SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.619
10.229
113
kod Džej-Zija
No pa še tiste 1.5 pa 1.6 se lahko omeni ker so bili naprodaj samo na japonskem in pri nas pa iz usa kjer je je glavni trg ne vedo veliko o njih napakah, gre pa za izredno zanič mašine, imaš en kup zaribranih imprez na oglasnikih z 1.5 motorji pred 150k km. Tudi 2.0 niso (bili) ravno brez težav oz. za sodobne motorje imajo izredno hitro generalke pa veliko pijejo olja (to izhaja že iz bokser zaznove). Skratka potem prideš do tega da edini subarujev motor ki je bil legendaren in zanesljiv je 1.8 iz 80h let ki je videl še par literacij v 90h, od takrat dalje pa fama da so subaru bokserji zanesljivi.
Problem bencincev je bil, da ti res ni smelo zmanjkati olja. Če si čakal na lučko, je bilo lahko že prepozno, ker se je tretji cilinder že pregreval in naglodal batne obročke. Ob normalnem vzdrževanju ni bilo težav.

Težave so nastopile pri nevzdrževanih avtih. Kao, saj so zanesljivi, tankaj on vozi, potem pa še tiščanje, in štala.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.851
2.686
113
In od kar ima Toyoto ni več njegovega skoraj dnevnega jamranja glede avta. Ok edino muziko je moral nadgradit samo to je že druga pesem.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Sky

hdx

Guru
1. jun 2011
1.393
2.073
113
Pežo več kot 130KM ni sposoben ponudit pri bencinarjih?
308, 408, novi 3008. Verjetno bo isto pri novem 5008.
Žena ima 2019 5008 130KM in je pogreb.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.926
5.832
113
Nisem več na tekočem, ampak leta 2019, ko sem jaz kupovala, je bila možnost 180 konjskega bencinarja. To ni več?
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.393
2.073
113
Je bila možnost, ampak je bil avto okoli 4-5k dražji če se prav spomnim (gt verzija). Potem si je izbrala 130KM verzijo, sedaj se pa samo z mojim vozi.
Sedaj pa očitno 180KM verzije ni več in je samo 130KM
 

Ketidu

Fizikalc
23. feb 2009
226
31
28
Štajerska
Meni je pa všeč Peugeot 408. In na zunaj in znotraj, samo kaj ko imajo samo te puretech mašine. Potem sem gledal Renault conquest, ki mu je podoben samo mi pa ni všeč. Ali obstaja kaj podobnega v tem razredu z kakšnim "boljšim" mašinam?
Renault Rafale.
Ampak mislim da je (pri nas) samo hibrid z 1.2 trivaljnikom in elektromotorjem ter 1.7kW baterijo.
Pa nov je od 44k€ naprej.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.499
900
113
Meni je pa všeč Peugeot 408. In na zunaj in znotraj, samo kaj ko imajo samo te puretech mašine. Potem sem gledal Renault conquest, ki mu je podoben samo mi pa ni všeč. Ali obstaja kaj podobnega v tem razredu z kakšnim "boljšim" mašinam?
Če imaš s "kaj podobnega" v mislih obliko (kupejevski suv) in nekje v tem cenovnem okvirju, potem pogojno še kakšen C-HR, samo ta je kar nekaj krajši od omenjenih dveh.
 

Sky

Pripravnik
28. sep 2021
70
-86
8
Če imaš s "kaj podobnega" v mislih obliko (kupejevski suv) in nekje v tem cenovnem okvirju, potem pogojno še kakšen C-HR, samo ta je kar nekaj krajši od omenjenih dveh.
Ja, to je premajhno. Potem raje kakšno cross varianto, kot recimo passat.

Eh tudi odpiralec teme potem ni kupil do 30k, pa tudi ne SUV, pa še zamenjal ga je že za rižarja :p
Kaj ima to veze s to temo! To je njegov problem kaj je bilo potem. Zato potem ni potrebe nasrat vsega sranja v to temo.

In od kar ima Toyoto ni več njegovega skoraj dnevnega jamranja glede avta. Ok edino muziko je moral nadgradit samo to je že druga pesem.
Ti Bojan pa prosim da se vzdržiš odgovorov na moje komentarje, ker toliko sranja kot ti naserješ na tem forumu to je pa že višek. Nisem še zasledil nekega pametnega komentarja od tebe.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5 in BojanP

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.851
2.686
113
Ti Bojan pa prosim da se vzdržiš odgovorov na moje komentarje, ker toliko sranja kot ti naserješ na tem forumu to je pa že višek. Nisem še zasledil nekega pametnega komentarja od tebe.
A ti si alter od vilija al kaj je tvoj problem? Do sedaj niti niti nisem komentiral tvojih odogovrov.