Sveta krava je zaklana

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Spomnim se, da je Niglu Menslu enkrat 5 metrov pred ciljem zmanjkalo bencina in ni zmagal.
crazy1.gif

Drgač je bil dobr dirkač, brko. Tu se NigelM in Nigel M. razlikujeta (en nima brkov. Kar se dirk tiče, ne vem
grims-1.gif
).
A v podpisu pa ne znaš prav nicka napisat?
Ne.
smile-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik softi pravi:
pol se ga đe dobr spomnim brez wikipedie.

še zmer pa ne vem zakaj nick glih po njemu in v čem sta si podobna..mogoče mu je idol.

Najbrž sem kdaj goreče navijal zanj, kaj se ti zdi?
A se za uporabnika Gretzky in The Red Devil tudi kdaj vprašaš zakaj tak nick?

Jaz po tvojem sklepam, da ne maraš pr00na, recimo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.414
15.391
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Podforum politika, jaz sem dejal da je Zoki nekje uporabil političen konstrukt kot izgovor, ti si dejal, da to počnejo bolj ali manj vsi (ta "desni", kakopak), samo on ne in da se mi opravičiš, če ti dokažem nasprotno, kar tudi sem, ti pa se kljub vsemu nisi želel opravičiti ampak si mutil kar nekaj v tri dni dalje. Opravičilo pa ni opravičilo, če se opravičuješ kar tako, da sploh ne veš zakaj se, ker se tako opravičiš samo zato, da pač se. To pač ni point opravičila.

Res je, sedaj se spomnim. Uporabil je besede politični konstrukt za neko zadevo, za katero na kilometer daleč vidiš, da je zlagana. Ni koli pa ni uporabil te besedne zveze za eno edino resno ovadbo, ki je vložena proti njemu (ostalih 9 Jazbinškovih ovadb pač nimam za resne). Zato opravičilo vzamem nazaj.

Lej, dol mi visi...samo se mi zdi pa glupo da nekaj rečeš ("jankovič ni nikoli tega rekel") in da se mi opravičiš če temu ni tako, dokažem ti lepo z linkom do članka, kjer citirajo Jankoviæa, ti pa, kot vedno, spet neki zabluziš. Sej je ql.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Mansell je bil znan tudi po tem da je bil bajs, in so zato morali prirejat dirkalnik oz skoljko.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
praviš da 85 ni bilo vize za francijo?

To pa ne vem - vem, da je sedaj ni. Kot smo, očitno, že ugotovili, so jo Francozi uvedli nekje sredi osemdesetih. Kasneje - že skoraj na koncu, se spominjam, so jo uvedle še nekatere druge države, resno pa je o tem razmišljala celo Nemčija, ki bi jo verjetno tudi uvedla, če YU ne bi šla v franže.
Bo držalo.
Jst pa lahko še povem, da je bila konec l. 1991 in v začetku 1992 viza za Francijo še potrebna.
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Kaj pa od 45 do 90. To me zanima.
Od 70 pa do sredine 80-tih vize za Francijo ni bilo, kaj pa je bilo prej pa ne vem.
Se pa spomnim da je za Grčijo v tem času bila.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.470
2.788
113
v lokalni ostariji
softi to pa ni nč nouga...


drugač pa kot je razbrati so bila različna obdobja "zaželjenosti" potnih listov...

kar je pa konc koncev za 50 let zgodovine normalno...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.470
2.788
113
v lokalni ostariji
ideja je bila ok, v sistemu je dosti ljudi živelo bolje... pa čeprav ni imelo na dohvatu ruke 1000000 gadgetov ki jih ipak ne potrebuje...

a veš kaj je najhuj.

učasih so 2 let čakal na fičkota ki so ga kupili s KEŠOM!

zdej 8 let plačuješ lizing za kliota...