T-2 IPTV + VLC player

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Živjo!

mene pa zanima, če pri T-2 naročim čisto osnovni IPTV paket, kjer je vključenih 8 obveznih programov in zadevo peljem preko računalnik z VLC playerjem in svežo T-2 playlisto ali lahko dobim tudi vse ostale programe?
Namreč, trenutno imam naročen osnovni TV paket, kjer je zajetih enih 150 programov, brez HBO+HBO Comedy. Pa vendar preko VLC playerja zadnja dva lahko spremljam. Pravzaprav lahko spremljam tudi HD kanale, vendar se zatikajo.

lp
 

SynTax64

Pripravnik
6. jan 2009
74
0
6
HD kanali se ti pa verjetno zatikajo zaradi H264 kodiranja slike.
Pojdi v VLC -> Orodja -> Lastnosti -> Dovod & Kodeki -> potem pa pri "Izpusti filter kroženja pri H264. dekodiranju" daj na -> Vse

Za bolj tekoče delovanje še vklopi Linearno razpletanje slike. To nastavitev pa najdeš če greš na Slika-> Razpletanje-> ter potrdi "Linearno"
 

SE_P1i

Pripravnik
7. feb 2008
887
0
16
Je že komu slučajno uspelo televizijo spravit preko Wireles routerja do PC-ja?
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Jz samo do tam kjer sem nadrgadil FW mojega routerja s Tomato FW (linksys router), odprl multicasting.. in to je bilo to
smile-1.gif
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Mal off topic, ampak morda gdo ve, če gre na enak ali podoben način nastaviti zadevo na PC, v primeru da je ponudnik Telemach in če ja, kako? Mal sem gledal zadeve po forumu in ne najdem, če je možno
confused-1.gif
.

Hvala

Lp.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik stein pravi:

Telemach nima IPTV.

To vem, sam sem mislil, če je morda kljub temu kakšna opcija
grin1.gif



Citat:
Uporabnik doto pravi:
Da se, samo rabiš dvb-c kartico.

Imam kartico vstavljeno v TV preko modula, morda veš kakšen je nadaljni postopek, da si poizkusim to naštimat, če je opcija
smile-1.gif
.

Lp.