Telemach!!!

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Fantje, a bomo komentirali vsebinsko kvaliteto programov ali se pogovarjali o tistem, čemur je tema namenjena? Hvala, tudi meni je slabo ob BB vsebinah, pa vseeno.
Sorry, ne jemlji tega osebno, ker ni bilo tako mišljeno, niti ne leti na podjetje. Verjetno to ljudje hočejo, drugače tega ne bi dali ven. Samo res nisem mogel, da ne bi.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Vsaka vam čast za frekvenco 570 MHz
smile-1.gif


p.s.: Problem je, če imaš doma Samsunga, ki ima zelo občutljiv DVB-C kanalnik + slabo hišno instalacijo
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
A se še komu dogaja, da ko prižgeš luč Cisco zamenja kanal...in to vedno skoči na last. Zadnja dva dneva se mi je to zgodilo že trikrat...prvič, sem mislu, da sem ponesreči pritisnil kakššen gumb...samo v zadnjih dveh primerih je bil pa daljinec na drugem koncu sobe...
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Ali je že kak HD kanal z podnapisi ??? Imam nekaj več naročnin in kartic, ki še niso videle bralnika in ko kako novo vstavim v modul nimam nikoli promota za 3 mesece, kot naj bi bilo. Imam razširjen paket a kaj kogledam samo realno ene 10 različnih kanalov.
frown-1.gif


Sem pa testiral Conax odkodirne PCMCIA ali CAM module z 10 mesecev staro TV Philips bolj top model in zanimivo, da z Technisatovim modulom preklaplja veliko hitreje med kanali
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Fantje, a bomo komentirali vsebinsko kvaliteto programov ali se pogovarjali o tistem, čemur je tema namenjena? Hvala, tudi meni je slabo ob BB vsebinah, pa vseeno.
Sorry, ne jemlji tega osebno, ker ni bilo tako mišljeno, niti ne leti na podjetje. Verjetno to ljudje hočejo, drugače tega ne bi dali ven. Samo res nisem mogel, da ne bi.

se pridrožujem in opravičujem
roza.gif
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
a še komu EPG prehiteva za celi dan na CISCO HD snemalniku
jaz opažam že 3 dan zaporedoma da zaostaja pa ob večernih urah zažne tudi malo slika skakat ni tekoče predvajanje
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Pri dnevnem pregledu imate dva stolpca, pri čemer si oddaje ne sledijo po vrsti v enem stolpcu, ampak izmenično med obema stolpcema. To je zelo nepregledno. Najprej sem mislil, da oddaje manjkajo, potem sem pa videl, da so v drugem stolpcu
bonk.gif


Pri dnevnem pregledu bi lahko bila trenutna oddaja poudarjena.
 

joskec

Zelenc'
4. jun 2010
15
0
1
Odlično glede sporeda. Lahko bi dodali še več programov in uporabili nova imena programov (namesto DSF Sport1, namesto XXX Xtreme Daring TV, itd.). Drugače pa vse pohvale.