SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.854
2.673
113
Prstek na dol sem ti potalal šele po tistem, ko si mi ga ti potalal. Nikoli prej nikomur nisem dal prsta na dol. Podjebavat si me pa začel tudi ti prvi, ko sem napisal da sem zadovoljen z peugeoti. Očitno te je to zmotilo sicer ne vem zakaj. Tako da očitno je da imaš velike probleme sam s sabo in s tem vilijem. Nimam pa nobenega alter nicka kar lahko potrdijo moderatorji.
To si se pa kar lepo zlagal. Saj veš da je na forumu sledljivost za nazaj? In sem šel pogledat.

Ti si mi potalal 4 dislike v nedeljo med 22:21 in 22:38 (od tega tri na čisto neprovokativne prispevke). Jaz sem ti potem ob 23:08 vrnil s prvim dislikom namenjenemu tebi. Toliko o tem kdo je komu prvi.

Sem šel tudi pregledat temo zadnjih 10 strani in do tvoje provokacije namenjeno meni na zadnji strani, niti enkrat ne odgovarjam tebi oziroma te provociram. Je pa veliko mojih prispevkov v tej temi odgovor provokacijam uporabnika viliam, ker če me bo kdo žalil in provociral mu pa ne bom ostal dolžen. In tudi ti si prvi začel provocirat in žalit mene.

Če pa komu ni všeč moje mnenje da je Peugeot Puretec najslabši motor, ki je naprodaj pri nas zadnjih 10 let potem mu pa ne morem pomagat.

sky – kopija.JPG




sky2 – kopija.JPG
 

Sky

Pripravnik
28. sep 2021
73
-106
8
To si se pa kar lepo zlagal. Saj veš da je na forumu sledljivost za nazaj? In sem šel pogledat.

Ti si mi potalal 4 dislike v nedeljo med 22:21 in 22:38 (od tega tri na čisto neprovokativne prispevke). Jaz sem ti potem ob 23:08 vrnil s prvim dislikom namenjenemu tebi. Toliko o tem kdo je komu prvi.

Sem šel tudi pregledat temo zadnjih 10 strani in do tvoje provokacije namenjeno meni na zadnji strani, niti enkrat ne odgovarjam tebi oziroma te provociram. Je pa veliko mojih prispevkov v tej temi odgovor provokacijam uporabnika viliam, ker če me bo kdo žalil in provociral mu pa ne bom ostal dolžen. In tudi ti si prvi začel provocirat in žalit mene.

Če pa komu ni všeč moje mnenje da je Peugeot Puretec najslabši motor, ki je naprodaj pri nas zadnjih 10 let potem mu pa ne morem pomagat.

Poglej priponko 89254



Poglej priponko 89255
Ja lahko da sem ti kakšnega potalal že kakšno minuto prej, ker si pljuval čez peugeote že par dni prej. Tako da karkoli si dobil si premalo dobil. In ne govori da nisi provociral na vsak post ki je bil v zvezi z peugeoti. Ti provociraj koga drugega mene ni treba in ne izmišljuj si da vse te provokacije niso letele tudi name.
Ti pa marsikaj ni jasno, ker si očitno nepismen, ker nikoli nisem rekel da so puretech mašine dobre. Jaz sem samo rekel da nikoli nisem imel nobenih problemov z peugeoti. Nobeden od teh pa ni imel purtech mašine. Toda ti tega očitno ne dojameš in vedno podjebavaš vse ki karkoli rečejo o peugeotih. Konec koncev mi pa dol pade ali je tebi všec ali ne važno da sem jaz zadovoljen za take kekce kot si ti pa me ne zanima.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: BojanP

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.854
2.673
113
No, vsaj vspostavila sva da si lažnjivec. Te pa pozivam, da najdeš moje prispevke, ki so ti bili namenjeni in so te tako ujezili, da si se spravil name na osebni ravni in me žalil z butelj, prizadet in podobno, ker jaz jih ne najdem.
O pismenosti in bralnem razumevanju pa nebi s tabo, saj si se že dokazal.