Svetilke

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.661
151
63
Svetilka je OK, mislim pa, da se ti splača dodati še tiste 4 $ za convoy C8, ki ima boljši driver pa verjetno še kaj drugega. Strinjali se bodo z mano, da se te splača vzeti Sanyo 18650 baterije in Miler polnilnik (ML-101 ali ML-102 ali ML-103). Če bereš za nazaj, boš brez problema vse našel.

LP
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Ja, če je boljši driver ni problema 4$. Zato pa sem prosil za pomoč, ker se na te driverje in podobne zadeve res ne spoznam.

Vendar sedaj ko brskam po dx.com mi iskalnik nič ne najde pod convoy C8. Si imel kaj takega v mislih:

http://dx.com/p/ultrafire-c8-t6-cree-xm-l-t6-800lm-5-mode-white-led-flashlight-1-x-18650-110264

Do sedaj sem vse naročal samo preko dx.com in pa Focalprice. Na drugih straneh nisem registriran. No če je kaka dosti boljša ponudba al pa roba, bi se seveda tudi registriral na drugi strani.

lp
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.661
151
63
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
tole je imel v mislih


Potrjujem
smile-1.gif
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Ja, hvala. Saj sem kasneje opazil. S te strani še nisem naročal in nisem registriran. So zanesljivi? Se da plačat s PayPal?

lp
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
So mi dali tracking, pa bi moral potem še refferal number napisat, ki pa je nimam.
Tako da ne morem preverit, kje je paket.
Si ti kaj preverjal kdaj prek trackinga, kje se nahaja, ali si nisi dal dela s tem? Skratka, odgovorili še niso kaj je s tem refferal number. Sem pribal št naročila vnest, pa ni prava...
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Naročeno - hvala za pomoč. Vendar sem v izogib težavam (da ne bi presegel meje in plačal dodatno davka) naročil svetilko, baterije in polnilec pa bom jutri. Ali pa mogoče dobim kje pri nas ugodno to baterijo in ponilec?

lp
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.472
-8.417
113
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
So mi dali tracking, pa bi moral potem še refferal number napisat, ki pa je nimam.
Tako da ne morem preverit, kje je paket.
Si ti kaj preverjal kdaj prek trackinga, kje se nahaja, ali si nisi dal dela s tem? Skratka, odgovorili še niso kaj je s tem refferal number. Sem pribal št naročila vnest, pa ni prava...
Včasih malo traja da tracking prime. Po ene 3 dneh skoraj vedno že deluje.

Citat:
Uporabnik ganges pravi:
Naročeno - hvala za pomoč. Vendar sem v izogib težavam (da ne bi presegel meje in plačal dodatno davka) naročil svetilko, baterije in polnilec pa bom jutri. Ali pa mogoče dobim kje pri nas ugodno to baterijo in ponilec?

lp
Pri nas tega ne boš dobil. Žal. Za ene 10€ več kot pri kitajcu dobis podobne baterije in ok, a žal počasen polnilc.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
No kul, danes je 3 dni, pa da vidimo, a bo jutri delovalo
smile-1.gif

Potem pride v roku 10-14 delovnih dni, tako kot pravijo?
 

ganges

Pripravnik
4. nov 2012
160
0
16
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:

Pri nas tega ne boš dobil. Žal. Za ene 10€ več kot pri kitajcu dobis podobne baterije in ok, a žal počasen polnilc.

Ok. Kaj je potem sedaj dobro kak dan počakat, ko sem oddal naročilo za svetilko ali lahko oddam takoj še drugo za baterije in polnilec? Da ne bodo zapakirali v en komplet in bo preseglo 30$ pa da potem še kaj plačam zraven.

lp
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.472
-8.417
113
Citat:
Uporabnik ganges pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:

Pri nas tega ne boš dobil. Žal. Za ene 10€ več kot pri kitajcu dobis podobne baterije in ok, a žal počasen polnilc.

Ok. Kaj je potem sedaj dobro kak dan počakat, ko sem oddal naročilo za svetilko ali lahko oddam takoj še drugo za baterije in polnilec? Da ne bodo zapakirali v en komplet in bo preseglo 30$ pa da potem še kaj plačam zraven.

lp
Ostalo naroči čez 3-4 dni(ko prvo pošilko že dajo na pošto)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.661
151
63
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Odvisno od pošte. Ko enkrat dejansko odpošlejo iz HK, je zadeva v okoli 7 dnevih pri nas.

Jaz sem neke zadeve pri fasttechu naročil 7. februarja, poslano naj bi bilo 19. februarja, vendar še do danes zadeve nisem prejel. Morda pa bom jutri.
smile-1.gif
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Meni so poslali mail, da so 15ga marca odposlali. Pa da vidimo, koliko se bo vleklo
smile-1.gif

Aja, da ti niso kaj na carini zadržali mogoče?
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.661
151
63
Ja, možno bi bilo, da bi naši raziskovali in založili, ampak vrednost paketa je 6 $. Nele malenkosti in vžigalnik (Zippo fejk). Vsaj za carinjenje ne pride v poštev, razen če so zamenjali vžigalnik za kak super duper Zippo.
smile-1.gif