Svetilke

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Orenk komadi tele baterije. Končno po enem mesecu prispeli obe, sedaj čakam samo še na polnilec.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.643
113
Pri KD imaš garancijo, da se kvaliteta kar naenkrat ne bo spremenila. Pač "znamka" od štacune. Je pa v osnovi vse isto.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
OK, očitno se nagibaš k KD,če prav razumem. Eno Ultrafire imam, pa ne gre not zaščitena 18650. Če bom imel krompir, bo v KD šla.
smile-1.gif



Kdaj bo XM-L2 v prodaji? Če si slučajno kaj zasledil.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.643
113
Prodaja se že, ampak le sami emiterji. Na zvezdicah naj bi jih začeli prodajati v februarju.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
@jest5, tukaj:
http://kaidomain.com/Category.286

Je več vrst, ene imajo 3-mode, ene 5-mode, ene OP, ene SMO reflektor. To mi je seveda vse jasno.

Ampak nekatere so Ultrafire, druge pa KD. S katerimi imajo ljudje boljše izkušnje?

Kot si verjetno že videl, čakam na to KD 2 komentarja sta več kot pozitivna
smile-1.gif


SMO? Kot Smooth alu za lepši odboj svetlobe?
d055.gif
OP?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.643
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
SMO? Kot Smooth alu za lepši odboj svetlobe?
d055.gif
OP?
Smooth ter orange peel.
OP ima lepši snop, ker se svetloba bolj razprši. Ni ostrih mej med svetlim in temnejšim delom snopa. Izgubiš pa nekaj lm v primerjavi s SMO
wink-1.gif
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.643
113
Seveda sveti malo dlje. Ravno zaradi tega, ker je pri OP malo več izgub na reflektorju(del svetlobe se odbije nazaj v luč). Je pa zato OP dosti bolj uporaben
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.643
113
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
@jest5, tukaj:
http://kaidomain.com/Category.286

Je več vrst, ene imajo 3-mode, ene 5-mode, ene OP, ene SMO reflektor. To mi je seveda vse jasno.

Ampak nekatere so Ultrafire, druge pa KD. S katerimi imajo ljudje boljše izkušnje?
Btw, ravnokar sem na KD za cele 5,2$ dobil 501b lučko z SSC P7 LEDico. Občasno se splača poškiliti na clearance rubriko
grin1.gif

(izdelka ni več tam, ker so že razprodali). Glede na to, da je tole čisti flood, bo super kot dodatna luč na beciklu
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Srečo si imel.
Predvsem pa se sprašujem, kako sploh pomislijo, da prodajo kaj takega za tako majhen denar. Res ne vem, od kje jim dobiček. Kljub ceneni delovni sili, bemumast, material je treba kupit, LED emitor tudi, nekdo mora sprejemat naročila, in nest na pošto, kupit kuverto, plačat poštino...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Le primer, da vidiš, kak je eur podcenjen pri "nas". 1eur je mnogo več vreden, kot smo navajeni oz. si mislimo.
wink-1.gif


nekdo mora sprejemat naročila, in nest na pošto, kupit kuverto, plačat poštino... Vse to naredi eden, da sem čimveč prihrani.
wink-1.gif
Ne pa tak ko pri nas....
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.643
113
Citat:
Uporabnik Bajkman pravi:
Srečo si imel.
Predvsem pa se sprašujem, kako sploh pomislijo, da prodajo kaj takega za tako majhen denar. Res ne vem, od kje jim dobiček. Kljub ceneni delovni sili, bemumast, material je treba kupit, LED emitor tudi, nekdo mora sprejemat naročila, in nest na pošto, kupit kuverto, plačat poštino...
No P7 LEDic že nekaj časa ne delajo več. Jih je nadomestila Z7. Sedaj se pucajo zadnje zaloge.
wink-1.gif


btw, tule bodo v kratkem imeli 2urno promocijo, 25-50% znižanje za lepo količino izdelkov. Med drugim tudi nekaj brand name zadev.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Jaz bi želel kupiti Ultrafire HD 2010 in sem že precej gledal, pa je povsod okrog 40 $. Našel sem tudi za 35 $, idelano pa bi bilo, da bi bila pod 30 $ (22 EUR) zaradi carinikov. Je sploh možno, da bi bila pod 30 $?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Samo pol nisi naredil nič. Imel boš ogromno luč, ki bo svetila razmeroma kratek čas.
Če misliš biti na AA baterijah, si raje omisli nekaj takega Dela na 3xAA, 26650 in za adapterjem tudi na 18650. Danes in jutri imaš še 10% popusta s kodo "gotech"

tukaj notri gredo potem navadne oz polnilne AA baterije, ali spet kake posebne?
svetilnost, robustnot ter čast svetenja v primerjavi ledlenser P7/T7 ?

Evo dobil tole čudo
cheer.gif

Najprej si morem sam seb dat eno pljesko, ker ne vem zakaj sem misli, da so tamale (aaa) baterije
bonk.gif
No pričakoval sem manšo baterijo:)
V njo NE pašejo Lidlove Tronic polnilne baterije, ker so predebele. Pašejo pa GP in Eneloop.
V primerjavi z LedLenser T/P7, je malenkost višja in dost debelejša.
Po hitrem testu svetilnosti se mi zdi, da v dolžino neseta približno enako. Je pa Aurora boljša, ker kljub fiksnemu fokusu nese "enako" daleč, vendar tudi veliko širše.
Robustnost je tudi kr tam nekje. Je tudi Aurora narejena iz kr debelega aluminija vrjetno. Navoji imajo tesnila in so namaščeni.
Ima več možnosti svetenja in utripanja.
Vložek za baterije je pa res kitajski. Bela plastika s plehki na koncu. LedLenser ima tukaj vsaj na otip bolj kvalitetno plastiko in pozlačene kontakte.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.767
-8.643
113
Promocija
Se najde tudi kaj zanimivega.(kdor misli kaj nabaviti, naj naredi rezervacijo, ker se jim bo ob akciji kot zadnjič stran sesipala zaradi navala)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri