Telemach!!!

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Analogna shema še obstaja ?
wink-1.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
ksz:
Glede dodatne položnice bom napisal eno hipotetično.
Recimo da v kanti najdem sosedovo položnico (oz. predračun). Iz žlehtnobe (ker ga ne maram) mu jaz plačam položnico in on postane na podlagi tega naročnik paketa pop-nonstop
bonk.gif
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
ksz:
Glede dodatne položnice bom napisal eno hipotetično.
Recimo da v kanti najdem sosedovo položnico (oz. predračun). Iz žlehtnobe (ker ga ne maram) mu jaz plačam položnico in on postane na podlagi tega naročnik paketa pop-nonstop
bonk.gif

467716-post_slo.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
ksz:
Glede dodatne položnice bom napisal eno hipotetično.
Recimo da v kanti najdem sosedovo položnico (oz. predračun). Iz žlehtnobe (ker ga ne maram) mu jaz plačam položnico in on postane na podlagi tega naročnik paketa pop-nonstop
bonk.gif

Brskanje po smeteh soseda je kaznivo dejanje
wink-1.gif
 

Repo

Pripravnik
26. feb 2009
74
0
6
Načeloma se od paketa POP NON STOP lahko odjaviš kadarkoli, ni vezave. Torej, če plačaš račun, moraš vedeti, da ga plačaš za stvar, ki jo boš dobil. Če ne plačaš, ne bo delovala, lahko pa jo ob plačilu naslednji mesec odjaviš.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
ksz:
Glede dodatne položnice bom napisal eno hipotetično.
Recimo da v kanti najdem sosedovo položnico (oz. predračun). Iz žlehtnobe (ker ga ne maram) mu jaz plačam položnico in on postane na podlagi tega naročnik paketa pop-nonstop
bonk.gif

Brskanje po smeteh soseda je kaznivo dejanje
wink-1.gif
A ja? Kaj pa če imava isti kontejner?
evil.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
ksz:
Glede dodatne položnice bom napisal eno hipotetično.
Recimo da v kanti najdem sosedovo položnico (oz. predračun). Iz žlehtnobe (ker ga ne maram) mu jaz plačam položnico in on postane na podlagi tega naročnik paketa pop-nonstop
bonk.gif

Brskanje po smeteh soseda je kaznivo dejanje
wink-1.gif
A ja? Kaj pa če imava isti kontejner?
evil.gif

nahrung002.gif
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Gledam malo tele pakete pri Telemachu, pa me zanima, če bo kmalu tudi HBO HD v HD paketu. Imeli smo HBO en mesec in je kar v redu (pa DD zvok), me pa tudi HD matra. Oboje pa pač ne bo šlo in ker me tole pogojevanje malo moti, za enkrat ne bo ne HBO paket ne HD.
Sem mislil, da bo kak ZS. Pa nič...
 

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Jutri pride v analogno shemo, na mesto kjer je bil POP BRIO, kateri se je umaknil v paket pop non stop na zahtevo PRO PLUSa, FOX Life.

Kaj pa v osnovni digitalni paket?
 

joejoe

Pripravnik
30. dec 2007
812
1
16
A kdo kaj ve, kaj se dogaja na Telemachu, da majo dans tako frko v klicnem centru? Od osme ure jih kličem, pa je ves cajt v tiltu.

Nimam težav z omrežjem, eno drugo stvar se moram dogovorit, pa ne gre... grrr