Telemach!!!

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Danes so bili očitno na vrsti Arris modemi
wink-1.gif



Jz mam še vedno 19/2 na L paketu
hysterical-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.461
1.470
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Jaz sem šel iz mix L na gold extra. Ker bi mi stari paket potekel šele julija nisem mogel koristiti akcije za duplo hitrost. Samo še vedno imam višjo hitrost za praktično isto ceno, kot bi jo imel na mix L.

Skratka oahko menjaš, ne moreš pa koristiti ugodnosti iz akcije.
Mene tudi zanima menjava iz mix L na Gold extra, zato sem klical na Telemachov klicni center. Če sem prav razumel, je razlika med paketoma : za 1€ višjo naročnino dobim 72 urni zamik gledanja, Klub sceno, Paket AXN video na zahtevo in internet 80/4 Mbps. Ker pa sedaj uporabljam conax kartico, bi me moral obiskati serviser in mi zamenjati Conax kartico oz. vključiti Cisco 4682, kar bi me stalo 25€. Sem prav razumel?
 

Medo23

Zelenc'
4. apr 2014
3
0
1
OK, hvala za vaša mnenja....čeprav me mika, ampakk ne bom menjal Conax-a za Cisco......Sem že imel izkušnje z dodatnim daljincem in dodatnim sprejemnikom....pa moram reči, da največja prednost je ravno to, da vse delaš s daljincem od original TV-ja.....Res škoda, da tehnika ne omogoča, da bi bila zadeva izvedljiva s Conax modulom....Bi sprejel tudi sprejemnik s dodatnim sprejemnikom in daljincem...ampak vem, da so ti Cisco-ti res adijo pamet....Upajmo na boljšo prihodnost in kvalitetnejši material...;)

lp
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
A telesmehovci še ne misljo povečat hitrosti na tastarih paketi (aris modem), glede na to da so že udarl večje položnice?
smile-1.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Tud pri MIX XXL bi lahk mal hitrost dvignal, če se že tak ven mečejo z nekemi novostmi.
Zaradi nadgradnje internetne platforme, ki bo omogočala visoke hitrosti interneta (do 480 Mbps) in televizijske platforme, ki bo omogočala še več televizijskih programov v visoki ločljivosti HD, se bodo aprila 2014 zvišale cene določenih paketov, storitev in najema opreme.

Očitno je ta platforma samo metanje peska v oči uporabnikom, pa naj kdo reče kar hoče. Če se že res gre na novo platformo, ki omogoča višje hitrosti ( katera je to sploh ? BalkanDocsis 1.0 Special edition), zakaj potem ne dvignejo hitrosti recimo pri paketih MIX XXL. To že vse pove o novi platformi, ki omogoča višje hitrosti. Samo lepše se sliši, če druga ne.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Ksz...

Mogoče kdo ve, če je kje vidno, oz so vidne lokacije kjer telemach "gradi" omrežje?
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Tud pri MIX XXL bi lahk mal hitrost dvignal, če se že tak ven mečejo z nekemi novostmi.

Se pridružujem zgornjemu mnenju, glede navedka o hitrosti prenosa pri dotičnem paketu!

Na uporabnike, ki mesečno plačujejo visoke zneske za naročnino, ste kratkomalo kar lepo pozabili...
ne-ne-1.gif
 

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
252
10
18
Slovenija
Tudi pri MIX XL ni ne duha ne sluha o višji hitrosti ki naj bi bila 60M namesto 50M.

Čeprav osebno bi raje videl večji upload kot download. Predvsem zaradi streama.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Glede na obvestilo na telemach strani bi se naj s 1.4. povišale hitrosti paketov. Ampak jaz še vedno izmerim staro hitrost, moram kak modem resetirat ali kaj podobnega?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Že downloada ne morejo zvišati na nekaterih paketih, kaj šele da bi upload. Bolje je nadgradit omrežje za storitve za katere dejansko ni zanimanja ( analogni Radio po kabelskem omrežju).
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Glede na obvestilo na telemach strani bi se naj s 1.4. povišale hitrosti paketov. Ampak jaz še vedno izmerim staro hitrost, moram kak modem resetirat ali kaj podobnega?

Pri meni je isto.

Hočejo pa menjat modem, ker naj bi to pomagalo....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.668
6.883
113
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Glede na obvestilo na telemach strani bi se naj s 1.4. povišale hitrosti paketov. Ampak jaz še vedno izmerim staro hitrost, moram kak modem resetirat ali kaj podobnega?

Pri meni je isto.

Hočejo pa menjat modem, ker naj bi to pomagalo....

Potem kaj, pokličem in rečem naj prinesejo nov modem?
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Glede na obvestilo na telemach strani bi se naj s 1.4. povišale hitrosti paketov. Ampak jaz še vedno izmerim staro hitrost, moram kak modem resetirat ali kaj podobnega?

Pri meni je isto.

Hočejo pa menjat modem, ker naj bi to pomagalo....

Kakšne modeme pa imajo sedaj?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.731
789
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Bolje je nadgradit omrežje za storitve za katere dejansko ni zanimanja ( analogni Radio po kabelskem omrežju).

To pa ne bo držalo. Nas je kar nekaj, ki poslušamo radio preko kabelske antene.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Tudi jaz jih poznam kar nekaj. Večina receiverjev tudi ne tako starih ima analogni radio in če ne želiš dodatnih škatelj je to to.