Tehnične težave po nadgradnji

I

Izbrisan uporabnik #9334

... one, stare alter smeške, vislice pa confuze pa to ...

Mislim da stari minimalizirani ( osnovni ) smeški povedo veliko več kot ti novi, ko gledaš v tiste oke in ne veš, ali ti osle kaže, ali pa samo študira kaj je narobe.

- Slika pove več kot tisoč besed.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, sicer sem imel res v mislih vse tiste stare "Alter" smeske, ja, ampak sem tudi s temi watsapp smeski zadovoljen in nisem hotel tezit se za une, saj nisem bil cisto preprican, kateri sploh manjkajo. Zdelo se mi je samo, da jih je verjetno malce premalo, ampak, sem tudi s temi novimi zadovoljen. Ce so pa slucajno na lagerju se uni stari, pa ne bom nic jezen, ce se jih doda... :geek:
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
A je to sedaj normalno, da v podtemah zraven naslova ne prikaže več oznake "Novo" temveč je samo obarvano(dark tema) modro?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja, sedaj pa spet pokaže:confused:
A je kdo kaj popravljal a je pri meni kaj narobe?
2.png

3.png
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Morda imaš naštimano, da ti kaj računalnik začne delat ob 22.00...ne vem...posodabljat, karkoli...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Na mobilni verziji strani že kakšen dan ali dva nimam ikone za direkten vpogled v "Kaj je novega". Je težava samo pri meni?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
No, tudi jaz potrjujem, da na mobilcu nimam ikonce za "novo" zraven lupe
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Že nekajkrat se mi je zgodilo. Sem delno napisal objavo (odgovor nekomu ali podobno ?), pa jo nisem objavil oz. sem jo celo izbrisal, ugasnil mozilo, celo računalnik. Ko sem naslednjič nekaj pisal v tej temi, se mi je prejšnje (izbrisano) nekako prilepilo zraven !!!

Ej, zelo odkrito, nekoč me je pritegnil Mobisux in kasneje Alter, ravno zaradi uporabniškega vmesnika. Ne vem kaj počnete, toda to kar počnete,. je nazadovanje.
Človek si naredi orodje na mero, vsa narava tako počne. Vi ste pa tu strašno udarili mimo.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Meni tudi ostane celo sporocilo, enako kot tebi Demz...torej, nekaj napisem, izbrisem, ugasnem Chroma in ce grem cez pol ure nazaj, je spet vse napisano. To se mi dogaja samo na mobitelu.