SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
248
-302
28
IN kaj na svetu dogaja? Da so avti narejeni za 80kkm? To je danes standard? Še Yugota 45 sem vozil do 120kkm, prodal sem ga pa ker se mi ni z tefloni dalo zajebavat, da bi jih zamenjal. Štekaš? Yugota 45, največji šrot v zgodovini sveta.
Ja in kaj ti ni jasno! Razumem, da si malo bolj počasen, no saj boš štekal čez čas:valjamse:
Eni ste očitno še vedno v času Yugotov:fredi:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: BojanP in jest5

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
248
-302
28
A je to alter od Borga? Grem levo jajco stavit, da je.
Ko bi ti le imel jajca :valjamse: pazi da ne izgubiš še tisto kar imaš.

Za koga me boste še proglasil. Ja, sem alter od bojana, ježka, kameleončija, kalbota, goloba, trumpa pa še od koga.
Eni imate že mokre sanje o meni očitno :zaljubljen:
Ne potrebujem jaz alter nickov kot očitno imate nekateri te izkušnje jaz sem že povedal kdo sem bil, če bi brali za nazaj tako da se ne bom ponavljal.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: BojanP in jest5

darlev

Fizikalc
18. apr 2008
686
59
28
Ljubljana
Ne boste verjel.
Danes imel stranko in pogovor nanesel na to uglavnem da se mu zadnje case vse kvari od tv, telefona do avta. Zacel razlagati o avtu da je pred cirka dvema mesecema kupil novega in ga imel po 10 dneh ze na servisu ker naj bi zacel trest. Dobil iz servisa avto po 43 dneh (naj bi bil problem software rekli na servisu) No po 14 dneh od servisa je avto spustil duso in jih pustil na cesti ko so se peljali na dopust (ni vec prizgal). Sedaj dali nek zahtevek za novega oziroma vracilo denarja in cakajo odgovor….

Kdo ugane kateri avto je to….. :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in tony
Ne boste verjel.
Danes imel stranko in pogovor nanesel na to uglavnem da se mu zadnje case vse kvari od tv, telefona do avta. Zacel razlagati o avtu da je pred cirka dvema mesecema kupil novega in ga imel po 10 dneh ze na servisu ker naj bi zacel trest. Dobil iz servisa avto po 43 dneh (naj bi bil problem software rekli na servisu) No po 14 dneh od servisa je avto spustil duso in jih pustil na cesti ko so se peljali na dopust (ni vec prizgal). Sedaj dali nek zahtevek za novega oziroma vracilo denarja in cakajo odgovor….

Kdo ugane kateri avto je to….. :)
vag grupa?