Telemach!!!

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
829
41
28
Pink TV smo dobili,
evil.gif


Drugače se pa strinjam ja, Lastovka je na Telemachovem stranskem tiru.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.978
1.430
113
Za priklop je potreben kabeljski priključek na objektu (hiša ali blok) ali izgradnja priključka samega. Napeljava znotraj objekta poteka do TV sprejemnika ter lokacije kjer bo nameščen kabelski modem. Za priklop dveh ali treh TV sprejemnikov se je potrebno dogovoriti z našimi izvajalci, vendar doplačilo je lahko le porabljeni materijal za dodatno notranjo napeljavo. (Kabel, razdelilnik, ...)

Se mi zdi, da je kabelski in ne kabeljski. Našel v poteku novega priklopa.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.682
6.893
113
Dečki, a je na tem forumu kdo iz telemacha? Namreč že nekaj mesecev čakamo na priklop in se vedno nekje zalomi, zato bi sedaj prosil nekoga, ki lahko zadevo uredi, če lahko, da se mi javi na priva.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Čez nekaj minut bo v sistem vključena nadgradnja za sprejemnike Cisco HD DVR. Sprejemniki bodo prisilno nadgrajeni, kar pomeni, da se bodo posodobili samodejno. Novosti:

- odpravljene težave glede (ne)snemanja
- boljše in hitrejše delovanje EPG-ja
- sprejemnik je prilagojen za FTTH
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Čez nekaj minut bo v sistem vključena nadgradnja za sprejemnike Cisco HD DVR. Sprejemniki bodo prisilno nadgrajeni, kar pomeni, da se bodo posodobili samodejno. Novosti:

- odpravljene težave glede (ne)snemanja
- boljše in hitrejše delovanje EPG-ja
- sprejemnik je prilagojen za FTTH

in kako vem če se je posodobil cisco , če me ni bilo doma včeraj in tudi ni bil vkloplen je bil samo v pripravljenosti
posodobitev če grem ročno ne naredi
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik nightfire pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Čez nekaj minut bo v sistem vključena nadgradnja za sprejemnike Cisco HD DVR. Sprejemniki bodo prisilno nadgrajeni, kar pomeni, da se bodo posodobili samodejno. Novosti:

- odpravljene težave glede (ne)snemanja
- boljše in hitrejše delovanje EPG-ja
- sprejemnik je prilagojen za FTTH

in kako vem če se je posodobil cisco , če me ni bilo doma včeraj in tudi ni bil vkloplen je bil samo v pripravljenosti
posodobitev če grem ročno ne naredi
nightfire: na daljincu pritisni *2# in zaženi diagnostiko, imaš tam na drugi strani pod Programska oprema napisano verzijo pa mi javi prosim.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
A je na voljo kaki iskalnik kanalov?

Ker pri tem številu je že mali kaos.

Sem hotel na ORF-1 preklopit in sem rabil "pol ure".
Na poziciji 99 je.
Še dobro, da nisem optimistično šel ena po ena od začetka...
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Citat:
Uporabnik nightfire pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Čez nekaj minut bo v sistem vključena nadgradnja za sprejemnike Cisco HD DVR. Sprejemniki bodo prisilno nadgrajeni, kar pomeni, da se bodo posodobili samodejno. Novosti:







hvala
kot je videt je bila posodobitev včeraj
- odpravljene težave glede (ne)snemanja
- boljše in hitrejše delovanje EPG-ja
- sprejemnik je prilagojen za FTTH

in kako vem če se je posodobil cisco , če me ni bilo doma včeraj in tudi ni bil vkloplen je bil samo v pripravljenosti
posodobitev če grem ročno ne naredi
nightfire: na daljincu pritisni *2# in zaženi diagnostiko, imaš tam na drugi strani pod Programska oprema napisano verzijo pa mi javi prosim.


Hvala
Kateri pa je zadni SW
 
Nazadnje urejeno:

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Mogoce telemachov telefonski imenik. Na prejsni upc www je bil, sedaj nisem gledal.