T-2 & HBO max

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
oj,

s 1.7 je T2 ukinili HBO videoteko in jo nadomestil z HBO MAX (posebej app).

Imam njihov box (in ne smart tv) - posledično nimam kam naložit hbomax appa.

Ne bi kupoval chromecast (razen ce t-2 casti).
Ali lahko preko njihovega boxa streamam iz telefona? "najde" mi ne - mogoče moram kaj posebej poklikat?
Imam pravico brez stroskov zmanjsat / spremenit paket?

Kaksna ideja? Sej ne da bi bil življenjsko navezan na HBO - ampak ce ze gledam kaj - je ponavadi iz videoteke.. in mi teh 7 dni zamika nič ne koristi.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
To tudi mene zanima. Ko sem klical glede videoteke, so mi kar sami ponudil zamenjavo za Voyo :valjamse: Sem kar prekinil klic.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
oj,

s 1.7 je T2 ukinili HBO videoteko in jo nadomestil z HBO MAX (posebej app).

Imam njihov box (in ne smart tv) - posledično nimam kam naložit hbomax appa.

Ne bi kupoval chromecast (razen ce t-2 casti).
Ali lahko preko njihovega boxa streamam iz telefona? "najde" mi ne - mogoče moram kaj posebej poklikat?
Imam pravico brez stroskov zmanjsat / spremenit paket?

Kaksna ideja? Sej ne da bi bil življenjsko navezan na HBO - ampak ce ze gledam kaj - je ponavadi iz videoteke.. in mi teh 7 dni zamika nič ne koristi.
Na T-2 box se ne da nič nalagati, Jaz imam android TV škatlico, tako da lahko naložim HBO Max. Paket mislim da lahko spremeniš na nižjega, na primer Optimum. Če boš pa tam dodal dodatne zadeve, na primer pogled nazaj, vse programe in Max. internet, ne boš prišel skozi nič ceneje.
Chat pusti na miru, kliči podporo po telefonu, so zelo prijazni. Še bolje pa, da se oglasiš v njihovi poslovalnici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Na T-2 box se ne da nič nalagati, Jaz imam android TV škatlico, tako da lahko naložim HBO Max. Paket mislim da lahko spremeniš na nižjega, na primer Optimum. Če boš pa tam dodal dodatne zadeve, na primer pogled nazaj, vse programe in Max. internet, ne boš prišel skozi nič ceneje.
Chat pusti na miru, kliči podporo po telefonu, so zelo prijazni. Še bolje pa, da se oglasiš v njihovi poslovalnici.

ne bi kupoval chromecasta/škatlice... če ga pa ze kupim - potem ne rabim njiihovega boxa.. ampak me "upalijo" za še eno aplikacijo (2€)

sem pisal mail.. mi je lažje.. pa da vidmo
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
ne bi kupoval chromecasta/škatlice... če ga pa ze kupim - potem ne rabim njiihovega boxa.. ampak me "upalijo" za še eno aplikacijo (2€)

sem pisal mail.. mi je lažje.. pa da vidmo
Ničesar ne boš dosegel, ker T-2 v ponudbi nima Android boxov (razen za kabelsko). Lahko bi šli toliko na roko, da ti aplikacije na lastnem boxu ne bi zaračunavali... pa še v to dvomim. HBO Max aplikacija za njihove "neumne" boxe še ne obstaja (če sploh kdaj bo).

Sicer pa ukinitev videoteke ni želja od T-2 (ali kateregakoli drugega operaterja). HBO želi uporabnike preseliti v svoj app... in ko (če) bo masa uporabnikov dovolj velika, bodo v celoten posel z operaterji prekinili in se na ta način znebili posrednikov (ter provizij). Enako želi storiti tudi Voyo... in verjetno vsak ponudnik video vsebin (pač trend trenutno kaže v to smer... Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV+, Amazon Prime, itd itd.).
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Se pravi T2 prodaja preko sebe neko storitev, katere na svoji opremi ne more ponuditi. Zanimivo. Sam imam obe optiki v bajti, pri T2 me drži samo kvalitetna TV aplikacija za vse platforme, ostalo je pa polom. Ponudba glede na ceno, programske sheme, itd. Rabili bi eno konkretno prevetritev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Iz njihovega stališča ti prodajajo možnost ogleda TV programov... možna aktivacija HBO Max aplikacije (če imaš primeren TV, box, telefon, tablico) je le dodaten bonus :)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Naročnina na HBO max katero računajo, vsebuje še kej drugega od tistih 5 programov. In tega ti ne ponudijo oz. ne omogočijo. Cena pa tak enaka kot direkt pri HBO. Če bi blo kej cenej bi še rekel, tako pa NO GO, nateg.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Iz njihovega stališča ti prodajajo možnost ogleda TV programov...
ne mores rect “moznost” ogleda, ce imajo pa cel paket tako poimenovan “Oranzni + HBO”.. torej ga aktivno trzijo, z njim lovijo (ok so me ujeli) nove stranke.. torej to zavestno prodajajo/oglasujejo.. to zame ni “bon” v smislu “aha pa v nasem paketu in na nasi opremi vam bo poleg vsega delal se HBO”.

bom videl.. optika v bajti je itak telekomova - T2 vezava mi potece cez ene pol leta.. trenutno so dragi (75€+).. tko da ce bodo tole mutili - so na odstrelu.

drgac pa ja - app jim dela super - povsod kar sem v roke prijel
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.818
2.081
113
optika v bajti je itak telekomova - T2 vezava mi potece cez ene pol leta.. trenutno so dragi (75€+).. tko da ce bodo tole mutili - so na odstrelu.

drgac pa ja - app jim dela super - povsod kar sem v roke prijel

Kolikor sem jaz gledal, sem pri vseh ponudnikih na isti ceni, ko poteče vezava. Sem kaj spregledal?

Kar se tiče TV aplikacije pa ja, če ne rabiš tvboxa, je škoda da ti ga ne odbijejo od cene. To da pa imajo TV app, ki dela do potankosti enako kot tvbox je pa zelo velik plus in ker ga že imajo, je preskok do pravega android tvboxa minimalen, ne vem kaj čakajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: map in ncnifrej

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Kolikor sem jaz gledal, sem pri vseh ponudnikih na isti ceni, ko poteče vezava. Sem kaj spregledal?

Kar se tiče TV aplikacije pa ja, če ne rabiš tvboxa, je škoda da ti ga ne odbijejo od cene. To da pa imajo TV app, ki dela do potankosti enako kot tvbox je pa zelo velik plus in ker ga že imajo, je preskok do pravega android tvboxa minimalen, ne vem kaj čakajo.
Jest nočem, da mi ga od cene odbijajo, lahko bi bla možnost vrnitve boxa in brezplačno 1x TV app, pa je zadeva rešena.