach zaseda parico in noben drug operater ne more priključiti svoje opreme dokler ne poteče 30 dnevni rok. Kljub temu, da sem vso opremo vrnil nazaj na njihov center.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne more biti odpovednega roka za nekaj, kar ne deluje...

Svoje storitve ti sploh očitno ne morejo nuditi.

Skratka ne gre za odpoved, ampak za odstop od pogodbe, ker druga pogodbena stranka ne more izpolniti svojih obveznosti iz pogodbe.

In tu logično ni nobenega odpovednega razloga.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.544
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Če mi poveš kako lahko na D6530 pogledam frekvenco kanala ti lahko pogledam.

Drugače pa
10.gif

Da po avtomatskem iskanju moraš seveda na novo razporediti kanale se jim pa ne posveti.
uf-1.gif


In ne mi svetovati da naj grem drugam, če mi pri TMju ne paše - nimam namreč nobene druge izbire (no - po bakru bi še šlo - samo internet bi mi laufal s 2 MB dol in 512 kB gor
crazy1.gif
- pač predaleč od centrale).
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.535
922
113
Ne vem, a so pr Telemachu čist diht, da za rabljen krožnik (od Lastovke; ki pač (še) ni bil vrnjen po odpovedi pogodbe) zaračunajo dobrih 250€!?!?!?
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Citat:
Uporabnik Ledenko pravi:
Ne vem, a so pr Telemachu čist diht, da za rabljen krožnik (od Lastovke; ki pač (še) ni bil vrnjen po odpovedi pogodbe) zaračunajo dobrih 250€!?!?!?

Ali je morebiti še bila kakšna časovna vezava, ki se ni iztekla?
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.535
922
113
Uf, to pa ne bi vedel, ampak verjetno ne (glede na to, koliko časa smo jo imeli in je bila vmes le ena nadgradnja/menjava opreme - na slabše).
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.317
294
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Že par dni določene strani počasi odpira, na DB tako počasi prikaže mape, da lahko znoriš, če pa prvo stisneš na photo in potem nazaj na public pa takoj prikaže.

a majo težave z dnsi?