SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.853
2.688
113
Prstek na dol sem ti potalal šele po tistem, ko si mi ga ti potalal. Nikoli prej nikomur nisem dal prsta na dol. Podjebavat si me pa začel tudi ti prvi, ko sem napisal da sem zadovoljen z peugeoti. Očitno te je to zmotilo sicer ne vem zakaj. Tako da očitno je da imaš velike probleme sam s sabo in s tem vilijem. Nimam pa nobenega alter nicka kar lahko potrdijo moderatorji.
To si se pa kar lepo zlagal. Saj veš da je na forumu sledljivost za nazaj? In sem šel pogledat.

Ti si mi potalal 4 dislike v nedeljo med 22:21 in 22:38 (od tega tri na čisto neprovokativne prispevke). Jaz sem ti potem ob 23:08 vrnil s prvim dislikom namenjenemu tebi. Toliko o tem kdo je komu prvi.

Sem šel tudi pregledat temo zadnjih 10 strani in do tvoje provokacije namenjeno meni na zadnji strani, niti enkrat ne odgovarjam tebi oziroma te provociram. Je pa veliko mojih prispevkov v tej temi odgovor provokacijam uporabnika viliam, ker če me bo kdo žalil in provociral mu pa ne bom ostal dolžen. In tudi ti si prvi začel provocirat in žalit mene.

Če pa komu ni všeč moje mnenje da je Peugeot Puretec najslabši motor, ki je naprodaj pri nas zadnjih 10 let potem mu pa ne morem pomagat.

sky – kopija.JPG




sky2 – kopija.JPG
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla in tony