SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Evo zamenjali volan po dveh mesecih napake. Sedaj po slabem letu uporabe je avto koncno kot nov. :valjamse:

Bom pa menjal servis definitivno od Škerjanca pa se poslovil ker niso resni. Kakšna priporočila?
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
na moji Superb 2021 se mi to isto občasno dogaja (ogrevan, športni volan), čist na random (včas 3x zapored pojamra pa sta šipa in radar čista), polet se sicer ni, se je pa začel z zimo, ampak se pojavlja tut ko nimam prižganga ogrevanja volana. Očitno je to kar pogost problem kokr sm zasledil po forumih, nisem pa še utegnu pridet do servisa... A so ti full kompliciral al jim je že poznan ta bug?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
na moji Superb 2021 se mi to isto občasno dogaja, čist na random (včas 3x zapored pojamra pa sta šipa in radar čista), polet se sicer ni, se je pa začel z zimo... Očitno je to kar pogost problem kokr sm zasledil po forumih, nisem pa še utegnu pridet do servisa... A so ti full kompliciral al jim je že poznan ta bug?

Tudi meni samo pozimi. To je to pol. Vedno huje bo in vedno pogosteje. Probaj vklopiti gretje volana, se bo samo še stopnjevalo.

Komplicirali niso, so bili pa nesposobni. Dvakrat sem čakal na termin, dvakrat samo nekaj poupdejtali kar ni pomagalo. Ko sem štartal s parkinga je že piskalo. Potem sem popizdil totalno in so rekli, aja ok, zgleda da bo res treba nov volan. Čakal sem dober mesec na termin, kličem en dan pred terminom da pridem zjutraj da naj čaka nadomestno vozilo, ker me zadnjič ni. Pravijo, da ga nimajo. Super. Pripeljem avto, ga pridem iskat čez en dan. Mi rečejo, da niso menjali volana, ker je tovarna rekla, da je rešitev novi update in so ga naredili. Rečem super, bolje update kot pa nov volan. Pridem domov in PIIIP, PIIIP isti error.

Pokličem in jih pošljem v krščen duš. Pravijo ok, bomo res volan menjali. Rečem ok pridem jutri. Rečejo nimajo volana. JA KAKO A NI BILO ŠE VČERAJ MIŠLJENO DA MI GA MENJATE? Ja ampak ga pol niso niti naročili. Ja zakaj sem pa pol čakal en mesec na jebeni update ki ni delal???? Vprašam kdaj bo volan. Pravijo 3-4 dni. Čez 4 dni rečejo, še en teden. Čez en teden, rečejo čez 2 tedna. Čakal sem še en mesec.

Volan so končno menjali, napaka se je po dobrih dveh mesecih konstantnega piskanja odpravila. Nikoli več ne stopim k Škerjancu.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz sem nekaj časa hodil k Škerjancu, potem so pa enkrat nekaj zakvačkali, sem pa preklopil na Špana (na Brezovici). Soliden servis in ok cena.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Ah, kakšen beta tester. Poznam kar nekaj lastnikov teh avtomobilov in vsi so ful zadovoljni. Tukaj gre po moje res za kombinacijo specifičnega "nesrečnega" modela in slabega servisa. Morda tudi ne posrečene uporabe (kratke vožnje, slabe ceste itd...), ne vem. Superb sam po sebi pa je preverjen model, z konzervativno tehniko in osnovo v VW Passatu, precej pogostem avtomobilu.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Težave z volanom so najpogostejše pri letniku 2021, predvsem L&K modeli. Tudi kakšna Kodiaq. Problem je nov model volana kakor sem slišal.

 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Tudi meni samo pozimi. To je to pol. Vedno huje bo in vedno pogosteje. Probaj vklopiti gretje volana, se bo samo še stopnjevalo.

Komplicirali niso, so bili pa nesposobni. Dvakrat sem čakal na termin, dvakrat samo nekaj poupdejtali kar ni pomagalo. Ko sem štartal s parkinga je že piskalo. Potem sem popizdil totalno in so rekli, aja ok, zgleda da bo res treba nov volan. Čakal sem dober mesec na termin, kličem en dan pred terminom da pridem zjutraj da naj čaka nadomestno vozilo, ker me zadnjič ni. Pravijo, da ga nimajo. Super. Pripeljem avto, ga pridem iskat čez en dan. Mi rečejo, da niso menjali volana, ker je tovarna rekla, da je rešitev novi update in so ga naredili. Rečem super, bolje update kot pa nov volan. Pridem domov in PIIIP, PIIIP isti error.

Pokličem in jih pošljem v krščen duš. Pravijo ok, bomo res volan menjali. Rečem ok pridem jutri. Rečejo nimajo volana. JA KAKO A NI BILO ŠE VČERAJ MIŠLJENO DA MI GA MENJATE? Ja ampak ga pol niso niti naročili. Ja zakaj sem pa pol čakal en mesec na jebeni update ki ni delal???? Vprašam kdaj bo volan. Pravijo 3-4 dni. Čez 4 dni rečejo, še en teden. Čez en teden, rečejo čez 2 tedna. Čakal sem še en mesec.

Volan so končno menjali, napaka se je po dobrih dveh mesecih konstantnega piskanja odpravila. Nikoli več ne stopim k Škerjancu.

Stari, če se ti ni prej dvignil v želodcu po tisti babi v prodaji ti vseeno čestitam, da si toliko časa vztrajal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero in Zanzibar

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Oktobra ste ugotavljali da bi lahko bila fora v volanu, pa si šele zdaj dobil novega, vmes pa jih še 4 krat obiskal (in x krat klical). Right?

Ni druge, menjat servis.