Sveta krava je zaklana

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.573
8
38
za francosko vizo v zagrebu (tam nekje na hribčku je bila ambasada ) sem se vedno grebel ,da sem dobil za tri mesece in več vhodov (ponavadi so ti dali samo za enkraten vhod v FRA)
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik softi pravi:
A madmitcha si kaj videl?

On ni imel potnega lista, ampak brodarsku kjižicu.
grin1.gif


Ne vem, če še imam kje pasoš, ampak sem skoraj 100%, da leta 88 ni bila potrebna viza za Berlin.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Okoli leta 1980 sem bil večkrat v Franciji. Večinoma z letalom, enkrat pa z avtobusom. Na Francosko-Italijanski meji sem želel za spomin dobiti žig v pasoš, pa so me samo zabodeno gledali. Seveda ni bilo nobene vize. V Evropi sem potreboval vizo samo za na Ciper, pa še to so dajali na letališču. V Grčiji nisem bil.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.417
15.393
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Me zanima če se bo softi opraviču
grin1.gif

Hjaaa,...to je bolj tako tako na temu forumu...talk is cheap pravijo pa to ampak še ko ostane samo ta "talk" se zna zgodit, da ne bo nič iz tega.... Tudi meni je bizi dolžan eno opravičilo pa kar ni in ni nič od tega. Ampak pri njemu me to niti malo ne preseneča, softi bo pa že pokazal kako se je odločil
grin1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zdej vidim zakaj me ogovarjate..nisem niti gledal, še manj si zapomnil

NIGELM, SE TI ISKRENO OPRAVIČUJEM ZA OBSOJANJE ZAVAJANJA GLEDE VIZ. MENIL SEM, DA NAKLADAŠ, A SE JE IZKAZALO DRUGAČE. SE OPRAVIČUJEM.

btw
zakaj zdej eni trdite, da ni bilo viz itd. sej ma model vizo v pasošu? a jo je poanredil? ne bi rekel. a se je režim viz določal dnevno, tedensko?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Me zanima če se bo softi opraviču
grin1.gif

Hjaaa,...to je bolj tako tako na temu forumu...talk is cheap pravijo pa to ampak še ko ostane samo ta "talk" se zna zgodit, da ne bo nič iz tega.... Tudi meni je bizi dolžan eno opravičilo pa kar ni in ni nič od tega. Ampak pri njemu me to niti malo ne preseneča, softi bo pa že pokazal kako se je odločil
grin1.gif

še tebi. mekani k zajebe, se opraviči.

če ne bo za Nigla dovolj, bom dal še v podpis.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.417
15.393
113
calm down
tongue-1.gif


V podpis ga pa kar daj, ga že dolgo nisi posodobil
grims-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik softi pravi:
zdej vidim zakaj me ogovarjate..nisem niti gledal, še manj si zapomnil

NIGELM, SE TI ISKRENO OPRAVIČUJEM ZA OBSOJANJE ZAVAJANJA GLEDE VIZ. MENIL SEM, DA NAKLADAŠ, A SE JE IZKAZALO DRUGAČE. SE OPRAVIČUJEM.

btw
zakaj zdej eni trdite, da ni bilo viz itd. sej ma model vizo v pasošu? a jo je poanredil? ne bi rekel. a se je režim viz določal dnevno, tedensko?
nahrung002.gif


EDIT: ni treba dati v podpis. Da se javno opravičiš podpovprečnežu, pičkici, lažovčini jedni desničarski, malemu vase zaverovanemu meščanskemu teletu............. mi povsem zadošča. Opravičilo sprejeto.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Tudi meni je bizi dolžan eno opravičilo pa kar ni in ni nič od tega.

Sicer sem že pozabil zakaj, se ti pa vseeno globoko opravičujem, mea culpa, mea maxima culpa. Zadostuje?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
da si meščansko tele..nisem rekel..bi prej rekel predmestno..a ni tko?
podpovprečnež..nima veze s tem..in vztrajam
[cenzura]..kle sem pozabil v čem je bila fora..
lažnivec..to sem se opravičil
da si desni..stojim za tem
da si mali..hm..kaj sem s tem hotel povedat, če sem kdaj napisal..no..se opravičujem, če sem napisal..k mali pa res nisi.

bo ok?
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik softi pravi:
da si meščansko tele..nisem rekel..bi prej rekel predmestno..a ni tko?
podpovprečnež..nima veze s tem..in vztrajam
[cenzura]..kle sem pozabil v čem je bila fora..
lažnivec..to sem se opravičil
da si desni..stojim za tem
da si mali..hm..kaj sem s tem hotel povedat, če sem kdaj napisal..no..se opravičujem, če sem napisal..k mali pa res nisi.

bo ok?

A bi ti res rad, da ti citiram vse žaljivke, ki si mi jih namenil? Ker napisal sem samo nekaj najmilejših.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.417
15.393
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Tudi meni je bizi dolžan eno opravičilo pa kar ni in ni nič od tega.

Sicer sem že pozabil zakaj, se ti pa vseeno globoko opravičujem, mea culpa, mea maxima culpa. Zadostuje?

Podforum politika, jaz sem dejal da je Zoki nekje uporabil političen konstrukt kot izgovor, ti si dejal, da to počnejo bolj ali manj vsi (ta "desni", kakopak), samo on ne in da se mi opravičiš, če ti dokažem nasprotno, kar tudi sem, ti pa se kljub vsemu nisi želel opravičiti ampak si mutil kar nekaj v tri dni dalje. Opravičilo pa ni opravičilo, če se opravičuješ kar tako, da sploh ne veš zakaj se, ker se tako opravičiš samo zato, da pač se. To pač ni point opravičila.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Mensezdi, da za zahodni del. Vzhodni je bil itaq pod DDR, čez katero si se pripeljal do njega.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Podforum politika, jaz sem dejal da je Zoki nekje uporabil političen konstrukt kot izgovor, ti si dejal, da to počnejo bolj ali manj vsi (ta "desni", kakopak), samo on ne in da se mi opravičiš, če ti dokažem nasprotno, kar tudi sem, ti pa se kljub vsemu nisi želel opravičiti ampak si mutil kar nekaj v tri dni dalje. Opravičilo pa ni opravičilo, če se opravičuješ kar tako, da sploh ne veš zakaj se, ker se tako opravičiš samo zato, da pač se. To pač ni point opravičila.

Res je, sedaj se spomnim. Uporabil je besede politični konstrukt za neko zadevo, za katero na kilometer daleč vidiš, da je zlagana. Ni koli pa ni uporabil te besedne zveze za eno edino resno ovadbo, ki je vložena proti njemu (ostalih 9 Jazbinškovih ovadb pač nimam za resne). Zato opravičilo vzamem nazaj.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
če se ti da...men je vseen..

jaz sem se opravičil za en set..če bi rad več..povej

Kaj to misliš glede čivave, parcele itn?
evil.gif

Mar misliš, da meni ni že nekaj časa jasno, da je softi izbrskal mojo identiteto, kraj bivanja itd?

Če je to naredil za stardeca, zakaj ne bi še zame? Saj ne, da bi bili moji podatki kaj posebej tajni (kar nekaj članov foruma me pozna); ampak, da se gre(sta) toliko obremenjevat zaradi "švabobranca" in osebe, ki "bi švabi tiča cuzal" - to mi pa res ne gre v glavo.

Get a life.