Telemach!!!

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
CISCO EPC 3208.

Sem sedaj še enkrat testiral: 29,54 Mbps / 1,90 Mbps


 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To je moj test s paketom Mix-L na Arris-u



Potem bodo pa zopet jokali na Telemach-u, ko bom reklamiral račun, da oni NISO nič krivi
jezen.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Torej Telemachovci , zakaj vsi, ki imamo Arris modeme imamo še vedno staro hitrost namesto nove, ki je obljubljena za April in ki jo uporabniki s Cisco modemi že koristijo?

Očitno bomo mi z Arris modemi imeli tudi staro ceno na položnici
smile-1.gif
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
314
2
18
ksz

Novembra lani sem šel na MIX S paket, ki ima zdaj enako ceno kot novi paket Silver (ta pa s sklenitvijo do konca aprila ponuja 2x višjo hitrost interneta za zmeraj). Smiselno je torej preiti na novi paket (praktično isti z več interneta). Mi pa v pogodbi, ki sem jo sklenil za MIX S piše sledeče:

Citat:
..., obdobje vezave naročniškega razmerja 12 mesecev od dneva sklenitve te pogodbe. Naročnik se zavezuje, da v obdobju vezave naročniškega razmerja ne bo odstopil od te pogodbe oziroma ne bo povzročil prenehanja veljavnosti te pogodbe. V nasprotnem primeru se naročnik zavezuje vrniti izvajalcu celotno opremo, ki je bila izročena ob sklenitvi te pogodbe in plačati strošek predčasne prekinitve pogodbe v višini 40 EUR,...

Ali moram torej plačati teh 40 EUR, v kolikor se odločim za novi paket Silver?

Hvala za info.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Jaz sem šel iz mix L na gold extra. Ker bi mi stari paket potekel šele julija nisem mogel koristiti akcije za duplo hitrost. Samo še vedno imam višjo hitrost za praktično isto ceno, kot bi jo imel na mix L.

Skratka oahko menjaš, ne moreš pa koristiti ugodnosti iz akcije.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.051
3.942
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Torej Telemachovci , zakaj vsi, ki imamo Arris modeme imamo še vedno staro hitrost namesto nove, ki je obljubljena za April in ki jo uporabniki s Cisco modemi že koristijo?

Očitno bomo mi z Arris modemi imeli tudi staro ceno na položnici
smile-1.gif

Si povezan preko Wlana ali kabla.
Ker meni gre čez wlan samo 20 Mbit preko kabla Lan pa 78 Mbit
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
314
2
18
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Jaz sem šel iz mix L na gold extra. Ker bi mi stari paket potekel šele julija nisem mogel koristiti akcije za duplo hitrost. Samo še vedno imam višjo hitrost za praktično isto ceno, kot bi jo imel na mix L.

Skratka oahko menjaš, ne moreš pa koristiti ugodnosti iz akcije.

Ok, hvala. Iz Mix S (8/768) v Silver (8/1) se to komajda splača. Če bi bila pa duplo opcija, pa super.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.989
167
63
Ko sem še bil na Telemachu, ni bilo tedna, da nebi bilo treba vsaj 1x na teden resetirati telemachovih škatel. Trenutno na t2 optiki dela vse skupaj brez problema , nobenega reseta v mesecu in pol.
Poleg tega pa je tudi kar 40€ cenejši paket, veliko višja hitrost, no edino 2, 3 tv programe pogrešam.