Sveta krava je zaklana

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Ni fora v identiteti.
roza.gif


Katera, vsaj mene, ne zanima spljoh.
evil.gif
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Se spomnim, da nam je čisto na koncu kar nekaj evropskih držav uvedlo vizume. Celo Nemčija bi ga skoraj.
Sicer pa je ugoslavija imela na Zahodu ugled le zato, ker je bila najbolj odprta vzhodna država. S padcem železne zavese se je ta prednost izničila.
Skozi osemdeseta je ugled jugoslavije naglo padal. Tudi zaradi incidentov, kot je bilo streljanje na konzulatu v Sidneyu, streljanje na italijanske ribiče, zaradi Abu Abbasa in podobnih tičev...
Kar se vizumov tiče smo v splošnem sedaj veliko na boljšem, je pa res, da je tisti, ki veliko potuje v Rusijo, bil na boljšem prej.
Vseeno pa ne razumem ljudi, ki še danes verjamejo mitom, ki so nam jih servirali v YU. Enemu čobanu v Šumadiji si itak lahko prodal karkoli, ampak tisti, ki so samo malo nos pomolili na zahod so takoj videli kam pes taco moli.
Še resnična zgodba. Učiteljica je v šoli razlagala o gnilem kapitalizmu in raju za delavce v naši domovini. Trinajstletna deklica pa je dejala: "Jaz sem bila na Švedskem in videla, da tam, v kapitalizmu, delavci veliko bolje živijo kot pri nas." Seveda so še isti dan morali starši na zagovor v šolo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:

Še resnična zgodba. Učiteljica je v šoli razlagala o gnilem kapitalizmu in raju za delavce v naši domovini. Trinajstletna deklica pa je dejala: "Jaz sem bila na Švedskem in videla, da tam, v kapitalizmu, delavci veliko bolje živijo kot pri nas." Seveda so še isti dan morali starši na zagovor v šolo.

Eni ste živeli v zares čudnih okoljih. So jo odpeljali na Goli otok?

BTW, na Švedskem tudi ni bilo z rožicami postlano. Sosed je imel tam podjetje, 10-15 zaposlenih, pa je en jebeštrga pravil skupaj.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
če se ti da...men je vseen..

jaz sem se opravičil za en set..če bi rad več..povej

Kaj to misliš glede čivave, parcele itn?
evil.gif

Mar misliš, da meni ni že nekaj časa jasno, da je softi izbrskal mojo identiteto, kraj bivanja itd?

Če je to naredil za stardeca, zakaj ne bi še zame? Saj ne, da bi bili moji podatki kaj posebej tajni (kar nekaj članov foruma me pozna); ampak, da se gre(sta) toliko obremenjevat zaradi "švabobranca" in osebe, ki "bi švabi tiča cuzal" - to mi pa res ne gre v glavo.

Get a life.

zdej se pa ti opraviči.

1 nisem nič brskal
2. nič ne vem
3. boli me
4 bolel me bo
5. zajebal si
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
če se ti da...men je vseen..

jaz sem se opravičil za en set..če bi rad več..povej

Kaj to misliš glede čivave, parcele itn?
evil.gif

Mar misliš, da meni ni že nekaj časa jasno, da je softi izbrskal mojo identiteto, kraj bivanja itd?

Če je to naredil za stardeca, zakaj ne bi še zame? Saj ne, da bi bili moji podatki kaj posebej tajni (kar nekaj članov foruma me pozna); ampak, da se gre(sta) toliko obremenjevat zaradi "švabobranca" in osebe, ki "bi švabi tiča cuzal" - to mi pa res ne gre v glavo.

Get a life.

zdej se pa ti opraviči.

1 nisem nič brskal
2. nič ne vem
3. boli me
4 bolel me bo
5. zajebal si

Se nimam kaj opravičevat, a sem s čim užalil? Lahko samo napišem, da tega ne morem dokazat - kar je res; in da je nekaj indicev, zaradi česar v to verjamem.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
užalil si me, ker si rekel da sem izbrskal, izvohal...neki pač..tvojo identiteto.

zakaj si me užalil?

če bi em zanimalo, bi te vprašal direkt. neko brskanje pa ne vem kaj je men pod nivojem. nerazrivanje razumem kot željo po ne vtikanju v rl in to spoštujem.

ti si me pa označil za mravljinčarja..vtaknem nos in zaugam dokler ne pozauga,m tvoje identitete.

indici so ti slabi, ker nisem ne vohal, ne brskal, niti koga vprašal, niti mi je kdorkoli povedal. se ne pogovarjam o tebi nikjer. sploh pa veš, da mam probleme nekje drugje in mi ti nisi zanimiv.

užalil si me torej zato, ker si me označil za...in misliš da sem....

ok?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
aja...še neki

če bi imel identiteto ne vem zakaj se vsakič, ko te srečam kle vprašam..

od kje ta NigelM

ker
Nalim je bil Milan..in NagileM ni Nalim..in ...od kje mu nick
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik softi pravi:
užalil si me, ker si rekel da sem izbrskal, izvohal...neki pač..tvojo identiteto.

zakaj si me užalil?

če bi em zanimalo, bi te vprašal direkt. neko brskanje pa ne vem kaj je men pod nivojem. nerazrivanje razumem kot željo po ne vtikanju v rl in to spoštujem.

ti si me pa označil za mravljinčarja..vtaknem nos in zaugam dokler ne pozauga,m tvoje identitete.

indici so ti slabi, ker nisem ne vohal, ne brskal, niti koga vprašal, niti mi je kdorkoli povedal. se ne pogovarjam o tebi nikjer. sploh pa veš, da mam probleme nekje drugje in mi ti nisi zanimiv.

užalil si me torej zato, ker si me označil za...in misliš da sem....

ok?

Izbrskal si identiteto stardeca - komu je sedaj kaj pod nivojem?
Si pa hudo občutljiv, a opravičiti se ti nimam zakaj, niti (v nasprotju s teboj) kakega opravičila - ali celo spremembo mnenja (tega očitno nisi spremenil) - nisem javno obljubljal.

Drži pa, da zapisanega ne morem dokazati in da sem te obtožil brez dokazov.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:

Še resnična zgodba. Učiteljica je v šoli razlagala o gnilem kapitalizmu in raju za delavce v naši domovini. Trinajstletna deklica pa je dejala: "Jaz sem bila na Švedskem in videla, da tam, v kapitalizmu, delavci veliko bolje živijo kot pri nas." Seveda so še isti dan morali starši na zagovor v šolo.

Eni ste živeli v zares čudnih okoljih. So jo odpeljali na Goli otok?

BTW, na Švedskem tudi ni bilo z rožicami postlano. Sosed je imel tam podjetje, 10-15 zaposlenih, pa je en jebeštrga pravil skupaj.

glej, zgodba je resnična.
Poanta pa ni, da na Švedskem se ljudem ne more zalomiti, pač pa, da so v tistih časih navadni ljudje tam bolje živeli kot pri nas. Lahko verjameš, lahko pa sam sebe prepričuješ o nasprotnem. Po želji.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
praviš da 85 ni bilo vize za francijo?

To pa ne vem - vem, da je sedaj ni. Kot smo, očitno, že ugotovili, so jo Francozi uvedli nekje sredi osemdesetih. Kasneje - že skoraj na koncu, se spominjam, so jo uvedle še nekatere druge države, resno pa je o tem razmišljala celo Nemčija, ki bi jo verjetno tudi uvedla, če YU ne bi šla v franže.
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Spomnim se, da je Niglu Menslu enkrat 5 metrov pred ciljem zmanjkalo bencina in ni zmagal.
crazy1.gif

Drgač je bil dobr dirkač, brko. Tu se NigelM in Nigel M. razlikujeta (en nima brkov. Kar se dirk tiče, ne vem
grims-1.gif
).
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
To se ne spomnim, se pa spomnim, da je Hillu (ki ga nikoli nisem maral) s popolnoma nekonkurenčnim avtom (mislim, da je bil Arrows) v zadnjem krogu v vodstvu crknil avto. Bi ga šel kar čez cilj porinit.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Abraham pravi:
Spomnim se, da je Niglu Menslu enkrat 5 metrov pred ciljem zmanjkalo bencina in ni zmagal.
crazy1.gif

Drgač je bil dobr dirkač, brko. Tu se NigelM in Nigel M. razlikujeta (en nima brkov. Kar se dirk tiče, ne vem
grims-1.gif
).
A v podpisu pa ne znaš prav nicka napisat?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Meni je bil faca, tak odbit, nepredvidljiv. Nikoli nisi vedel, kdaj bo naredil kakšno traparijo.