Telemach!!!

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Ne deluje več od dneva uradne predstavitve, ker je ena televzijska hiša zatežila in so mogli blokirat.

Deluje edino, da se preko VPNa prijaviš v domače omrežje in nato pravzaprav preko Telemachove povezave dostopaš do interneta in s tem tudi gledaš televizijo preko D3GO. Malce smotan workaround, ampak na ta način mi je zadnič delalo med vožnjo na mestnem busu (iPad 2 -> VPN (PPTP) preko Personal Hotspota na iPhoneu @S!Mobil 3G -> domač router Linksy WRT-610N z DD-WRT -> Telemachov kablski internet
cool-1.gif
), edino bitrate je bil nekoliko nižji in s tem slabša slika, saj je hitrost povezave med premikanjem padla, sem pa vse skupaj po cca. minuti ugasnil, ker nimam neomejenega prenosa podatkov, tako da ne vem kako je s stabilnostjo.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
KSZ


Jaz bom pa očitno nekomu hebal mater. Na dan, ko so Telemahovci lansirali D3GO, seveda poskušal storitev aktivirati. Nikakor mi ni sprejo ref. št. Kličem na Telemach in sem modelu pol ure razlagal, da so pravkar lansirali novo storitev in kaj sploh je D3GO. Jaz sem mogel njemu razlagat! Končno zastopi in mi pove, da je moja ref. št. prava in da more delat. In da naj pokličem čez 1 uro, da bo urejeno.

Pokličem čez 2 ure, nič. Dobim isti odgovor, pokličite čez 1 uro. Pokličem drugi dan, ista zgodba. Spet naslednji dan, isto. A moram res enkrat še poklicat in je* vse po spisku?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
A je že sprobal kdo, če deluje tudi v drugem omrežju?
Kdaj bo na razpolago še za druge naprave=

Probal in deluje vse, razen prikaz slike je crn... Torjejprogram se zazene... Lahko brskas po seznamu programov, po EPGju.... Edino ko zelis pogledati sliko, ostane crnina... Niti nic ne javi kaksne napake ali obvestila... Samo tema...
rolleyes-1.gif
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
ksz
A se ma kdo probleme z VH1, CH1 Classic, MTV Rocks...itd...ze par dni mi na teh kanalih napise da ni signala. Povrnil tovarniške nastavitve in še enrkat piskal vse kanale in še vedno to zeza.
Na Telemach sem ze klical in bodo preverili. Ma kdo še kakšno info kaj bi lahko nardil/preveril.
Hvala.
 

zabar

fotograf
20. mar 2011
975
0
16
ksz...
A mi lahko kdo pove, zakaj mi je danes ravno med žrebanjem lota moj HD drugi program naenkrat spremenilo v prvi program RTVSLO? Zdaj imam na 1. in 2. tipki SLO1, SLO2 pa je bog ve kje...
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Ne sekiraj se, vzrok ni pri tebi. RTVSLO HD program normalno prenaša drugi TV program . Ko pa emitira lastni HD program pa to preklopi na prvi HD program. Posebej si daj v spomin še prvi in drugi SD program, da pri takšnih preklopih ne boš imel problemov.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Zamenjal bom star CRT TV aparat za LCD.

Kako je trenutno stanje z zamenjavo Ciscota za Conax kartico ali kaj je že?

Se to doplačuje, ali je možno menjat (imam in rabim samo en sprejemnik).
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
ksz
A se ma kdo probleme z VH1, CH1 Classic, MTV Rocks...itd...ze par dni mi na teh kanalih napise da ni signala. Povrnil tovarniške nastavitve in še enrkat piskal vse kanale in še vedno to zeza.
Na Telemach sem ze klical in bodo preverili. Ma kdo še kakšno info kaj bi lahko nardil/preveril.
Hvala.

To sem že sam jamral ene 5 strani nazaj.Jaz sliko sicer imam ampak mi prekinja vmes in je zadeva prav zoprna.
Klical še nisem na telemach, ker nisem bil nič doma v tem času.Povej prosim, če se bo uredilo in kako.
 

soundi

Pripravnik
22. jun 2010
50
0
6
Hm,

Mene osebno je zanimalo kdaj lahko pričakujemo D3go aplikacijo na windows sistemih. Dobil sem sledeč odgovor.

Obveščamo Vas, da bomo imeli alikacijo D3go tudi na drugih sistemih, ki jih vi navajate. Vendar je še v fazi razvijanja in bo povsej verjetnosti na razpolago v roko treh tednih. Točnega datuma vam ne morem napisati ker še ni določen.
Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Hja....v roku treh tednov bo preizkusne dobe storitve skoraj konec...malo hecno vse skupaj. Upajmo, da stabilno verzijo za druge sisteme spacajo skupaj čimprej :D