SUV do cca 30k,bencinar,avtomatik

hermann

Guru
19. mar 2014
9.619
6.478
113
Preveč :)

Ne da se mi več po pravici... vsakič ko se not usedem mu ziher nekaj ne bo pasalo. Še dobro, da se nič ne vozim.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.440
6.572
113
pri taščici
Saj renault storija iz sosednje tem je se slabsa.
Ocitno se danes bolj ali manj vsem fucka za garancijska popravila.
Ce je kak vpoklic se mogoce, ko je kaj ekstra pa....
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.651
6.372
113
evo sem ga čakala, kdo bo prvi... sama jajca z avtom za 30k€ in potem silver lining - kaj bi šele bilo, če bi bil francoz...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.619
6.478
113
ne vem, mogoče sem pa jaz neumen pa tečen, ker pričakujem, da bo pri novem avtu vse delalo brez bedarij, ki jih povzroča elekrtronika, pogosto ali manj pogosto

pri mojem avtu ni bilo nikdar nič blazno resnega, bedarij pa tečnarij pa kar nekaj

aja prejšnji teden se peljem lagano 120 po AC s tempomatom... pa me avto pozdravi... SOS klic aktiviran :D furam mrtvo hladen dalje, pa se je čez par sekund premislil
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.619
6.478
113
evo sem ga čakala, kdo bo prvi... sama jajca z avtom za 30k€ in potem silver lining - kaj bi šele bilo, če bi bil francoz...
saj jajca so z vsemi... mam v familiji enega v vrhu avtohiše, ki prodaja in servisira različne znamke... pa izveš, da na alterju najbolj čislana znamka iz daljnjega vzhoda tudi ni to, kar na forumu prodajajo :D
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.541
1.074
113
Titograd
Jota? Taista jota, ki je pred časom v USA sredi lepega odpirala airbage, pa zavore niso prijemale?

Ne samo da je pokvarljiva, ne vem če obstaja bolj boooooooring avto. Še moj mesarski vw je za joto michelangelova skulptura (edino 86ko tu izvzamem :) )
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
899
90
28
select 1 from dual;
Jaz sem z mojim Superbom izredno zadovoljen po skoraj 4 letih. Ja sem imel eno težavo z mehatroniko menjalnika, ki pa so jo uredili v garanciji. Smo sedaj še Kamiqa za boljšo polovico dobili in zaenkrat je super drugi avto.

Tudi s servisom sem zaenkrat zadovoljen.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.947
9.610
113
Jaz sem z mojim Superbom izredno zadovoljen po skoraj 4 letih. Ja sem imel eno težavo z mehatroniko menjalnika, ki pa so jo uredili v garanciji. Smo sedaj še Kamiqa za boljšo polovico dobili in zaenkrat je super drugi avto.

Tudi s servisom sem zaenkrat zadovoljen.
To je nekaj narobe z vašim avtom. :evil:
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.888
1.271
113
ne vem, mogoče sem pa jaz neumen pa tečen, ker pričakujem, da bo pri novem avtu vse delalo brez bedarij, ki jih povzroča elekrtronika, pogosto ali manj pogosto

pri mojem avtu ni bilo nikdar nič blazno resnega, bedarij pa tečnarij pa kar nekaj

aja prejšnji teden se peljem lagano 120 po AC s tempomatom... pa me avto pozdravi... SOS klic aktiviran :D furam mrtvo hladen dalje, pa se je čez par sekund premislil
Ne, ne... tudi jaz pričakujem da je vse tip top, pa to ne samo pri novem avtu, tudi pri 10 let starem.
Tako da ... nič posebnega tukaj. Jaz sem popizdeval z novim renaultom pa sem bil sam nekajkrat na izrednem servisu. Tisto kar pa pišeš o azijcih da tudi niso "to to" pa ti iz prve roke povem, da so zadeve kar na mestu. Vsaj kar se takih nebuloz tiče z glupimi okvaricami pa poprodajo nasploh. Edino kjer naredijo vsaj približno kot se pričakuje. V prvi vrsti pa je najbolj pomembno da ti tja sploh ni treba. Peesda, jaz ne vem kje folk jemlje čas da se svaljka 3x mesečno po servisih. F0000k