Telemach!!!

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
Mogoče tole?

Citat:
Nadgradnja omrežja v ljubljani in okolici
15. 08. 2011 internet

Spoštovani!



Danes so previdena vzdrževalna dela na internet omrežju v Ljubljani.

Od 00.00 do 08.00 zjutraj bo potekala nadgradnja opreme.

Predvidevamo časovno omejen izpad delovanja storitev digitalne telefonije, interneta in Videa na zahtevo.



Območje izpada bo omejeno na prodročja:

Nadgorica, Ježa, Šentjakob, Črnuče, Savlje, Kleče, Ježica, Novo Polje, Zadobrova, Sneberje, Vevče, Kašelj, Dobrunje, Fužine, Toplarna, Zaloška ulica, Tomačevo, Jarše, Galjevica, Rudnik, Lavrica, Škofljica, Kodeljevo, Vodmat, Moste, Zelena jama, Kavčičeva ulica in Kajuhova ulica.

Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo!



Vaš Telemach

http://upc.si/sl/zasebni-upora...jani-in-okolici
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
15.8.2011
bonk.gif
 

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
lol.... zajebu... itak... 15.8 in 15.11... sej majo samo tri mesce stara obvestila gor
wink-1.gif


Za dans pa seveda nič ne piše....
 

alessio

Pripravnik
4. okt 2008
99
12
8
Polovica HD kanalov mi ne dela. Ali ma še kdo drug težave?

Lokacija Ankaran
 
Nazadnje urejeno:

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Kopirano iz drugega foruma!

Homer
Moje mnenje:
1) kot kaže, kablaši imajo slabšo sliko kot T-2
2) mislim, da so vsi posnetki upscale na HD
3) Le oddaje v živo iz studija 1 in nekateri športni prenosi so HD
4) RTVSlo še nima še HD reportažnega avta . Zato tudi ne more delati HD prenosov.

Glede na to, da so posnetki upscale, očitno HD oprema še ni kompletirana.
Janton
da samo malo dopolnim Homerja: Telemach slo HD stiska na max 12Mb/s pri T-2 pa gre do kamor gre-nekje 17 sem največ videl
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.662
6.881
113
Kaj je pa zaj to neka nova finta Telemacha, samo od 07 do 22 dela help center. Kam naj pokličem, da bo nekdo zrihtal internet, ker mi že ves večer meče dol, pa ne morm nič delat...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.662
6.881
113
GSMobil, tole sem dobil danes na mail:

Spoštovani ljubitelji vsebin HBO!

Veseli smo, da je storitev HBO GO naletela na tako pozitiven odziv.
Ker želimo, da ob spremljanju HBO vsebin še bolj uživate, smo storitev nadgradili in sedaj vsebuje še več vsebin ter nove funkcionalnosti.
Uživajte v najboljših filmih in najnovejših serijah - kadarkoli in kjerkoli si zaželite.

bla bla bla...

Za spremljanje vsebin HBO prek računalnika potrebujete le internet povezavo, katere hitrost mora biti vsaj 600 kbps.

bla bla bla bla....

Na koncu pa navodila, kako se dostopa do nove različice HBO GO s loginom in geslom.

Zdaj pa me zanima, a je to spet kako promocijsko obdobje, ker jaz sem res takrat uporabljal HBO GO, ampak potem nismo naročili.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Iz istega maila.

Citat:
Sedaj lahko spremljate svoje najljubše serije in filme tudi na iPhonu, iPadu, telefonih Android in tabličnih računalnikih. Za spremljanje vsebin HBO prek računalnika potrebujete le internet povezavo, katere hitrost mora biti vsaj 600 kbps. Pred zaslonom lahko uživate v Sloveniji, Srbiji, Makedoniji, Črni gori, Bosni in Hercegovini ter Bolgariji in na Hrvaškem.

Kako? Preko hbogo.si ne gre, HBO GO app za iOS je pa samo za američane.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Iz istega maila.

Citat:
Sedaj lahko spremljate svoje najljubše serije in filme tudi na iPhonu, iPadu, telefonih Android in tabličnih računalnikih. Za spremljanje vsebin HBO prek računalnika potrebujete le internet povezavo, katere hitrost mora biti vsaj 600 kbps. Pred zaslonom lahko uživate v Sloveniji, Srbiji, Makedoniji, Črni gori, Bosni in Hercegovini ter Bolgariji in na Hrvaškem.

Kako? Preko hbogo.si ne gre, HBO GO app za iOS je pa samo za američane.

+1
13.gif
 

Romancek1

Pripravnik
2. jun 2011
53
0
6
Tržič
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Na testu novi modemi FRITZ!Box FON WLAN 6360. Proti Thomsonu je tole prava mrcina:

- Docsis 3.0
- 2x analogni telefonski priključek
- 1x ISDN telefonski priključek
- 1x USB 2.0 priključek
- DECT podpora
- vgrajena digitalna telefonska tajnica
- WLAN B/G/N (do 300 Mbit/s)
- 4x Gigabit LAN port
- na desni strani slike njegov sodelavec Thomson
evil.gif

Mene pa zanima, kako je test modema FRITZ!Box FON WLAN 6360 USPEL, saj bi bila zelo dobrodošla sprememba (da ne bi bilo toliko kablov).